Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
@William cutting

Muhtemelen haberin vardır. Harbiden rdahn ölsün de Miquella diriltsin diye malenia saldırmış. Ama radahn ölmediği halde miquella'nın gitmesi garip oldu.

Radahn'ı öldürmediği belliyken malenia niye miquella'yı bekliyorum anlamadım. O açıjlanmış mı haberin var mı?

Ben de bugün eve döndüğümde direk indireceğim bu arada. Monster hunter rise pek sarmadı aklım bundayken.

Miquella'nın asıl gitme nedenlerin birisi Marika'nın yaptıklarından pişmanlık duyması. Benim de teorim bunun üzerineydi, Marika'nın yaptıklarını temizleyecek ve tanrılığa yükselecek diye. Öyle şeytani, kötü birisi değil, Malenia'yı terk etmemiş.

Yazdığım teoriden kısa bir kesit:

The Land of Shadow was where Marika ascended to godhood and where the Erdtree was born. I believe Miquella's reason for traveling to the Land of Shadow is to return to the beginning. In this way, Miquella follows in his mother's footsteps without repeating Marika's mistakes and achieves full godhood.

I'd like to mention a detail to show the contrast between Miquella and Marika. Miquella tries to achieve godhood through a different path than Marika.

It was to this land that Miquella departed.
Divesting himself of his flesh, his strength, his lineage.
Of all things
Golden.
Miquella divested himself of his flesh, his strength, and his lineage. The path Miquella chose is more similar to Ranni's path. Also Ranni found her order in night sky, and we can assume that Miquella find his order in Land of Shadow.

There is also another difference between Miquella and Marika. Marika sees everything as opposed to the Erdtree.

In the beginning, everything was in opposition to the Erdtree.
By comparison to Marika, Miquella shows opposite attitude.

If thou covetest the throne,
Impress my vision upon thine heart.
In the new world of thy making,
all things will flourish,
whether graceful, or malign.(ungraceful)
These lines from the unnamed ending are associated with Miquella. In this ending, Miquella embrace all beings in the Lands Between and envisions a new world where both the graceful and the ungraceful would flourish. Unfortunately, Dlc will not affect the main game, so we won't see this ending in main game. However, this doesn't mean that the DLC won't add a new perspective to the story and indirectly change the ending, like Ds3 dlc.

Light of Miquella [2006700]

Miquella sought to accept all that was and would be, but found one that refused to be embraced.

Karakter tam düşündüğüm gibi birisi çıktı.

Ama bu Radahn retcon'u geldi. Radahn sanırım Lord olurum, ama Malenia benle savaşacak demiş. Verilen bir söz var, ve bunun üzerine galiba. Her şeyiyle bok gibi hikaye. Bomboş bir savaş. O kesilen sondan nasıl buna geldiler? Fanfic hikayesinden hallice, motivasyonları hiç olmuş karakterler. Oyun sırf bu yüzden çok soğuttu beni kendisinden, dün Dlc'ye girdim salt bir oyun olarak hala çok iyi, ama önceliği evrenin kendisi ve karakterleri seven birisi olan beni kaybetti. Ki insanların çoğu bu durumu eleştiriyor. Çok kötü bir final, büyük kayıp oldu.

Miquella'nın asıl gitme nedenlerin birisi Marika'nın yaptıklarından pişmanlık duyması. Benim de teorim bunun üzerineydi, Marika'nın yaptıklarını temizleyecek ve tanrılığa yükselecek diye. Öyle şeytani, kötü birisi değil, Malenia'yı terk etmemiş.

Yazdığım teoriden kısa bir kesit:

The Land of Shadow was where Marika ascended to godhood and where the Erdtree was born. I believe Miquella's reason for traveling to the Land of Shadow is to return to the beginning. In this way, Miquella follows in his mother's footsteps without repeating Marika's mistakes and achieves full godhood.

I'd like to mention a detail to show the contrast between Miquella and Marika. Miquella tries to achieve godhood through a different path than Marika.

Miquella divested himself of his flesh, his strength, and his lineage. The path Miquella chose is more similar to Ranni's path. Also Ranni found her order in night sky, and we can assume that Miquella find his order in Land of Shadow.

There is also another difference between Miquella and Marika. Marika sees everything as opposed to the Erdtree.

By comparison to Marika, Miquella shows opposite attitude.

These lines from the unnamed ending are associated with Miquella. In this ending, Miquella embrace all beings in the Lands Between and envisions a new world where both the graceful and the ungraceful would flourish. Unfortunately, Dlc will not affect the main game, so we won't see this ending in main game. However, this doesn't mean that the DLC won't add a new perspective to the story and indirectly change the ending, like Ds3 dlc.

Light of Miquella [2006700]

Miquella sought to accept all that was and would be, but found one that refused to be embraced.

Karakter tam düşündüğüm gibi birisi çıktı.

Ama bu Radahn retcon'u geldi. Radahn sanırım Lord olurum, ama Malenia benle savaşacak demiş. Verilen bir söz var, ve bunun üzerine galiba. Her şeyiyle bok gibi hikaye. Bomboş bir savaş. O kesilen sondan nasıl buna geldiler? Fanfic hikayesinden hallice, motivasyonları hiç olmuş karakterler. Oyun sırf bu yüzden çok soğuttu beni kendisinden, dün Dlc'ye girdim salt bir oyun olarak hala çok iyi, ama önceliği evrenin kendisi ve karakterleri seven birisi olan beni kaybetti. Ki insanların çoğu bu durumu eleştiriyor. Çok kötü bir final, büyük kayıp oldu.
Lord olurum ama malenia benle savaşacak nedir yav? Askerlerden, caelid'den ne istediniz?

Malenia'yla şakalaşılmaz o belli. Kar topu savaşına girersin, bi taşı karla kaplayıp atar kafana.

Bi de malenia onurunu falan kenara attı, kişiliğini feda etti deniyordu. O savaşın sebebi gençliklerinde verilmiş bi sözse, ben de soğudum karakterlerden.

"Bu dünyayı beraber yönetip herkese iyi davranacağız. Dünyayı güzelleştireceğiz. Ama önce caelid'e bi biyolojik silah atalım"

Lord olurum ama malenia benle savaşacak nedir yav? Askerlerden, caelid'den ne istediniz?

Malenia'yla şakalaşılmaz o belli. Kar topu savaşına girersin, bi taşı karla kaplayıp atar kafana.

Bi de malenia onurunu falan kenara attı, kişiliğini feda etti deniyordu. O savaşın sebebi gençliklerinde verilmiş bi sözse, ben de soğudum karakterlerden.
Her şeyiyle sıkıntılı zaten. Mesela story fragmanında gördüğümüz Marika kısımları da açıklanmıyormuş galiba. Haa gerçi az çok ne yaptığı belli, o yüzden sıkıntı yok. Messmer'yle ilgili hikayeleri sevdim ben.
Parmaklarla ilgili lore açıklanıyor o da iyi.

Sürekli diyoruz ama en büyük sıkıntı finali ve motivasyonları. Ana oyunda ne iması vardı, ne de böyle gösterildi karakterler. Malenia ve Radahn savaşması malca bir lordluk sözü yerine kadere bağlanmalıydı. Miquella'nın kaderi olabilir, Malenia'nın iyileşmesi ve rot'un diyardan kalkması ile ilgili olabilirdi. Çok daha mantıklı sebepler vardı, ergen fanfic'inden.

Şu sahne oyunda yokmuş mesela. Hee o zaman Miquella'nın ağacı gösterip, ağacın iyileşmesinin ne anlamı var? Data avcılarından hangi kısımlar çıktı, öğreneceğiz artık ileride.

Fazla yoruma gerek yok oynayıp tadını çıkarmak lazım ama şunu diyeyim. Bismillah dedim dlcye girdim arkadaş o ilk karşılaştığımız manzara nedir... Nasıl bir sanat tasarımı bu elinize zihninize sağlık lan çok güzel şeyler gördüm mü feci duygulanıyorum anasını satayım. Herkese keyifli oyunlar

Görüntü filan iyi hoşta, 5-10 saat oynadım, Old hunters veya Ringed City havası hiç vermedi. Çok vasat başladı.

Kuranı yırtan kız bossuna geldim. Bunun bulunduğu kalenin düşmanları basit biraz. Zaten keşif yaparken bu kale hemen karşımıza çıkıyor. Boss bir tık zorladı ama move seti çok çetrefilli gelmedi. Alışınca kolay olur yüksek ihtimal.

Rellana's twin moons ne kadar hasar veriyor kullanan var mı? Günün birinde int build gidebilirim hasarına göre. Tırtsa kılıçları alacağım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık