Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Torpille yonkou olmak nedir ya ahahah :D Devlet memurluğu mu bu yonkoluk?
Ee öyle ama diğer yonkoulardan kim girecek oraya ? Bunu çizdiğine göre bunların adamı işte... Buna demek ki ekonomik açıdan ya da bilgi açısından bir şey veriyorlar ki... Bu da garibin tek kolla yonkou olmuş nasıl olacak? Torpil işte en mantıklı kanıt...

Ee öyle ama diğer yonkoulardan kim girecek oraya ? Bunu çizdiğine göre bunların adamı işte... Buna demek ki ekonomik açıdan ya da bilgi açısından bir şey veriyorlar ki... Bu da garibin tek kolla yonkou olmuş nasıl olacak? Torpil işte en mantıklı kanıt...
Yüz yılın trollemesi olur Shanks dediğin gibi çıkarsa. :D

Tek kolla yonko olduğu nerede geçiyor? Yonko olduktan sonra kolu gitmemiş miydi? :hmm:

Ya bi git :D Shanks'i Gorosei yanında görünce hiç şaşırmamıştım ben. Kişiliğine uygun bir durum. Genel olarak çevresindeki gelişmelere dikkat edip gerektiğinde müdahale eden biri imajı verildi. Ace mevzusunda da böyle yapmıştı. Endişelendiği bir şey vardı ki oradaydı. Karşıdakinin Gorosei ya da WB olması fark etmez bence.

Ben burada bir şey görmedim açıkçası. Demek ki King Koca Ana'ya bizim görmediğimiz sizin gördüğünüz bir saldırı yapıyor. Gözlem hakisi fışkırıyor olsanız gerek.
Mevzu esasen vs değil bence.Mom denen teyzenin daha gemisini koruyamayacak aciziyette oluşu.Yonkoların balonu mu vasıfsızı mı desem bilemedim.Bir dövüşte rakip ondan zayıf olsa da şansı var muhtemelen bu yüzden.Sanırım fikrim değişmeye başladı amirallere şans verebileceğim tek imparator olarak anayı görüyorum.Zarar verebiliyorlarsa bir şekilde şansları var çünkü çok açık veriyor.

Tek kolla yonko olduğu nerede geçiyor? Yonko olduktan sonra kolu gitmemiş miydi? :hmm:
Tek kol gittiğinde yonkou değildi bence hani canavara kaptırdığı kısımlar, yonkou değildi ... E doğal olarak sonra olmuştur. Tahmin ediyorum yani lsjdnas :D

Ya bi git :D Shanks'i Gorosei yanında görünce hiç şaşırmamıştım ben. Kişiliğine uygun bir durum. Genel olarak çevresindeki gelişmelere dikkat edip gerektiğinde müdahale eden biri imajı verildi. Ace mevzusunda da böyle yapmıştı. Endişelendiği bir şey vardı ki oradaydı. Karşıdakinin Gorosei ya da WB olması fark etmez bence.
Bir tek ben şaşırdım herhalde .s asıl kişiliğine uygun değil. Sen git o kadar donanmaya ben bu savaşı bitirmeye geldim diye artizlik yap sonra hoppp Gorosei nin oradan çık. Ace konusu çok basit BB den ayar yediği için doğal olarak gidip uyarıyor, bakın ben ayar yedim. Ace e söyle uzak dursun diye .. :D

Bence Shanks konumunu ve gücünü kaybedecek ama hayatta kalacak. Luffy'den şapkayı teslim alacak. Hep böyle bir senaryo düşündüm.
Bende hep öleceğini düşündüm.

Tek kol gittiğinde yonkou değildi bence hani canavara kaptırdığı kısımlar, yonkou değildi ... E doğal olarak sonra olmuştur. Tahmin ediyorum yani lsjdnas :D

Bir tek ben şaşırdım herhalde .s asıl kişiliğine uygun değil. Sen git o kadar donanmaya ben bu savaşı bitirmeye geldim diye artizlik yap sonra hoppp Gorosei nin oradan çık. Ace konusu çok basit BB den ayar yediği için doğal olarak gidip uyarıyor, bakın ben ayar yedim. Ace e söyle uzak dursun diye .. :D

Bende hep öleceğini düşündüm.
Hım sadece tahminmiş. Öyle bir yazmışsın ki bir an gerçek sandım. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık