Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Simdi bu hasta, delik desik olmus, gogsune top falan yemis adami denizcilerin basi adamla yaptigi bu karsilasmadan bile farkin heeey heey oldugu belli. Ki WB>yonko oldugu inkar edemem.

Amiral yonko alabilecek adamlardir. Yonko sacmalarsa, savunma yapamazsa, hazirliksiz yakalanirsa. Amiral seviyesi budur. Yonko yalpaladiginda alabilecek nadir adamlardir amiraller. Daha fazlasi degil. Amiral=yonko kesinlikle gormuyorum
İşte bu dediğin açık verme olaylarını Wb'den başka kimse vermez sorun da burada. Göz terazisi bozulmuş birkaç kişi Wb'nin durumunu göz önüne almayıp sağlıklı ve handikapsız bir amiralle karşılaştırıp çeşitli çıkarımlara gidiyor. Bu nasıl bir körlüktür bir türlü anlayamadım zaten.

İkinci mesele de doğrudan ya da dolaylı olarak yonkou>amirale işaret eden onlarca şey varken Chinjao'nun bir cümlesinden yola çıkarak amiral=yonkou sonucunu çıkarma başarısı. İşlerine öyle geliyor başka bir açıklaması yok.

Kim Marco ile daha çok savaştıysa o daha güçlüdür. Teach Amiral'den kaçarken bir anda 2 Amiral alır hale geldi. WB gizli gizli Marco ile savaşarak bu hale gelmiş.

Yukarıda bir arkadaş da yazmış zaten ama tekrarlayayım.

2 yıl öncesinden bahsedelim, 3 amiral+1 filo amirali var, 2 amiral adayı var, Kong, Garp, Mihawk var. 9 tane yonko seviyesi adam saydık. Z'yi Cp örgütünü saymadım bile daha. 9 tane yonko seviyesi adamla çok rahat, çok çok rahat alırsın yonkoları, hele Luffyler gibi çaktırmadan girmeye çalışırsan daha adam toplayamadan indirirsin. Daha Doflamingo'sunu, Weevil'ını, Tsuru'yu saymadım bile bak.

Ben 2 yonko birleşimini çok zor görüyorum ki yonkolar da kendi aralarında kavgalı zaten.

Eğer bütün bu denklemlere rağmen hala Hükümet Yonkolar'ı almıyorsa demekki Yonko=Amiral diye bir şey yok. Ha varsa da seride çok aşırı delik var demektir bu da benim mantığıma aykırı. Ha böyle bir şey çıkarsa bırakır mıyım, bırakmam ama serinin kalitesini daha aşağı çeker bana göre.(Mantık hatası olması)

Eğer çevride yanlışlık yoksa hatırladığım kadarıyla 1-1 de kaido her zaman yener gibi bişeyler diyordu onu baz alarak kaido en güçlü diyorum ☺

Mangada en guzel kadin Hancock da diyor. Mama falan var guzel olarak. Goreceli seyler bunlar. Cok seappmamak lazim. Oda fanlik yapmis
Tamam da çoğu arkadş shanks demiş tek kollu adamın kadiodan güçlü olacağını düşünmüyorum bigmom desen aklı başında değil zaten luffy i yakalayamadı bile ama kaido luffy i anında tekledi teach desen shankstan korktu savaşmaya bile yanaşmadı yani mantık olarak da kaido görünüyor sanki

Magellan'dan tek yiyen karasakalı en güçlü gören var hayret,ha hazırlıksız filan vs demesinler adam göstere göstere geliyo kabasakal senmisin he senle uğraşamam şimdi yallah tazzik deyip zrhirleyip bırakıyor adam ne savunma ne bişey yapamadan yeniliyor diğer yonkjouların bu saldırıyı yemiyeceği yesede bişey olmayacağı belli bazılarının.
Shanks odanın en sevdiği karakter heralde torpil geçecek shanks'e,tek hatası kolunu balığa kaptırması oldu onuda editörü yüzünden yapmışlar.

Magellan'dan tek yiyen karasakalı en güçlü gören var hayret,ha hazırlıksız filan vs demesinler adam göstere göstere geliyo kabasakal senmisin he senle uğraşamam şimdi yallah tazzik deyip zrhirleyip bırakıyor adam ne savunma ne bişey yapamadan yeniliyor diğer yonkjouların bu saldırıyı yemiyeceği yesede bişey olmayacağı belli bazılarının.
Shanks odanın en sevdiği karakter heralde torpil geçecek shanks'e,tek hatası kolunu balığa kaptırması oldu onuda editörü yüzünden yapmışlar.
O zamanlar yonkou değildi iki magellanin zehir yediğini biomiyorlardi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık