Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Bu saatten sonra değişeceği için değil de sadece fikrimi belirtmek için yazıyorum. Ben olsaydım seçenekleri şöyle yapardım:

1- Akainu
2- Sabo
3- Trafalgar Law
4- Smoker
5- Garp
6- Bege
7- Fisher Tiger

Bir iki isim daha eklerim muhtemelen ama biraz gereksiz ve haksız olabilir. O yüzden şimdilik en gözde olanları bunlar.

Mihawk'ı dövüşürken görmedik bile daha, aynı şekilde Dragon'uda:rolleyes: Zaten adamların etiketleri balon olmalarına müsaade etmiyor. Kaido'ya gelince etiket, bu ikisine gelince görmemezlikten gelme.

@Densetsu no Samurai
Bana kalsa ben direk eklerdim Akainu'yu da genele hitap edeyim diye eklemedim. Bir de tepkilerle uğraşmak istemedim açıkçası.
Sabo konusunda sana katılmıyorum. Kişilik olarak adamlığı sınıfta kalmış bi insan benim için ama güç açısından bir kırılma yaşatmadı.
Smoker'ın balonluğu uzun süredir tasdiklendiğinden eklemedim.
Garp konusunda endişelerim var benimde. Adamı Roger - WB gibi isimlerin yanına çizdiler, bir olayını göremedik. Hadi Roger şu an yok diye ölçülecek bişey yok desen WB'yi gördük MF'de. Adamın ölü hali ne kadar iş yaptı. Madem Garp, WB ile aynı kulvarın insanıydı niye yansıtılmadı MF'de diye düşünüyor insan. Yine de seride verilen namların altı boş çıkmadığından balon diyemiyorum, eksik yansıtıldığını düşünmekle kalıyorum.
En yüksek ödüllü supernovaların kırılma yaşattığı seride en düşük ödüllü supernovalardan biri olan Bege'den çok bir şey beklememek lazım. Bege'nin mevzusu henüz netlik kazanmış değil bir de o yüzden eklemedim.

Ace:Neyi şişirilecek adama yeni KK olur diye mangaka söylüyor.
Mihawk:KK seviyesi var bununda neyi şişirilcek.
Kid:Beklenti yüksekti Sabondy bölümlerinden beri tartıştıgım konu yancı alt tarafı yancı bunlar Wb'yi falan sollatınca havaları çabuk söndü hayal kırıklıgı oldu.
Lucci:Diğer beklentide bundan okuyucuya zevk vermiyecek bir şeyi seriye niye eklesinler bununda seviyesi bellide Akainu'yu alsın şimdilik.Nasılsa Smoker'da Garp'ı alıyordu.
Crocodile:Seriye yük olan birisi daha yenilmiş gitmiş bitmiş olay seriye niye sokulur tekrar bilmiyorum.
Cracker:TAmamen E.oda'nın suçu Doflamingo gibi 2-3 tane eziğe tek atmadı ya balon oldu.
Shiryuu:Her şey olabilir bu adamdan beklenti olmasıda normal olmamasıda.
Dragon:Fikir adamı baştan beri diyorum büyük balon.
Fisher Tiger:Yalan yok büyük şey bekleyipte seride yerini tam kestiremediğim nadir karekterlerden.
Fujitora:...
Trafalgar Law:Kid'le aynı buda serinin düşmanları belliyken düşman çıkarma girşiminden balon olan karekter.
Enel:Ortalıkta yokta abartılmıyor ortalıkta olsa Big Mom'dan daha güçlü olarak görenler olucagına eminim.Millet antin kuntin bir alan vuran karekterleri seviyor.
Diğer:Sanji.

Güncel beklenti Lucci'den oldugu için Lucci dedim.
Cevap sorunun içinde saklı ahaahahah iyi güldüm bak

@Densetsu no Samurai
Bana kalsa ben direk eklerdim Akainu'yu da genele hitap edeyim diye eklemedim. Bir de tepkilerle uğraşmak istemedim açıkçası.
Sabo konusunda sana katılmıyorum. Kişilik olarak adamlığı sınıfta kalmış bi insan benim için ama güç açısından bir kırılma yaşatmadı.
Smoker'ın balonluğu uzun süredir tasdiklendiğinden eklemedim.
Garp konusunda endişelerim var benimde. Adamı Roger - WB gibi isimlerin yanına çizdiler, bir olayını göremedik. Hadi Roger şu an yok diye ölçülecek bişey yok desen WB'yi gördük MF'de. Adamın ölü hali ne kadar iş yaptı. Madem Garp, WB ile aynı kulvarın insanıydı niye yansıtılmadı MF'de diye düşünüyor insan. Yine de seride verilen namların altı boş çıkmadığından balon diyemiyorum, eksik yansıtıldığını düşünmekle kalıyorum.
En yüksek ödüllü supernovaların kırılma yaşattığı seride en düşük ödüllü supernovalardan biri olan Bege'den çok bir şey beklememek lazım. Bege'nin mevzusu henüz netlik kazanmış değil bir de o yüzden eklemedim.
Sabo da Akainu'ya benzer nitelikte bir şişirilmeye sahip. Yoksa sıkıntılı bir karakter değil. Luffy'den çok güçlü olduğu söyleniyor. Mingo'yu yenebileceği söyleniyor vs. En pasif amiral karşısında beklediğimi veremedi bana. Luffy g4 açsa ortalığı inletir amiralden kan alırdı. Sabo ne yaptı ? Hiç. Ama bunlara rağmen millet abartıyor. Lucci vs. Sabo konusuna gir, Lucci ezmiş geçmiş mesela. Enteresan şeyler :)

Bizim forumda kaptanmış, novaymış bunlardan biri isen 5-0 önde başlıyorsun. Bege de bu mantığın bir sonucu olsa gerek Sanji'den güçlü görülmesi, Mama konusunda imparatorluğu tek başına çökertecek gibi davranılması gibi sebeplerden ötürü abartılıyor.

Garp yine bunlara nazaran daha ılımlı bir abartı yelpazesine sahip ama yine de Roger'la denk görülmesi bence büyük hata. Denildiği gibi Roger'a denk olsa güç olarak kendisine en yakın kişi Garp demektir. Ama bakıyoruz Roger öldükten sonra herkes Wb'ye en güçlü diyor. Üstelik o kadar manidar bir olay ki Wb için Garp'a ''denizlerin efendisi'' geliyor dedirtiyor mangaka :D Bunu da geçtik Wb ölüyor yine en güçlü kişi Garp değil bir başkası. Amiral yonkou arası bir güç Garp. Ondan sonra yonkou ve yonkou üstü var.

Gibi :)

Aslında Beyazsakal'da eklenebilir en güçlü adam hiç olmazsa bir amirali öldüreydi iyiydi.
Delikli bir şekilde ve Teach'in öldükten sonra örtü altı taciziyle gitti.

Sabo da Akainu'ya benzer nitelikte bir şişirilmeye sahip. Yoksa sıkıntılı bir karakter değil. Luffy'den çok güçlü olduğu söyleniyor. Mingo'yu yenebileceği söyleniyor vs. En pasif amiral karşısında beklediğimi veremedi bana. Luffy g4 açsa ortalığı inletir amiralden kan alırdı. Sabo ne yaptı ? Hiç. Ama bunlara rağmen millet abartıyor. Lucci vs. Sabo konusuna gir, Lucci ezmiş geçmiş mesela. Enteresan şeyler :)

Bizim forumda kaptanmış, novaymış bunlardan biri isen 5-0 önde başlıyorsun. Bege de bu mantığın bir sonucu olsa gerek Sanji'den güçlü görülmesi, Mama konusunda imparatorluğu tek başına çökertecek gibi davranılması gibi sebeplerden ötürü abartılıyor.

Garp yine bunlara nazaran daha ılımlı bir abartı yelpazesine sahip ama yine de Roger'la denk görülmesi bence büyük hata. Denildiği gibi Roger'a denk olsa güç olarak kendisine en yakın kişi Garp demektir. Ama bakıyoruz Roger öldükten sonra herkes Wb'ye en güçlü diyor. Üstelik o kadar manidar bir olay ki Wb için Garp'a ''denizlerin efendisi'' geliyor dedirtiyor mangaka :D Bunu da geçtik Wb ölüyor yine en güçlü kişi Garp değil bir başkası. Amiral yonkou arası bir güç Garp. Ondan sonra yonkou ve yonkou üstü var.

Gibi :)
Kişisel görüşümü diyecek olursam Sabo konusunda, bana göre Dof vs Sabo'da şu an Sabo, Dof'un altında kalacak bi karakter. Ama az bir farkla üstünde çıkması çok şaşıracağım bir şey olmaz. Şu anda bana göre Luffy'den güçlü değildir, güçlü çıksa bile az bir farkla olması çok şaşıracağım bir şey olmaz. Ama bunların arasında uçurum farkı olduğunu iddia edenler, Sabo'yu amiral dengi görenler işin balonudur.

Bege'nin tek başına imparator çökerteceğini gerçekten düşünenler varsa, ciddi düşünemiyorum onlar hakkında :p

Garp'ın olayı dediğim gibi benim için de sıkıntılı. Mangaka WB, Roger ve Garp hakkında net bir imaj çizse de altını dolduramıyor hiçbir şekilde. Dediğin eksikler bariz sorun olan şeyler. Cidden Garp'ın gençliği Akainu gibi bir şey miydi? Smoker'da ki gibi bi kıyas mıydı? diye sorgulatıyor insana.

Lucci.akainuya giderli konusmalar falan.
Bir de bu jack milyar odullu.adamda brute forcetan baska bisey gormedik.herkese kafa tutuyo falan eyvallah da kardesim rastgele bi zoan meyvesi dahasi yok.simdi bu eleman suyun altindan da sag cikar buyuk ihtimal.
Ama su cracker bile jackten guclu gibi 630m odulle

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık