Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Büyük Pişmanlığınız

KF'de vakit geçirmek pişmanlık değildir. KF'ye üye olmak pişmanlıktır. Çünkü üye olduktan sonra geri dönüş yoktur.
Buraya katıldığımdan beri günde en az 1 saat buradayım. Ders aralarında, yemek yerken falan sarıyor. Pişman mıyım, değilim. Çok sıcak bir ortam var hoşuma gidiyor. Ama geri dönülmez bir bağımlılık olduğu gerçek.

Bu kafayla mutlu olunmuyor ne yazık ki. İnsanların hayatında gelip geçici oluyorsun, yaralarını sardığın kişiler hayatlarına devam ederken sen kendine kalıyorsun. Ağlanacak hâlini gülüp herkes gülerken ağlıyorsun. Yine de iyi dileklerin için teşekkür ederim.
Biliyorsun bilmez miyim. Kaç defa başkalarının kötü gününde yanında olup kendimin kötü günümde bir başıma kaldım. Peçete gibi kullanılıp atıldım. O yüzden bu kafayla mutlu olmak çok zor ama yine de iyi olmanı istiyorum. Birbirimizi tanımıyoruz belki ama senin için hakkım varsa iyi dileklerimi söylemeye devam edeceğim.

Biliyorsun bilmez miyim. Kaç defa başkalarının kötü gününde yanında olup kendimin kötü günümde bir başıma kaldım. Peçete gibi kullanılıp atıldım. O yüzden bu kafayla mutlu olmak çok zor ama yine de iyi olmanı istiyorum. Birbirimizi tanımıyoruz belki ama senin için hakkım varsa iyi dileklerimi söylemeye devam edeceğim.
Bilmukabele efendim, bilmukabele.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık