Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Elinde Filo Amirali + 3 amiral + 2 tane de amiral olmaya aday denizce var. Garp ile Sengoku da üzerine çilek ,şimdi Amiral=Yonko diyelim senin elinde aşagı yukarı 8 tane Yonko dengi adamın var. Bunların üzerine arkanda tüm denizcilerin kuvveti silah, para, lojistik herşey senin lehine. Tüm bunlara rağmen Yeni Dünya'yı sen yönetemiyon neden mangaka güç dengesi var diyo Oda bo... gibi denge yapmışsın afedersin.

Benim anladığım Yonko güçündeki Amiraller ile denizciler 4 Yonkoyla da baş edebilirler + diyelim sıkıştılar Hükümet yardım eder hallederler olmamış bu güç dengesi ALLAH kahretmesin Oda seni.

2 Yonko birleşince üçbuçuk atan denizciler neki baba gibi Amiraller var yada Shogun Orochi tüm kuvvetlerinizle gelin yine de yenemezsiniz arkamda Kaido var lafı da Oda'nın şişirmeleri. Yoksa sal Aka'yı zaten Kaido ile denk Kizaru da komutanlarla ilgilenir gerisi zaten kolay. Ha unutmuşum zaten Tüm kek arcın da 2 Amiralle gelip bütün BM korsanlarını alıyodu demi benim aptallığım unutmuşum.

Tabi canım hiç bir dedikleri tutmayan, çevirisi günde 8 defa değişen, ne olduğu belirsiz bir açıkla yapmış editörler ama vay beee.

Denizciler tümüyle Roger korsanlarından güçsüz müydü?
Niye durduramadılar?

İçindeki amiraller koramiraller filo amirali varken?

Hükümet Roger'den güçsüz müydü?

Bu sorunun cevabı ile sizin Denizciler niye Yonkouyu yok etmiyor sorunuzun cevabı aynı.

Neyse çıkarımlarınızla adamların dediğini yok sayıyorsunuz. Editör bu adamlar yani bu manganın çıkmasında E.oda gibi kısmen pay sahibi olan kişiler.
Ama dediklerinin bir önemi yok korsanfan tek soru ile çökertiyor adamları.

Doff amirale atar yapar, herkes yeni amiral olmuş gücü bilinmeyen kör bir dedenin tırt olduğunu düşünüp zehahah amiraller çöp olayına girer. 3 tane yeni yetme korsan yonko avına çıkar ouww oda supernovaları işliyor olur. 2 meyveli karasakal amiral görünce topuklar, zeki adam bedavadan kayıp vermek istemiyor olur. Bir amiral 2 yonkonun toplanacağını duyup kafa atmak ister, adama demediklerini(bir arkadaş ajanlık demişti geçen) bırakmazlar. vs vs uzar gider. Herkes kendince yorumluyor işte mangayı vesselam.

Bu seride hiçbir zaman hiçbir yerde hiçbir şekilde bir amiral yonkouya denk gösterilmedi, gösterilemez de. Garp gibi serinin zirve isimlerinden biri olabilecek denizciler çıkabilir ve onun döneminde işler farklıdır belki bilemem ama genel olarak seride yansıtılan net bir şekilde yonkou > amiral. Bu saatten sonra Oda çıkıp bunlar eşit dese ve artık öyle çizmeye başlasa samimi söylüyorum OP'a yapılacak muamele Lost çok bozdu muhabbetinin ötesinde bir şey olur. O yüzdendir ki bir editörün seri içerisindeki aktif yonkoulardan birini överken amirallerle eşit dövüşebilir demesi saçmalıktır. Dünyadaki en gereksiz bilgilerden biri anasını satayım. Eyvallah editör kardeş sen olmasan bunun farkına varamayacaktık aklımızda şüphe vardı.

Denizciler tümüyle Roger korsanlarından güçsüz müydü?
Niye durduramadılar?

İçindeki amiraller koramiraller filo amirali varken?

Hükümet Roger'den güçsüz müydü?

Bu sorunun cevabı ile sizin Denizciler niye Yonkouyu yok etmiyor sorunuzun cevabı aynı.

Neyse çıkarımlarınızla adamların dediğini yok sayıyorsunuz. Editör bu adamlar yani bu manganın çıkmasında E.oda gibi kısmen pay sahibi olan kişiler.
Ama dediklerinin bir önemi yok korsanfan tek soru ile çökertiyor adamları.
Aklıma bu geldi :D

Seri korsan serisi. Korsan serisinde zirvede yer alan yonkolara denk 5-6 gücün denizcilerde olduğunu düşünmek bana absürt geliyor.

En güçlü yonko BB demeyen bu arada yorum yapmasın gitsin bir köşede ölmeyi beklesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık