Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Efsane Düello

@Dragon

Olay Shanks tayfası vs denizciler olsa o zaman da Shanks'a dalardı Akainu ama senin bahsettiğin olayda bir zahmet dalmasın Shanks'a.Adam en güçlü olan WB'de dahil olmak üzere zibilyon tane adamla kapışmış.Bitkinlik ve az da olsa hasar var .Ek olarak durun emri de gelince Sengoku'dan ne yapsın adam.Nereden bakarsan bak orada Shanks'a dalması saçmalık olurdu.
"Durun emri" olarak Sengoku'nun savaşı bitirmeyi kabul etmesini diyorsan, ne alaka merak ettim..?

Soytarii26

Nasıl ne alaka ya. Senin üstün birisi savaş bitti diyor. Sen buna rağmen gidip savaş meydanındaki birine saldırırsan emre karşı gelmiş olursun.
Akainu saldıracak olsa emir dinlemezdi bence. Köpek her zaman sahibinin emrini dinlemez.

Soytarii26

Köpeği , köpek yapan sadakatidir. :/
Öyle de Akainu'da o hava yok mu şimdi hani? :D Hangi hava? Şu: Kim olursa olsun ne olursa olsun geri çekilmeyecek bi adam gibi duruyor. Bana kalırsa o orada kaybedeceğini bilse yine de girerdi Shanks'a ama neden duraksadığını anlamış değilim. Bi korsanın denizciyi korumasına şaşırmıştır belki :p

Nasıl ne alaka ya. Senin üstün birisi savaş bitti diyor. Sen buna rağmen gidip savaş meydanındaki birine saldırırsan emre karşı gelmiş olursun.
Daha ortada emir falan yokken kendiliğinden geri çekiliyor Akainu, emir çok daha sonra geliyor, o yüzden Akainu'nun geri çekilmesini emre bağlamak mantıksız bir olay..

Daha ortada emir falan yokken kendiliğinden geri çekiliyor Akainu, emir çok daha sonra geliyor, o yüzden Akainu'nun geri çekilmesini emre bağlamak mantıksız bir olay..
Emir olmadan insiyatif kullanarak geri çekiliyor sonraki olayda. Ancak Shanks olayında zaten yumruğunu kılıçla durdurmuş. Karşısında duran adam Shanks. Sengoku savaş bitti demese gayette Akainu dalabilirdi ancak Sengoku savaş bitti dediği için yanındaki kişilerin(koramiraller,schiler) saldırmayacağını düşünüp geri çekildi.

Emir olmadan insiyatif kullanarak geri çekiliyor sonraki olayda. Ancak Shanks olayında zaten yumruğunu kılıçla durdurmuş. Karşısında duran adam Shanks. Sengoku savaş bitti demese gayette Akainu dalabilirdi ancak Sengoku savaş bitti dediği için yanındaki kişilerin(koramiraller,schiler) saldırmayacağını düşünüp geri çekildi.
İlk cümleden bir şey anlamadım, devamı içinse; Sengoku savaş bitti demeden önce çekiliyor Akainu (bu konuda anlaşıyoruz umarım), adam emir gelmeden çekiliyorsa bunu emre yormanın manası nedir onu da sen yazarsın artık.

İlk cümleden bir şey anlamadım, devamı içinse; Sengoku savaş bitti demeden önce çekiliyor Akainu (bu konuda anlaşıyoruz umarım), adam emir gelmeden çekiliyorsa bunu emre yormanın manası nedir onu da sen yazarsın artık.
Benim anlatmak istediğimde bu ancak farklı yorumluyoruz.Eğer Sengoku orda savaşı bitirmiyoruz dese dalacaktı. Ancak savaşı bitirdiği için geri çekildi. Emirden önce geri çekilmeye gelincede ne yapsın adam elini kılıca koyup beklesin mi?

Bide biz nasıl bu konuda Akainuya geldik :oleyo2:

herkez kendine göre yorumlar,ben mesela öyle yapıcam,şöyle yapıcam,sag bırakmıyacagım desem,karsıma kim cıkarsa cıksın dalarım ;) ne zaman dalmam,karsıma benden daha güçlü adam cıkarsa,acık konusmak gerek yemez çünkü :ehe:

shanksın haki seviyesi ve kılıc ustalıgı,vistayla marconun ah dedirtmesine benzemez.ee ortadan kılıclanmıs,kan kusan biride degil shanks,hasta ve yaslıda degil...sonuc bence yemedi.zaten dikkat edin,shanks postayı koyduktan sonrada, doberman haricinde olurmu öyle sey diye çizilen biri yok.

akainu sesi kısılmıs bülbül gibi kala kaldı zavallım.aokiji ve kizaru shanksten uzakta saldırdılar,sonrada emir geldi.

ben orda bile kizaru ve aokijinin saldırmasını ama akainunun kalakalmasını, e.odanın bize ustalıkla güc çizelgelerini yansıtması olarak görüyorum.yani diyorki bir yonko varsa karsında, kıpırdamak bile riskli,çünkü gördük wb ne hale geldigi halde,solucan gibi süründürdü akainuyu.

ama söz konusu marco,beckman,roo,vista,jozu gibi adamlarsa, amirallerin gücleri bunların üzerinde gibi duruyor,en azından ben öyle düsünüyorum ;)

birde şimdi tekrar izledimde, adam harbi karizmanın dibine vurmus :ehe: sengoku,garp bile,teach,akainu herkez agzından cıkıcak söze bakıyor,shanks ne yapıcak diye bakıyorlar,adam savasmak isteyen gelsin dediginde ise sanırsın,tousen bankai demiş ebedi sessizlik,ne atarlanıyorsun lan dalalım diyen yok :a:

loosecontrol bile hakkını vermiş :

[YOUTUBE]g28L1Zcw0yg[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık