Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsinin tek tek her yediği haltı inceleyecek olsam konuyu açamazdım sanırım.Dikkatimi çekenleri yazdım.x öyle değil şu şekilde ihanet etti diyebilirsiniz elbette.Mantıklıysa zaten kimse birşey diyemez.Mesela siz dof ihanete uğradı ihanete uğrayacağını bilmeliydi demiyorsunuz direk o ihanet sayılmaz yav deniyor.Bu yanlış üstünü örtmeye çalışmayın.Arkadaşlar yazmış rocinin ihanet dışında elinde çok seçenek mevcuttu.Mesela law gibi güçlenip planla gelerek intikam almaya çalışabilirdi ama o arkadan vurmayı seçti.Onun için pislik diyemeyiz ama zavallı ve karaktersiz deme hakkımız var.

Hepsinin tek tek her yediği haltı inceleyecek olsam konuyu açamazdım sanırım.Dikkatimi çekenleri yazdım.x öyle değil şu şekilde ihanet etti diyebilirsiniz elbette.Mantıklıysa zaten kimse birşey diyemez.Mesela siz dof ihanete uğradı ihanete uğrayacağını bilmeliydi demiyorsunuz direk o ihanet sayılmaz yav deniyor.Bu yanlış üstünü örtmeye çalışmayın.Arkadaşlar yazmış rocinin ihanet dışında elinde çok seçenek mevcuttu.Mesela law gibi güçlenip planla gelerek intikam almaya çalışabilirdi ama o arkadan vurmayı seçti.Onun için pislik diyemeyiz ama zavallı ve karaktersiz deme hakkımız var.
Ahahahaha.
(Gülme hakkım var değil mi?)

Ahahahaha.
(Gülme hakkım var değil mi?)
Neye güldüğünü de bir öğrenseydik iyi olurdu. :) Sanırım size göre hakeden herkesi arkadan vurmamız gerekiyor çok yakışık alan bir durum gibi gözüküyor sanırım uzaktan.Seride de sıkça vurgulanan onur,cesaret açık yüreklilik gibi kavramlara ne oldu birden ? Gerekirse şantaj yap law gibi ama düşmansan karşına alarak yap bunu.İşte roci bunu yapmadı.Kardeşliği kullanacak kadar haysiyetsiz çünkü.

Zoro Raftel'e ulaşmak için Luffy'i kullanıyormuş.Bu kulaklar bunu duydu :D İhanet dersek Teach'in eline kimse su dökemez :good:

Roci kardeşinin yanına gitti de abi, meyveyi ben yemeyim de başkası kurban olsun. Sen kralsın, ben senin kardeşinim dedi mi? Beni dövdüler dedi de Dofy mi sırt çevirdi?

Vergo bile sadece dövdü, Dofy mecbur ihanetin cezasını kesti.

Her şeyi geçelim Sengoku'ya ihanet etti, bir çocuk için tüm krallığa sırt çevirdi. En son o Law'a ne oldu, Dofy'den aş aşağı psikopat mı şimdi?

Şeytanın çocuğu Nico Robin kadar kötüsünü görmedi bu gözler, insanlık suçu işledi.

@Will of D. İleride sen suça karışsan ve küçük bir oluşum kursan, kardeşin Goku abi diye gelse ve sırtından vursa ne düşünürsün?

Aileye ihanet olur mu? Denizci mi olacaksın git başka yerde ajanlık yap. Hain Roci kardeşini düşünmüyor bari annesini düşünseydi biraz, abisiyle az mı çöpten yemek yedi, hiç mi iyi anısı yoktu?

Roci kardeşinin yanına gitti de abi, meyveyi ben yemeyim de başkası kurban olsun. Sen kralsın, ben senin kardeşinim dedi mi? Beni dövdüler dedi de Dofy mi sırt çevirdi?

Vergo bile sadece dövdü, Dofy mecbur ihanetin cezasını kesti.

Her şeyi geçelim Sengoku'ya ihanet etti, bir çocuk için tüm krallığa sırt çevirdi. En son o Law'a ne oldu, Dofy'den aş aşağı psikopat mı şimdi?

Şeytanın çocuğu Nico Robin kadar kötüsünü görmedi bu gözler, insanlık suçu işledi.
Onları geçtim nefsi müdafaa yahu.Sana silah doğrultan adama vurulmak istemiyorsan,ölmek istemiyorsan canın kıymetliyse sen ateş edersin ilk önce.Kendini kurtarırsın.Şimdi diyorlar yok tetiği çekemezdi Dofta biliyordu falan filan.Ateş etmeyeceğinin garantisini vermiş mi ? Sanırsın imzalayıp belge olarak sunmuş.Adam ajan o ateş etmeyecekte kim edecek foyası ortaya çıkınca.Bir an öfke patlamasıyla tetiği çekebilir herkes öyle bir durumda.Doflamingo hem kendini korudu hem de silah doğrultuşu bardağı taşıran son damla olduğu için cezasını kesti.

Onları geçtim nefsi müdafaa yahu.Sana silah doğrultan adama vurulmak istemiyorsan,ölmek istemiyorsan canın kıymetliyse sen ateş edersin ilk önce.Kendini kurtarırsın.Şimdi diyorlar yok tetiği çekemezdi Dofta biliyordu falan filan.Ateş etmeyeceğinin garantisini vermiş mi ? Sanırsın imzalayıp belge olarak sunmuş.Adam ajan o ateş etmeyecekte kim edecek foyası ortaya çıkınca.Bir an öfke patlamasıyla tetiği çekebilir herkes öyle bir durumda.Doflamingo hem kendini korudu hem de silah doğrultuşu bardağı taşıran son damla olduğu için cezasını kesti.
Refleks icabı yine Ateş edersin de hem sadece Ateş etseydi her şey tamam mıydı yani hain mi sayacaktın, değişik kafa. Bizim forum niyet okuyor.

Şhiryuu kötü niye Teach'e katıldı, aynı Zamanda hain ama Robin melek. Rolleri değiş İd'de Shiryuu yardım etse Luffy'ye katılsa ne hain olurdu ne kötü, Robin'de tam tersi olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık