Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Law ve Sabo'ya neden balon dediğinizi anlayabilmiş değilim.
Sabo birilerine yenildi de ben mi kaçırdım? Fuji'yi teklemesini mi bekliyordunuz yoksa?
Peki Law'ın ne balonluğunu gördük? Punk Hazard'da Smoker'i zorlanmadan yendi, arc sonunda da full koka Vergo'ya tek attı. Dressrosa'da Fuji ve Dof'u yalnız başına idare etti, üstüne tayfanın hayatını kurtardı adam. Yapamadığı tek şey Dof'u yenmek. Ki klasik shounen saçmalaması olmasaydı Gamma Knife'dan sonra mal mal çene çalıp Dof'un iyileşmesini beklemek yerine direkt kafasını kesip öldürebilirdi Dof'u. Öyle olsaydı da Dof'a balon derdiniz :(

Not: Lafı geçmişken Smoker da biraz balondur. Zaman atlamasından önce güçlü bir görüntü çizerken sonradan bütün olayının logia meyve olduğu ortaya çıktı, gelen geçen küsküyü verdi adama.
Law, Luffy ile denk gösterildiği, Zoro'yu yenebileceği ve gelecekte Wb olacağı(!) söylendiği için balon.

Seçeneklerin çoğuna bakıldığı zaman yanlışlar var bence mesela Law a balon diyen çok olmuş. Hayır adam daha ne yapsın anlamadım. Poşet muhabbeti yapıyorsunuz kurgu gereği Law ın zaten geri planda kalması gerekiyordu bu konuyu anlamış değilim. Mihawk konusu adamın daha ne olduğu belli değil ama balon demişsiniz tamam abartılan bir karakter o kadar abartılacak bir şey yok ama genede balon değildir. Aynı şekilde Shiryuu adamı tanımıyoruz bir kere :( diğerlerine geçersek Enel nasıl balon? Croco zaten miladını doldurdu bence en güzel tanıtılan karakterlerden biri balon değildir. Mesela Dragon balon mudur? Kapalı kutu kendisi :(aynı şekilde Lucci ? Nasıl bir balon oluyor anlamış değilim. Diğerlerine bir şey diyemem ..

Ace:Neyi şişirilecek adama yeni KK olur diye mangaka söylüyor.
Mihawk:KK seviyesi var bununda neyi şişirilcek.
Kid:Beklenti yüksekti Sabondy bölümlerinden beri tartıştıgım konu yancı alt tarafı yancı bunlar Wb'yi falan sollatınca havaları çabuk söndü hayal kırıklıgı oldu.
Lucci:Diğer beklentide bundan okuyucuya zevk vermiyecek bir şeyi seriye niye eklesinler bununda seviyesi bellide Akainu'yu alsın şimdilik.Nasılsa Smoker'da Garp'ı alıyordu.
Crocodile:Seriye yük olan birisi daha yenilmiş gitmiş bitmiş olay seriye niye sokulur tekrar bilmiyorum.
Cracker:TAmamen E.oda'nın suçu Doflamingo gibi 2-3 tane eziğe tek atmadı ya balon oldu.
Shiryuu:Her şey olabilir bu adamdan beklenti olmasıda normal olmamasıda.
Dragon:Fikir adamı baştan beri diyorum büyük balon.
Fisher Tiger:Yalan yok büyük şey bekleyipte seride yerini tam kestiremediğim nadir karekterlerden.
Fujitora:...
Trafalgar Law:Kid'le aynı buda serinin düşmanları belliyken düşman çıkarma girşiminden balon olan karekter.
Enel:Ortalıkta yokta abartılmıyor ortalıkta olsa Big Mom'dan daha güçlü olarak görenler olucagına eminim.Millet antin kuntin bir alan vuran karekterleri seviyor.
Diğer:Sanji.

Güncel beklenti Lucci'den oldugu için Lucci dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık