Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Yahu denizci olunca zirve güçte isen Amiral , korsan isen Yonko oluyorsun.

Sırf adamlar askeriyede diye amiral, bu yüzden bir kalıba sokup Yonkoular 2-3 amiral alır eheheh demek ne kadar saçma.

Adamlar diyor zaten Shanks bir denizci amirali ile kapışacak seviyede diye. Çünkü Amiraller Yonkoulardan güçsüz adamlar değil. İki tarafta dövüşün seyrine göre gidişatı belirleyebilir. İki ünvandaki isimlerde aynı kefeye konuluyor. Chinjao gibi bir korsan diyor bunu.

E.oda bile 2 meyveli tüm tayfasıyla Teach'in Akainu için hazır olmadığını gösterip herifi kaçırttı.

Zamanla anlaşılacak zaten Amiraller nedir ne değildir.
Bu bir kıstas değil belki ama, Dof'un amiralden çekinmeyip, Kaido'dan it gibi korkması beni düşündürüyor. Bence amiraller fiziksel olarak, dourikide çok üst seviyede. Hakileri de üst seviye. Meyveleri zaten en güçlü meyvelerden. Full paket yani. Yonkoulara en yakın grup. Ancak yonkoular normal değil. Hepsi ayrı hayvan. Amiraller çok güçlü, ama Yonkoulardaki o dehşeti vermiyorlar bana.

Garp ve Sengoku niye saymadin. Daha Kong falan da var. Bu denizciler neymis oyle. 7 8 tane yonko var ama ortaligi yonkolara birakiyorlar. Canlari istemiyor demekki
Sengoku ve Garp zamanında Shiki ve Roger ile dövüşmüş adamlar. Kendince zeki hamlelerle kinaye yapmadan düşün bence.
Roger ve Shiki kimdir biliyor olduğunu düşünerek yazıyorum.

Garp ve Sengoku niye saymadin. Daha Kong falan da var. Bu denizciler neymis oyle. 7 8 tane yonko var ama ortaligi yonkolara birakiyorlar. Canlari istemiyor demekki
Hay çok yaşa. Morlukları da sayın 8. Daha yok dimi kimseyi unutmayalım alınma gücenme olmasın :D Hay Yarabbim yaa. Bunlar da 10 yıldır seri takip ediyor işte. Kader :gamyon: :oleyo:

Hay çok yaşa. Morlukları da sayın 8. Daha yok dimi kimseyi unutmayalım alınma gücenme olmasın :D Hay Yarabbim yaa. Bunlar da 10 yıldır seri takip ediyor işte. Kader :gamyon: :oleyo:
Bobbin Dof ayarıdır diye yorum yapabilecek kadar seriyi takip eden senle aynı seriyi okumadığımız kesin.

Bobbin haahahahha.

Sırf kılıç taşıyor diye. Bobbin > Luffy

Gerçek Bobbin Begenin adamından tek yedi :dd

Bobbin Dof ayarıdır diye yorum yapabilecek kadar seriyi takip eden senle aynı seriyi okumadığımız kesin.

Bobbin haahahahha.

Sırf kılıç taşıyor diye. Bobbin > Luffy

Gerçek Bobbin Begenin adamından tek yedi :dd
Bizim kısıtlı da olsa dayanaklarımız vardı. Kılıç ustası olması vs. Tahmin ettik tutmadı. Senin durumun daha vahim çünkü sen yonkouyu da amirali de görmüş biri olarak bana kıyasla argüman-veri deryası içinde yüzmene rağmen amiral=yonkou diyebilecek kadar gaflet içindesin :oops:

Bizim kısıtlı da olsa dayanaklarımız vardı. Kılıç ustası olması vs. Tahmin ettik tutmadı. Senin durumun daha vahim çünkü sen yonkouyu da amirali de görmüş biri olarak bana kıyasla argüman-veri deryası içinde yüzmene rağmen amiral=yonkou diyebilecek kadar gaflet içindesin :oops:
https://i.gyazo.com/25d50adc8a1dd20fdae3cc6188a05dfc.png
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...58Nw6h4mjZWNPa-CuHPqxxRSvIivvPHYTz6v3N7mGo30A
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...xwt9AARZtBK0sU0cm_eMQiglJYJFSMMGDfOWJ8N-YmQaa

Derdini Eoda'a anlat dayanağım senden kuvvetli.

Arafta kalmasam bari bu gaflet beni derinlere sürükleyecek.

Luffy'yi hem yonkou hemde yakın zamanda amiral karşısında gördük. Bence Yonko ile amiral arasındaki fark ile amiral ve yonko sağ kolu arasındaki fark aşağı yukarı eşittir. Luffy şu anda herhangi bir amiralden tek yemez hatta bayağı da dayanır ama yonkolarla arasındaki fark çok fazla. Bu arada benim oyum hala Kaido'ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık