Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Bu oyuna yeni başladım da, ortam neden bu kadar kasvetli? Devriye gezen askerlere selam vereyim dedim ne uyarı ne bir iletişim kurma çabasına girmeden direkt saldırdılar. Lanetli bir şeyim de hikayeyi mi kaçırdım en baştan?

Bu oyuna yeni başladım da, ortam neden bu kadar kasvetli? Devriye gezen askerlere selam vereyim dedim ne uyarı ne bir iletişim kurma çabasına girmeden direkt saldırdılar. Lanetli bir şeyim de hikayeyi mi kaçırdım en baştan?
Sen Tarnished'sin (Kararmış), uzun zaman önce Kraliçe Marika, bir sebepten ötürü eşi Godfrey ve onun askerlerinden Grace'i (lütfu) alıp, onları Lands Between'den kovuyor. Senin karakterin bu kovulmuş askerlerin soyundan geliyor. Uzun zaman sonra Marika, grace'i geri vererek bir Tarnished'in lord olması için yönlendiriyor. Kısacası senin karakterin dışarıdan gelmiş, bir yağmacı.

Son düzenleme:
Zorluk algısı = bossların herhangi bir kombosuna teke gitmek.
Oyunun yapay zekası mı diyeyim ne diyeyim bilemedim ama baya bir değişmiş. Yaratıklar artık peşini bırakmıyor fizana kadar peşinde koşuyor, bosslar özellikle can basarken bir anda mimice saldırmayı bırakıp sana dönüp saldırıyor falan. İlk oyunda bosslar dışında bu kadar -bir tek hiçbir şey bilmeyen halimle- zorluyorlardı. DLC'ye başladığımdan beri her şeyden kanlımdan kaçar gibi kaçar oldum.

Godwyn in olmaması can sıkıcı. Dlc için en çok istediğim karakterdi. Her şey onun ölümüyle başlıyor sonuçta ve çocuklar arasında da çok özel duruyordu. Marikanın da fav çocuğuydu sanırım
Radahnla sıfır bağlantı varken Miquella ve Godwyn arasındaki bağlantılara bak. Nasıl bu fırsatı teptiniz, retconladılar bildiğin.

Abisine kılıç yapmış.

A sword made to commemorate the death of Godwyn the Golden, first of the demigods to die.

Infused with the humble prayer of a young boy; "O brother, lord brother, please die a true death."

Haligtree'nin hemen yukarısında, ikinci madalyonu bulduğumuz castle sol, yine Miquella ile ilgili ve ölümde yaşayanlara yardım etmek istiyor. Abisi Godwyn gibi yani.

Ohh great sun! Frigid sun of Sol! Surrender yourself to the eclipse! Grant life to the soulless bones!

Lord Miquella, forgive me. The sun has not been swallowed. Our prayers were lacking. Your comrade remains soulless... I will never set my eyes upon it now... Your divine Haligtree...

Radahnla sıfır bağlantı varken Miquella ve Godwyn arasındaki bağlantılara bak. Nasıl bu fırsatı teptiniz, retconladılar bildiğin.

Abisine kılıç yapmış.

A sword made to commemorate the death of Godwyn the Golden, first of the demigods to die.

Infused with the humble prayer of a young boy; "O brother, lord brother, please die a true death."

Haligtree'nin hemen yukarısında, ikinci madalyonu bulduğumuz castle sol, yine Miquella ile ilgili ve ölümde yaşayanlara yardım etmek istiyor. Abisi Godwyn gibi yani.

Ohh great sun! Frigid sun of Sol! Surrender yourself to the eclipse! Grant life to the soulless bones!

Lord Miquella, forgive me. The sun has not been swallowed. Our prayers were lacking. Your comrade remains soulless... I will never set my eyes upon it now... Your divine Haligtree...
radahn benim sevdiğim bir karakter ve zekasını kaybetmemiş haliyle dövüşmeyi isterdim ama bunun son boss olmasına gerek yoktu ve miquella ile aşkı olmasa yine çok rahatsız etmezdi. Yani çok gereksi ve ana oyunda hiç öyle bir ima vs hatırlamıyorum ben. Ensest kısmı yine tamam ama canı gibi sevdiği kardeşi malenia nın, miquella yüzünden radahnla ölümüne savaşması midemi bulandırdı. Üzerine dövüşün twin princess çakması olması falan yani daha özgün şeyler yapılabilirdi ve herkesin godwyn i beklediğine de eminim. Lore olarak bu kadar önemli bir karakteri hiç göstermemeleri saçmalık. Umarım ilerde godwyn in olacağı bir dlc daha çıkar ama sanırım son oyundu bu elden ringin. Eksik kalmış gibi hissediyorum

Ana oyunda da final kısmında elden beast dövüşünü pek sevmesem de farklı bir atmosferinin olması ve lore açısından gerekli olduğundan rahatsız olmamıştım ama elden beast öncesinde en azından bufflı radagon ve ikinci faz marika dövüşünü çok isterdim. Radagonun giriş sahnesi ve müziği aşırı iyiydi. Bence hem ana oyun finali hem de dlc finali çok daha iyi yapılabilirdi. Bu haliyle de en iyi souls oyunu olarak görüyorum ama böyle bir baş yapıtı bitirirken tam tatmin olamamak üzücü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık