Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Saboyu çok şişiriyoz ya her gelenden dayak yiyor noobun teki ne başarısı var ki zaten :S

Bu arada Cracker meyvesini counterlayan Nami + Luffy + Namiyi koruyan ağaçlarla 11 saat tek başına savaşıp birde kovalayan taraf olmuş. Kendisini yarım günlük mesafeye uçurabilecek kadar güçlü bir saldırıya yenildi diye balon demek ayıptır. Birde bu sırada 2 tane kuklasının içinden kırıp geçti. Şu Luffynin kırmak için g4 açtığı krakerlerden bahsediyorum. Ama balon tabi aaa tek yedi :S 11 saat savaşıp tek yiyen adam ilginç. Luffyi duvara çapmışa döndüren hakiye sahip bu adam;

Fisher Tiger tam bir hayal kırıklığıdır ama.
Hakisi değil bisküvisi.

Luffy'i koruyan ağaçlar?

Fuji ve Law iyi geldi biraz önce oy atamamıştım :good:
Ama Burgess eziğini unutmayalım az bolun değil o da.
Burgess'den neden insanlar bir şey bekledi ben onu anlamadım. Daha Dressrosa'ya ayak basmadığı zamanlarda BBler'in en eziği budur deyince hurr-gurr giriyordu bana millet. Ne gösterdi de ne bekleniyor ki. İki tane ev kaldırdı adam en fazla seride onu da Zoro 100. bölümlerde tek eliyle yapıyordu zaten :D

Fisher Tiger'ı bu kadar gömmeyin, meyve kullanıcısı olmasada Tiger, her kişiyi acıtır kairoseki'li kurşun:( Aşırı kan kaybı ve aşırı kurgu gereği:p

Burgess'den neden insanlar bir şey bekledi ben onu anlamadım. Daha Dressrosa'ya ayak basmadığı zamanlarda BBler'in en eziği budur deyince hurr-gurr giriyordu bana millet. Ne gösterdi de ne bekleniyor ki. İki tane ev kaldırdı adam en fazla seride onu da Zoro 100. bölümlerde tek eliyle yapıyordu zaten :D
1.tümen komutanı adam, bişeyler beklemekte sakınca yoktu hatta en güçlü komutan olduğu bile iddaa edilmişti ama sonuç hüsran oldu. Şimdi forumda gördüğüm kadarıyla en fazla hafife alınanlar Germa ailesi :bilmem:

1.tümen komutanı adam, bişeyler beklemekte sakınca yoktu hatta en güçlü komutan olduğu bile iddaa edilmişti ama sonuç hüsran oldu. Şimdi forumda gördüğüm kadarıyla en fazla hafife alınanlar Germa ailesi :bilmem:
One Piece'i Naruto, Bleach, Fairy Tail gibi düşündüklerinden oluyor hep bunlar. Nami tayfaya 2. (Resmi olarak 4.) katılan kişi, Usopp 3. , en güçlü onlar mı yani? :D
Forum nasıl hafife alıyor Germa ailesini yahu, Allah şahidim Luffy'i alır falan diyorlardı 1. kardeşe ve karşı gelenlerle dalge geçiyorlardı fan man diye.
North Blue'dan gelmiş adamlardan çok şey bekliyorlar.

One Piece'i Naruto, Bleach, Fairy Tail gibi düşündüklerinden oluyor hep bunlar. Nami tayfaya 2. (Resmi olarak 4.) katılan kişi, Usopp 3. , en güçlü onlar mı yani? :D
Forum nasıl hafife alıyor Germa ailesini yahu, Allah şahidim Luffy'i alır falan diyorlardı 1. kardeşe ve karşı gelenlerle dalge geçiyorlardı fan man diye.
North Blue'dan gelmiş adamlardan çok şey bekliyorlar.
1. kardeşe Luffy'i alır diyorlarsa Mom'u indirecek ekip orda yok demek ne demektir :hhh: Germa ailesinin Luffy'le beraber Mom'a dalması yanlarında Jimbei ve Pedro'da varken yetersiz olur diyorlarsa bence hafife alıyorlar :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık