Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Son bölümlerden sonra Ray olmadığı çok net.

edit: ay pardon wb roger dengi olmadığı için imparatordu dimi :T ben rogerı da imparator seviyesine çekiverdim bi anda sorry. son bölümlere bakınca roger çok üstünmüş yav.

Sonuca bak sen Luffy'nin kaçması için gerekli vakti sağladı mı sağlamadı mı? Orada yapacağını yapacakken ışınlanıp her türlü saldırabilecekken ya da şöyle diyelim bir amiralin sağ kol tarafından tehdit edilmesi ve ellerini havaya kaldırıp Denizciler için en büyük tehditin kaçmasına göz yumdu mu yummadı mı? Gemiyle uzaklaştıktan sonra saldırsa ne saldırmasa ne. Bir sahneden güç çıkartılır mı? Evet çıkartılır. Ben Beckmanı görüp de ellerini boşuna havaya kaldırmadı neticede. Gücüne şahit olmuş belli ki.
Yahu ne alakası var.Denizci çöpü bile şenkse köpek çekip kaale almıyor.O zaman o adam şenksten güçlü mü diyelim ? En son Roo ağlıyordu kaptan luffyi öldürecekler diye.Kizaru da diğer amiraller de bir anlık şaşkınlık yaşadılar ve durdular.Hemen sonra devam ettiler saldırmaya.Madem hepsi amiralden güçlü durdursaymışlar o zaman.Hem o hareket Luffyi kurtarmadı.Luffyi kurtaran ana karakter olması idi.

en güçlüyü elimizdeki bilgilerle kestirmesi çok zor ama shiryunun suanda en güçsüz olduğunu söyleyebilirim. teach luffynin serideki en önemli rakibi olarak görüldüğü için teach ve tayfası tam anlamıyla bir yonko tayfası düzeyine ulaştığında shiryu sağ kollar arasında en güçlü bile olabilir tabiki zoro geçene kadar :) benn beckmanin ise oda tarafından bir sbs de (o zamanki karekterler arasında) en zeki kişi olduğu söylenmişti bu önemli ve dikkate alınması gereken bir özellik fiziksel gücünün yanında beynini kullanarakda savaşıyor benim tahminime göre en güçlü sağ kol kendisidir. bennden sonra marconun en güçlü sağ kol olduğunu düşünüyorum bir zamanların en güçlü korsanı olan edward newgatein sağ kolu olması shanks tarafından tayfaya davet edilmesi marineford savaşında 3 amirale karşı başarılı bir performans sergilemesyle benim nezlimde marco diğer üçlünün bir adım önüne geçiyor. katakuri ve king ise 3 ve 4 paylaşıyor kingi bilmediğim için ne hangisinin daha iyi olduğu konusunda emin değilim tabiki bunlar benim görüşlerim yanılıyorda olabilirim ki bu durum beni çok şaşırtmaz çünkü sağ kollar birbirlerine çok yakın seviyedeler

Funduska

Bu seride tüfek kullanarak bir yerlere gelebilen bir karakter görmedik(roger diyenin kalbini kırarım) dolayısıyla seride bu kadar işlevsiz gösterilen barutlu silahların kullanıcıları sebebiyle beckmandan da bir beklentim yok(oda tüfeği güçlü yapsa denge çok bozulacak tüfek çok op olacak bundan mütevellit),öte yandan meyve faktörü ve hem kılıç hem haki tekniklerinde usta olduğu anlaşılan king’in en güçlü yonkou’nun da sağ kolu olması nedeniyle king diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık