Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
SS Shiryu en güçlü olur. Şu an Ben ve Marco kapışır. İnanılmaz kararsız bir durum. İkisinin de kendine göre dehşet yetenekleri var. Aklımdaki Ben'e binaen diyorum tabi. İki sağ kol da amiral gömebilecek potansiyelde.

SS Shiryu en güçlü olur. Şu an Ben ve Marco kapışır. İnanılmaz kararsız bir durum. İkisinin de kendine göre dehşet yetenekleri var. Aklımdaki Ben'e binaen diyorum tabi. İki sağ kol da amiral gömebilecek potansiyelde.
Milletin gözünü kapatıp 100 metre ötesini gördüğü seride adam görünmezlik meyvesi yedi yav, çok üzücü. Sanji elbisesini falan verseymiş keşke ;|

Son verilen Shanks'in tayfasının güçlü olduğu bilgisiyle Beckman oldugu kesinleşti bana göre. Zaten anketi de öttürmüş. Ama adam nasıl dövüşüyor cok merak ediyorum.

Tümden seriden çıkmasın dweyciğim
valla mop beycim ben forumun yalancısıyım. forum bugüne kadar ne söylediyse tuttu. adamın özel gücü bu yoksa dediğin gibi güçlülerin hisleri bile sezdiği evrende neden görünmez olasın ki :S

Fazla op olur öyle :D Üst düzey hakiyle illaki sezilebilmesi lazım.Haki ne güne duruyor yoksa :D
hatta dokunduğuna gücünü aktarıp onu da realiteden silebiliyormuş. dokunarak yok ediyor yani :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık