Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
valla mop beycim ben forumun yalancısıyım. forum bugüne kadar ne söylediyse tuttu. adamın özel gücü bu yoksa dediğin gibi güçlülerin hisleri bile sezdiği evrende neden görünmez olasın ki :S

hatta dokunduğuna gücünü aktarıp onu da realiteden silebiliyormuş. dokunarak yok ediyor yani :S
Görünmez slashlar de fena olur yalnız ha :D

Milletin gözünü kapatıp 100 metre ötesini gördüğü seride adam görünmezlik meyvesi yedi yav, çok üzücü. Sanji elbisesini falan verseymiş keşke ;|
Son anime trailer gelince şöyle bir baktım Moria'nın feleği şaşıyor nereden yedim diye.

Bu kadar basit olacağını sanmam.Suit gibi de olmayacak çok uçuk şeyler göreceğiz.Absalom bu meyveyi kullanan aptalmış ben uyandırdım heba etmiş meyveyi falan diyecek.Aura,haki ne varsa gizlerse şaşmayın.Zoro bunla dövüşürse tamamen içgüdülerini kullanmak zorunda kalacak.Pica'nın korkunçlu versiyonu gibi tahmin ediyorum.Onun aksine tek açık verirsen yarar geçer şeklinde olacak.

valla haki eklenirse hissedilebilir olur xd en azından luffy hissediyor xd

bu arada bu inanılmaz görünmezlik umarım yine üzerine tozdur, tuzdur dökülerek baypas edilmez xd
Bu meyve çok uçuk olursa işleyecek şeylerden biri geleceği görmek olur.Luffy sıkıntı çekmez Shiryuu'ya karşı.Ama Zoro geleceği göremezse zorlanır.Kimbilir belki Kata dövüşü gibi dövüşürken görmeye başlar ve görünmezlik fayda etmez.Belli olmaz bu işler.

Bu meyve çok uçuk olursa işleyecek şeylerden biri geleceği görmek olur.Luffy sıkıntı çekmez Shiryuu'ya karşı.Ama Zoro geleceği göremezse zorlanır.Kimbilir belki Kata dövüşü gibi dövüşürken görmeye başlar ve görünmezlik fayda etmez.Belli olmaz bu işler.
Zoro'nun taktiği belli, Rakibinin üzerine Enma'yı atıp hakisini bitirecek ve sonra tekleyecek. Neyse daha çok erken böyle şeyler için boşver MW reyiz.

Geleceği görebilmek net ctler bu arada görünmezliği.Atıyorum Kata ile Shiryu dövüştüğünde Kata Shiryu'yu göremese bile geleceği görebildiğinden dolayı darbenin geleceği yeri boşaltabilir.Uyanışı etrafı etkileyen meyve sahipleri de çok dezavantajlı denemez.Tüm alanı uyanış ile kaplayıp yeri bulunabilir de.

Zoro'nun taktiği belli, Rakibinin üzerine Enma'yı atıp hakisini bitirecek ve sonra tekleyecek. Neyse daha çok erken böyle şeyler için boşver MW reyiz.
Rakibi Sanji olsa tut bakayım şunu iki dakika diyip yapabilirdi :D ama Magellan dengi adam şimdi daha da güçlenmiştir Lucci ve diğerleri gibi iki yılda.Magellan dengi + güç takviyesi birde üstüne meyve.Hakkaten bu tayfa gümbür gümbür geliyor.Burgess iki yıl evvel Ace görünce ayak altında dolaşma denen adamdı şimdilerde iyi kötü Sabo ile vs attı.

Rakibi Sanji olsa tut bakayım şunu iki dakika diyip yapabilirdi :D ama Magellan dengi adam şimdi daha da güçlenmiştir Lucci ve diğerleri gibi iki yılda.Magellan dengi + güç takviyesi birde üstüne meyve.Hakkaten bu tayfa gümbür gümbür geliyor.Burgess iki yıl evvel Ace görünce ayak altında dolaşma denen adamdı şimdilerde iyi kötü Sabo ile vs attı.
Alla aşkına MW bak iyi gidiyordun da şu son cümle nedir ahahab

Burgess denen keko Sabo'nun can sıkıntısını gideremedi yav.Teach'in tayfa şu an en zayıf tayfadır yonkolar içerisinde bence.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık