Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265

Roronoa Zoro

Ama mührü iyi oturtmuşlar. :D Şu İshbal olayının tarihte karşılığı varmış sanırım oradan eklemiş mangaka.Nedense şimdi görünce aklıma geldi.
Parmak basma olmasa da ben bi' kaç tane ishibal olayı sayabilirim sana :(
Ayrıca, Scar rulez. Gerçek adı neydi acaba? Hiç öğrenemeyeceğiz.

Parmak basma olmasa da ben bi' kaç tane ishibal olayı sayabilirim sana :(
Ayrıca, Scar rulez. Gerçek adı neydi acaba? Hiç öğrenemeyeceğiz.
1904 - 1908 Herrero savaşı diye duymuştum.Almanların kolonileriyle ilgiliymiş galiba.
Scar'ın eski serideki görünüşüne o kadar alışmıştım ki 2.seride en başta biraz yadırgadım ama alışmak uzun sürmedi.

Roronoa Zoro

1904 - 1908 Herrero savaşı diye duymuştum.Almanların kolonileriyle ilgiliymiş galiba.
Scar'ın eski serideki görünüşüne o kadar alışmıştım ki 2.seride en başta biraz yadırgadım ama alışmak uzun sürmedi.
Bana da bi' garip geldiydi ama sonradan cuk oturdu. Scar'ın adı suratındakinden değil kalbindekinden :(

İşte dediğim gibi, ilk 25 manga bölümünü 7-8 bölümde anlatırsan öyle olur. O yüzden anime 20'den sonra coşturmaya başlıyor :(
Not: Bir de 50 sayfalık manga bu, haftalık değil.
Evet farkedince bende rahatsız olmuştum.Seri çok çok iyi ama o kısımları hızlı geçmeseler tam anlamıyla mükemmel olurmuş.Galiba önceden izleyen takipçilerin sıkılacağını düşündüler.Başka bir neden gelmiyor aklıma.

Roronoa Zoro

Evet farkedince bende rahatsız olmuştum.Seri çok çok iyi ama o kısımları hızlı geçmeseler tam anlamıyla mükemmel olurmuş.Galiba önceden izleyen takipçilerin sıkılacağını düşündüler.Başka bir neden gelmiyor aklıma.
Mangaka 108. bölümde bitireceğini 2 sene önceden söylemişti. Kadın taslağı sonu her şeyi hazırlamış. Bunlar da anime ile mangayı 1 hafta arayla bitirdiler herhalde? Öyle hatırlıyorum.

Rediamond

Jojolion'u güncel takip etmeyenler neyden bahsettiğimi anlayamaz ancak Hirohiko Araki kadar kendini uzun bir süre boyunca taze tutabilmiş, geliştirebilmiş bir mangaka muhtemelen yoktur. 2009 yılında adına Louvre müzesinde sergi açıldı, 2013 yılında Gucci defilesi için kıyafet tasarımı yaptı ve en kompleks hikayesini şu an yazıyor. Stand konsepti ile süper güçler olayında çığır açtı Standlar psişik güç manipülasyonu ile her karakterin kendine özgün gücü olmasını sağladı ve bu yönüyle HxH, OP, Soul eater, Toriko, Persona, Naruto, Ajin gibi birçok seriye ilham kaynağı oldu. Çok tuhaf karakterler, kaliteli villainler ve akılda kalıcı tasarımlar yaptı. Bu yüzden mevzu karakterler ve savaşlarsa en iyi shonen kesinlikle Jojo diyebilirim. Bir shonen serisinin geldiği en yüksek noktada bence Steel ball run partıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık