Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265
@Carpe Diem
Tabii ki OP'den daha kısa canım, ben ona bi' şey demiyorum :D OP'den uzun olan seriler aşırı uyduruk oluyor genelde. Ama gidip de 10 senelik seriye kısa seri denince komiğime gidiyor.
@kadir t.
Dragon Ball kadar dandik bir seri yok. Gerçi hakkını yemeyelim şimdi: Goku'nun veletlik dönemleri devrim niteliğinde, gerisini direkt çöpe at.
İlk olanı gayet güzel :good: Tenkaichi turnuvaları mı ne vardı :D Sonrasını izlemedim zaten Trunks,Vegeta kim bilmem :fool:

Bu arada FMA ve FMA brotherhood' un farkı ne? Hangisinden başlamalıyım?
FMA Brotherhood, mangaya sadık kalınarak yapılmıştır. Bu yüzden ilk FMA'yı es geçin, direk Brotherhood izleyin.

Avatar anime değil Cartoon ama 10 numara seridir, orası ayrı:good:
HxH çok iyi seri ama yarım kalırsa olmaz bu iş:(
Naruto ilk serisi akar, ikinci seriside ortalarına kadar iyidir.:respect:

Tabii ki de Gintama. Ciddi arclar az olmasına rağmen ulaştığı çizgi gerçekten mükemmel. Herhangi bir yetenek yok.(Bir örnek ve Yatoların olağan dışı gücü hariç) Yok alev topu fırlatayım, yok uçayım, yok kaçayım. Samuraylar ve Bushidoları :sapkali: Gintoki'nin alışılmış ana karakter dışı hareketleri, tavırları. Gerektiğinde yaptıkları. Bilindik seriler harici kişiler dışındakileri bilmeyenler için pek bir şey ifade etmiyor olabilir. Bir okuyup bir izleseniz, belki de o kalıplaşmış düşünceler değişecektir.En azından olumlu düşünceler olacaktır. Her neyse.

Kısacası o farklı yapısıyla, dramıyla, komedisiyle zirveyi hak ediyor. En azından benim için :a:

Rurouni Kenshin. Kenshin'in dünya görüşü, kendiyle olan mücadelesi, olaylara yaklaşımı her daim beni kendisine hayran bırakmıştır. Bir de her daim bir burukluk vardır üzerinde. Bir yandan acır bir yandan gıpta eder insan. Sırf bu adam için bile bu serinin yeri çok ayrıdır bende.

Roronoa Zoro

FMA'nın ilk serisinin cannonlarını izlemeden Brotherhood'a geçmeyin. Neden bilmiyorum ama yeni seride komedinin dozunu arttırmaya çalışmışlar, serideki ağır havayı kaldırmaya çalışmışlar vb. İzleyen insanları yanlış çıkarımlara iten bir çok sahne bulunmakta. Belki de ilk seride mangakanın manganın aktarımı konusunda bizzat yardım etmiş olmasındandır bilemeyeceğim. Örneğin Nina sahnesi, ilk seride birebir işlenmiş, Brotherhood'da biraz "cringey" duruyor. Keşke aceleye getirmeye çalışmadan düzgün bir şekilde işleselerdi ilk kısımları. Soran arkadaşlara cevap vereyim dedim.

FMA'nın ilk serisinin cannonlarını izlemeden Brotherhood'a geçmeyin. Neden bilmiyorum ama yeni seride komedinin dozunu arttırmaya çalışmışlar, serideki ağır havayı kaldırmaya çalışmışlar vb. İzleyen insanları yanlış çıkarımlara iten bir çok sahne bulunmakta. Belki de ilk seride mangakanın manganın aktarımı konusunda bizzat yardım etmiş olmasındandır bilemeyeceğim. Örneğin Nina sahnesi, ilk seride birebir işlenmiş, Brotherhood'da biraz "cringey" duruyor. Keşke aceleye getirmeye çalışmadan düzgün bir şekilde işleselerdi ilk kısımları. Soran arkadaşlara cevap vereyim dedim.
Bunu muhabbeti geçtiğinde hep söylüyordum ama kimse izlemiyor.Herkes 2.seriden başlanmasını önerince haliyle böyle oluyor.

Roronoa Zoro

Bunu muhabbeti geçtiğinde hep söylüyordum ama kimse izlemiyor.Herkes 2.seriden başlanmasını önerince haliyle böyle oluyor.
Şu 4chan postunu görmüş müydün? Yazısını bulamadım ama Alman bi' eleman bi' güzel anlatmış neden Nazi Almanya'sı değil de Türkiye olduğunu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık