Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Olaya biraz geniş bakmak lazım. Kaido savaş çıkarmak istiyor. Doffy'i kaybettiğinden eline daha fazla meyve gelmediği için istediği tayfayı oluşturamamış olabilir. Adaya baskın yaptılar Kaido elebaşını (Luffy) temizlese bile daha diğerleri adada ve ortalığı karıştırıyor. Savaşın arefesinde Big Mom ile uğraşmak istememesi endişelenmesi ne kadar mantıksız olabilir ki ? Big Momla savaşsa kazanır bana göre lakin zaiyat verir ve kendisi fazla zayıflar. Zayıf halini devirecek kişiler var orada. Tüm bu sebeplerden ötürü Kaido'nun Big Mom'un gelişine endişelenmesi gayet normal oluyor gözümde. Sırf bu yüzden Kaido en güçlü sıfatını kaybetmez. Ha Big Mom Kaidoyu yener veya Kaidodan güçlü olduğuna dair kesin bir bilgi gelir ozaman eyvallah. Ayrıca Big Mom ile geçmişteki konuşmalara bakarsak Big Mom'un elinde bir koz var. Ondanda çekiniyor olabilir yani. Ama benim için hala kişisel güç olarak Yonkouların zirvesindedir Kaido.

Boy uzama muhabbeti çok önemli bir şey değil, Karasakal ve Beyazsakal biraz kafa karıştırıyor ama ona da çok takılmamak lazım... Sonuçta çizimlerden kaynaklanan bir orantısızlıkta olabilir, ben bunun altında özel bir sebep aramıyorum.
Güçlü elemanları uzun ve heybetli çizme huyu varmış Oda Bey'in. Kaido'nun gücü daha net belli oluyor böylelikle.

En anlamsız konu yahu yukarıda ki beşlinin köpeğidir Shanks bu açık ve net. Schilere köpek diyordunuz ya Shansta en tepedekilerin köpeğidir. Torpille yonkou olmuş, BB nin tırnağı bile Shankstan daha güçlü adam BB yi görünce yarası acıyor ZEhahaahhahaah
Torpille yonkou olmak nedir ya ahahah :D Devlet memurluğu mu bu yonkoluk?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık