Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Fedakarlık

valla dürüst olmam gerekirse,belki kafam güzelken ve ruhum o anki ateşle,kaptanım için ölmeyi göze alabilirim,yada üvey kardeşim için...ölmemek için insanlıktan cıkıp yamyamda olabilirim,o anki psikoloji belirler herseyi. hiç olmadı ölürüm.veya bon clay gibi zaten içinde bulundugum ve idare ettigim bir durumda,arkadaslarım için geride kalabilirm.bilmiyorum bunlar olasılıklarım dahilinde.

sonra wb kadar gücüm olsa zaten daha ilk bastan acele birlikte tüm adayı kendimle birlikte gömerdim.marcoyada havadan izle acei kurtar kac derdim.o yüzden oda normal geliyor.ama luffynin agzında sanji,sırtında nami,dümdüz o daga, kan revan içinde cıkması.yemin ediyorum hiçbir mangada yada animede böyle bir duygu yasamadım.yapamam bir,yapmam iki.akıl mantık,olasılık kabul etmiyor.ve o halde hala arkadasları için endişeleniyor.benim su anki hayatımda luffy=fedekarlık ve azim demek...

ikinci kim olsun derseniz,kendini feda etmesi normal, ama hayalinden vazgecmesi cok büyük bir olay oldugu için, gelecekteki yenilmez kılıcustasını secerdim,zoromunda hakkını vereyim ;)

Monkey :D Luffy

hepsi seçim yapmak çok zor hangisii izlesem duygulanırım:( zeff ayrı bon clay ayrı luffyy nin o çırpınışı ayrı zoronun o nanimo su ace dediniz ben marinefordu izlemeye gidiyorum çok güzel sçilmiş şıklar harbi bir burda sıradan g5 kalıyor yani g5 e benzer çok sahne gördük one piece dünyasında nerdeyse çoğu nakamanın yapacağı bir şey ama diğerleri çok yakın birbirine

valla dürüst olmam gerekirse,belki kafam güzelken ve ruhum o anki ateşle,kaptanım için ölmeyi göze alabilirim,yada üvey kardeşim için...ölmemek için insanlıktan cıkıp yamyamda olabilirim,o anki psikoloji belirler herseyi. hiç olmadı ölürüm.veya bon clay gibi zaten içinde bulundugum ve idare ettigim bir durumda,arkadaslarım için geride kalabilirm.bilmiyorum bunlar olasılıklarım dahilinde.

sonra wb kadar gücüm olsa zaten daha ilk bastan acele birlikte tüm adayı kendimle birlikte gömerdim.marcoyada havadan izle acei kurtar kac derdim.o yüzden oda normal geliyor.ama luffynin agzında sanji,sırtında nami,dümdüz o daga, kan revan içinde cıkması.yemin ediyorum hiçbir mangada yada animede böyle bir duygu yasamadım.yapamam bir,yapmam iki.akıl mantık,olasılık kabul etmiyor.ve o halde hala arkadasları için endişeleniyor.benim su anki hayatımda luffy=fedekarlık ve azim demek...

ikinci kim olsun derseniz,kendini feda etmesi normal, ama hayalinden vazgecmesi cok büyük bir olay oldugu için, gelecekteki yenilmez kılıcustasını secerdim,zoromunda hakkını vereyim ;)
Hocam Luffy'nin sanji namiyi dağa çıkardığı bölümlerde bende bayağı etkilendim unutamam hatta ama Zoro'nun olayı direk hayalinden vazgeçip kelleyi öne koymak olduğundan daha bi ön plana çıkıyor bende. Luffy zaten 2dk önce tanıştığı adamlar için bile tereddüt etmeden kellesini ortaya koyabilecek bi karakter onu biraz daha ayrı tutuyorum fedakarlık konusunda

Karar verdim. Oyum Luffy ye. Sadece burdaki fedakarlıkları göz önünde bulundurunca kararsız kaldım. Ama Luffy Kuzan a teke tek dövüşelim dedi. Lucci yi bana bırakın dedi. Davul adasında tırmandı o dağa ama bana değil arkadaşlarıma bakın onların durumu iyi değil dedi. Impel Down da Bon-chan ı kurtarın o benim arkadaşım dedi. Abisini Ace i kurtarmak için yapmadığı kalmadı. Kendisine zarar verdiğini bile bile Elephant Gatling i kullandı ki adadakilere birşey olmasın. Sırf macerasına devam edebilmek ve güçsüz de olsalar tayfasıyla yola devam edebilmek için 2 sene ara verdi. Bunların hepsi bir araya gelince Luffy oldu cevabım.

Yapılan tüm fedakarlıkların sonunda ölüm var fakat ben ACE dedim çünkü kardeşinin kurtarmak için kesin ölüme atladı öleceği kesin olsa dahi Luffy için canını verdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık