Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ihanet ediyor, Zoro'nun tek suçu Wb gibi zayıf olmaması, saldırıyı yemek yerine karşılık veriyor. Zayıf olsa omzu falan çıksa Wb-Squardo'nun aynısı olacak.
:/

İhanet falan yok. Luffy, Zoro ihanet etti sanıyor. O anlık sinirle dalıyor Zoro'ya.

Güvenini sarstığı için sinirlenip dalıyor işte. Neyi ihanet bunun? Fazla sevgiden hep. Eklemeyin Luffy'yi ankete karşı çıkıyorum.

:/

İhanet falan yok. Luffy, Zoro ihanet etti sanıyor. O anlık sinirle dalıyor Zoro'ya.

Güvenini sarstığı için sinirlenip dalıyor işte. Neyi ihanet bunun? Fazla sevgiden hep. Eklemeyin Luffy'yi ankete karşı çıkıyorum.
Squardo da aynı hesap, çok sevdiği babasını farklı sanıyor ve Wb'ye dalıyor, sonra anlıyor. 2 durumda aşağı yukarı aynı, hatta Squardo daha masum. Luffy en yakında ki adama güvenmiyor.

Wb saldırıyı engellese be aptal oğlum deyip sarılsa, ihanet saymayacak mıyız, illa kan mı dökülmeli?

Squardo da aynı hesap, çok sevdiği babasını farklı sanıyor ve Wb'ye dalıyor, sonra anlıyor. 2 durumda aşağı yukarı aynı, hatta Squardo daha masum. Luffy en yakında ki adama güvenmiyor.

Wb saldırıyı engellese be aptal oğlum deyip sarılsa, ihanet saymayacak mıyız, illa kan mı dökülmeli?
Aynı şey değil sen de biliyon bunu. /:

@Millennium Wizard
Troll demedim Dof yancisidir dedim.
Burada Dof fanlari veya yandaşlari haric en fazla 2-3 kisi böyle düşünüyordur.
Diğerleri Dof sebebiyle bu şekilde yaziyor.
3. Sayfadan buyana sebepleri acikliyorum. Diğer karakterlere geçiyor bazi arkadaşlar sanki durumlar ayniymiş gibi yorum yapiyor arada fark var.

Dof kardeşini sevse,değer verse ve baştan buyana dof'un yaninda olsa ve sonradan döneklik yapip denizciler tarafinda olsa dediğiniz doğru.
Fakat öyle bir şey yok. Rosi denizci Dof'u kardesi olarak görmüyor zaten onu durdurmaya calisiyor.

Bazi arkadaşlar yazmis tek başina durdursun denizciler tarafinda olmuş falan diye ne alaka diyesim var bu olaya.

Rosi'yi kötü bir durumda bulmuş Sengoku bakmis,büyütmüş adam denizci olmayi seçmiş. İstese cekip giderdi fakat denizci olmayi seçmiş ve gorevini yapmiş. Ben hainlik göremiyorum burada kusura bakmayin.
Aksine sizin Dof kardesini harcayarak ölümsuz olmaya kalkiyor. Çok seviyor ya Rosi'yi o da ihanet etmiş ya vay beee.
İlk kez böyle bir ihanet görüyorum.

Son düzenleme:
@Sir Crocodile
@amaneden
@Nami -san
@Kaido
@Jacques
@Marco
@Carpe Diem

Tüm sayfaları okuddum hepinizi destekliyorum.:good:
hele Troysi yürrü koçum kim tutar seni :D Dfy. fanlığından kör olmuşla resmen.Roci asıl Dof.a hizmet etseydi o zaman Sengokuya ihanet etmiş olacaktı.Adama bağı sevgisi güveni var ama abisine hiçbir oolumlu duygu beslemiyor.Billakis öfke duyuyor sevmiyor.Mesafeli bir biçimde görrevi gereği içeri sızıp kontrol ediyor bilgi aktarıyor.
O zaman Vergoda ihanetin babasını yaptı ama değil onuun ki de görev.
Neyse ben Teach ve Squ dedim.Hele Squ tam bi andaval mal.

Bir de adam öldürmek mi ihanete etmek mi daha büyük bir suç/günah karşılaştırın bir de bu çerçeveden bakın.
@gyjbsch
@Riful
La inadınızdan geçilmiyor valla.:D

@Sir Crocodile
@amaneden
@Nami -san
@Kaido
@Jacques
@Marco
@Carpe Diem

Tüm sayfaları okuddum hepinizi destekliyorum.:good:
hele Troysi yürrü koçum kim tutar seni :D Dfy. fanlığından kör olmuşla resmen.Roci asıl Dof.a hizmet etseydi o zaman Sengokuya ihanet etmiş olacaktı.Adama bağı sevgisi güveni var ama abisine hiçbir oolumlu duygu beslemiyor.Billakis öfke duyuyor sevmiyor.Mesafeli bir biçimde görrevi gereği içeri sızıp kontrol ediyor bilgi aktarıyor.
O zaman Vergoda ihanetin babasını yaptı ama değil onuun ki de görev.
Neyse ben Teach ve Squ dedim.Hele Squ tam bi andaval mal.

Bir de adam öldürmek mi ihanete etmek mi daha büyük bir suç/günah karşılaştırın bir de bu çerçeveden bakın.
@gyjbsch
@Riful
La inadınızdan geçilmiyor valla.:D
Arkadaş Roci nin yaptığı dışardan bakana göre değişir. Kimisi kurtarmak istedi der kimisi ihanet der. Konuyu açan arkadaş da ihanet ettiği kanısıyla onu da ankete eklemiş ve seçeneklerden hangisinin daha büyük ihanet olduğunu sormuş. Konu adam öldürmek ile ihanet karşılaştırması degil. Eğer ihanet etmediğine inanmıyorsan oy vermezsin olur biter.

Benim abim her türlü pisliği yapsın,gidip masum binlerce insanın yaşadığı adaya çökme planı yapsın, ilk fırsatta ters düştüğümde fişimi çekecek kadar bencil olsun, ama ben onu durdurmaya çalışınca hain olayım. Güzel iş.
Ankette Teach açık ara.

Arkadaş Roci nin yaptığı dışardan bakana göre değişir. Kimisi kurtarmak istedi der kimisi ihanet der. Konuyu açan arkadaş da ihanet ettiği kanısıyla onu da ankete eklemiş ve seçeneklerden hangisinin daha büyük ihanet olduğunu sormuş. Konu adam öldürmek ile ihanet karşılaştırması degil. Eğer ihanet etmediğine inanmıyorsan oy vermezsin olur biter.
evet alta geçmeyi unutmuşum konu dışına çıktım biraz .Ama Rocinin yaptığı Doffynin ki yanında devede kulak ben bunu görmeyip ihanet mevzzusunu aşıp Rociyi pislik gibi gösterenlere bir şey hatırlattım.
Zaten ben oyumu verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık