Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265
Tabii ki de Gintama. Ciddi arclar az olmasına rağmen ulaştığı çizgi gerçekten mükemmel. Herhangi bir yetenek yok.(Bir örnek ve Yatoların olağan dışı gücü hariç) Yok alev topu fırlatayım, yok uçayım, yok kaçayım. Samuraylar ve Bushidoları :sapkali: Gintoki'nin alışılmış ana karakter dışı hareketleri, tavırları. Gerektiğinde yaptıkları. Bilindik seriler harici kişiler dışındakileri bilmeyenler için pek bir şey ifade etmiyor olabilir. Bir okuyup bir izleseniz, belki de o kalıplaşmış düşünceler değişecektir.En azından olumlu düşünceler olacaktır. Her neyse.

Kısacası o farklı yapısıyla, dramıyla, komedisiyle zirveyi hak ediyor. En azından benim için :a:
Daha ilk serinin başlarında olmama rağmen farklı bir seri oluşundan dolayı etkileyici olmayı başardı benim için de. Cidden bambaşka bir havası var. :D

Jojolion'u güncel takip etmeyenler neyden bahsettiğimi anlayamaz ancak Hirohiko Araki kadar kendini uzun bir süre boyunca taze tutabilmiş, geliştirebilmiş bir mangaka muhtemelen yoktur. 2009 yılında adına Louvre müzesinde sergi açıldı, 2013 yılında Gucci defilesi için kıyafet tasarımı yaptı ve en kompleks hikayesini şu an yazıyor.
Bende bu adam modacı mı acaba diye düşünürdüm arada, çünkü tasarımlar çok denişik, diğer serilere benzemiyor. Hiç de bakmadım ne işlerle uğraşıyor diye:rolleyes:

Roronoa Zoro

Hokuto no ken benim için, önüne gelen ölüyor ayrıca animedeki Kenshironun seiyuusu One Piecedeki Shanks kadar karizma bir sesi vardır.

Öncelikle listedekilerin çoğunu yarıda bırakmışımdır yani yarıda bıraktıklarım zaten en başından kaybedenler.En iyi shonen,OP hariçte olsa dahilde olsa açık ara Bleach'tir,rakibi yok.

Animatörlerin büyük etkisi olsa da HxH diyorum.Ardından da Rurouni Kenshin ve Bleach gelir.
Neredeyse 2 sene önce ilk mesaja bunu yazmışım. Fikrim hala değişmedi. Madhouse sağ olsun Hunter'ın yeri çok ayrı bende.

Edit: 2. sıradaki fikrim değişti ama. :/ Fma kesinlikle.

Normalde digimon :) ama ankette HxH,Kenshin,Full metal Alchemist Brotherhood,Bleach(normalde çöp ama,animesinin ve bazın karakterlerinin hatrına listeme ekliyorum.Aizeni,Uraharası,Byakuyası,Zarakisi,Shunsuisi,hepsi ayrı bir karizma,Grimmjoww,Starrk,Ulqiorra bunlara girmiyorum bile)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık