Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Adamı kaçmadı diye yerin dibine sokan zihniyet bu olayla bağlantı kurup ''Ace balondur'' diyor o_O Alakaya maydonoz; laf olsun torba dolsun.

Enel serinin kanayan yarasıdır. Biraz fiziksel güç ve hakiyle Mingo seviyesinde olacak adamı aldı, meyvesine öldürmeme vasfı verip madara etti. Adam Robin'i kafadan deliyor (bildiğimiz kafa yani) beyninin buharlaşması gerekirken kalıcı bir hasar bile almıyor hatun.

En sağlam logialardan birini hiç etti mangaka. Kakashi görse raiton kullandığı güne lanet edip depresyona girerdi. Yazık. Her şey süper işlenmiş gibi bu adamı balon gören anlayışa ise daha da yazık. Suçlu Enel yani başka bir sorun yok ? Tamam cınım, oldu :oops:

Croco'nun abartılan bir tarafı yok pek.

Kid'in abartısı göze batacak kadar ön planda değil.

Mihawk'a girmiyorum bile. Dragon gibi listede olması bile yanlış.

Lucci= Sabo<Fujitora. Bu karşısındaki balonun (Sabo) ne kadar şişirildiği ile alakalı bir mevzu. Yoksa dövüşte herhangi bir sıkıntı yok.

Kraker :( g4'ü herhangi bir şekilde 11 saat tutan ikinci bir isim yazın da görelim. Yok mu ? O zaman:

Tiger: Mariejoe'yu basmış ama sadece basmış yani. Cesaretli, adam olan bir abimiz; hepsi o kadar.

Law: İşte gözlerin aradığı isim. Gerçek balondur. Sabo'yla yarışacak düzeyde iddialıdır kendisi :good:

Fujitora: Mevkidaşı için Kaido'yu alır diyenler var. Kanıtı bile mevcut o_O Kim neyi abartıyor acaba ?

Shiryuu: Beklenti doğuran bir karakter. Sıkıntı yok.

Kısacası, bu isimler içinde en büyük balon Law'dır. Hatta hem balon hem de poşet ünvanına sahip tek kişidir. Taktire şayan (!) bir nova kardeşimizdir :)

Gözler Akainu'yu aradı. Şu şoktan sonra listeye kesinlikle eklemeliydi:

:(

Vay be böyle bir anket mi varmış ve böyle oylama :hoo:
Bazen yeminle forumdaki yaş ortalamasını merak ediyorum.
Yarı ölü olduğu halde dizleri üzerine çökmüş bir dedeyi öldüremeyen, gel de beni öldür deyip sırtını magmaya vermiş bir genci öldürdüğü için de çok büyük bir iş yapmış farz edilen, Op evreninde görüp görebileceğimiz belki de en büyük douriki ve dayanıklılık sahibi, mangaka onaylı en güçlü canlıyı yenebileceği ifade edilecek kadar şişirilmiş ilk ve tek balon ünvanını huzurlarınızda filo amirali Akainu, nam-ı diğer Sakazuki'ye taktim ediyorum efenim :sapkali::alkis:

Yarı ölü olduğu halde dizleri üzerine çökmüş bir dedeyi öldüremeyen, gel de beni öldür deyip sırtını magmaya vermiş bir genci öldürdüğü için de çok büyük bir iş yapmış farz edilen, Op evreninde görüp görebileceğimiz belki de en büyük douriki ve dayanıklılık sahibi, mangaka onaylı en güçlü canlıyı yenebileceği ifade edilecek kadar şişirilmiş ilk ve tek balon ünvanını huzurlarınızda filo amirali Akainu, nam-ı diğer Sakazuki'ye taktim ediyorum efenim :sapkali::alkis:
Balon kısmı hariç hepsine katılıyorum:good:

Ace ile Kid varken başka balon olamaz seride aslında beklenti meselesi bence çünkü böyle konularda fazla objektif olunmuyor ama gene de kesin bunlar yani.. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık