Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
En anlamsız konu yahu yukarıda ki beşlinin köpeğidir Shanks bu açık ve net. Schilere köpek diyordunuz ya Shansta en tepedekilerin köpeğidir. Torpille yonkou olmuş, BB nin tırnağı bile Shankstan daha güçlü adam BB yi görünce yarası acıyor ZEhahaahhahaah

Diğer yonkoular ise Big Mam a saçma sapan bir zayıflık vermiş. Kaido ise kapalı kutu ha en güçlü bir şey denmiş ama çokta umurumda.. Serinin zirvesi BB dir.

Son bölümden sonra Big Mom oylarında bir patlama yaşanır dedim ama hala aynı. :/

Fikrim değişmedi. Şuan en güçlüsü Kaido'dur.

Silinmiş Üye

En anlamsız konu yahu yukarıda ki beşlinin köpeğidir Shanks bu açık ve net. Schilere köpek diyordunuz ya Shansta en tepedekilerin köpeğidir. Torpille yonkou olmuş, BB nin tırnağı bile Shankstan daha güçlü adam BB yi görünce yarası acıyor ZEhahaahhahaah

Diğer yonkoular ise Big Mam a saçma sapan bir zayıflık vermiş. Kaido ise kapalı kutu ha en güçlü bir şey denmiş ama çokta umurumda.. Serinin zirvesi BB dir.
Naaalaaakaaa.

Şenks: " Wb abi, gözünün yağını yiyem BB'yi bırak, bak göz dedimde aklıma geldi, hala gözümdeki yara sızlıyor. " diyen elemana en güçlü diyorlar. O en güçlüyse, seri güç problemi çekiyor o halde.

Dövüşün ilk birkaç saatinde Linlin'i rakipsiz görüyorum. Zaman en çok onun alehine işlediği için dövüşün uzaması sebebiyle Linlin kaybeder. Yemek zaafı bu derece olmasa benim nazarımda zirvededir.

Teach ise benim için muamma. En güçlü demek istiyorum ve hikayedeki yeri itibariyle de bu konumu hak ediyor lakin bu iki azmanın ve Shanks'in verdiği ağırlığı vermiyor.

Shanks aslında en güçlü diyebiliriz. Açık denizde kimse bu adamın dengi değil. Meyvesiz elde ettiği bu güçle diğerlerine göre hep avantajlı. Tayfalarla beraber girilebilecek bir deniz savaşında Kızıl Tayfa yenilmezdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık