Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Efsane Düello

Shanksteki hakiyi Mihawka verirsen Mihawk yonko seviyesi birisi olur.Eger Mihawk yonko seviyesi ise bu Shirohige ile dovusebilecek manasina gelir.Ancak marinefordda gorduk ki Mihawk "o adamla aramizdaki guc farkini kendi gozlerimle gormek istiyorum"diyor.Yonkolar arasi guc seviyesi cok yakin iken Mihawkta yonko seviyesi ise neden boyle bir cumle soylesin?Birde saldirisini Shirohige yerine Jozunun karsilamasi yonko ayari olmadigini gosterir.Sadece buda degil.Vista Mihawk ile denk dovustu.Mihawk yonko ayari ise ona denk dovusen kiside yonko ayari gucte olur.Ancak Vista bir yonkonun 5. Tumen komutani.
Hal boyle olunca Mihawk yonko ayaridir demenin pek bir gostergesi yoktur.Hersey en iyi kilic ustasi olmakta bitmiyor yani.

Aslında bu konuda elde hakikaten kesin bir şey yok, ancak Shichibukai kurgusu üstünden konuşursak, 700 bölümdür bizden özenle saklanan, kendisi hakkında parça parça bilgiler verilen, her taşın altından zıplayan bir Dof ile, daha ilk bölümlerde ortaya çıkıp Zoro'nun canına okuyup, onları Yeni Dünya'ya davet eden bir Mihawk var. Ben yine de Yonkou seviyesinin altında olduğunu, hatta Busoshoku ve Haoshoku Haki'ye sahip olmadığını düşünüyorum.
Mihawk'ın karşısına hiç mi logia çıkmadı kardeşim ? Ufacık kayıkta dolanıyor.Ne yani Caribou'nun bile alabileceği bir adam mı Mihawk? B.haki olmasa şimdiye 50 defa harcanırdı NW'de.Kaldı ki Tashigi ağlağında bile olan meret Mihawk'ta yoksa bu saçmalığın danişkası olur.

Mihawk Shicbukai seviyesinde kalmış , Shanks Yonkou olmuş diye ısrarla belirtmeye çalışan arkadaşım.
Zulmediyorsun ... Yapma ! :/

Mihawk yalnız kurt.
Shanks ise über adamların olduğu bir TAYFASI var.
Az önce belirttiğim gibi , Kaido veya başka bir Yonkou'yu sal MarineFord'da ne yapabilir ?
Tayfasıyla sal terör estirsin. Savaş ve Düello kavramlarını karıştırıp farklı eşitlikler kuruyorsunuz.

Mihawk , Shanks ve Tayfası ile yani bir Yonkou ile kapışabileceğini düşünen yoktur herhalde.
Ama, Shanks ile düello yapabilir.
Mihawk , Yonkou ile kapışamaz derken Tayfayı katıyor musunuz ? Adam yalnız kurt zaten :D
MarineFord'da herkesi kesip , Wb'yi tokatlamalı mıydı ?
Orada bir Yonkou Tayfası var. O kadar kolay Kaptana ulaşılacaksa adı batsın öyle tayfanın.
Herhalde kolay kolay ulaşılmayacak. Ama farklı açıdan bakıldığı için , " Daha bilmem şu tümen komutanını geçemedi ..."
savunması oluşuyor. Herhalde geçemeyecek , geçerse ne anlamı kalır.
Adam İmparator . Tayfası var.

Mihawk ise tek başına biri , ne bekleniyordu hala anlamış değilim :/ Tüm tümen komutanları doğrayıp , Wb ile vs mi atmalıydı ? :/
Ne anladık o zaman Tayfa işinden ? What the ... :(

Mihawk Shicbukai seviyesinde kalmış , Shanks Yonkou olmuş diye ısrarla belirtmeye çalışan arkadaşım.

Mihawk yalnız kurt.
Az önce belirttiğim gibi , Kaido veya başka bir Yonkou'yu sal MarineFord'da ne yapabilir ?
Tayfasıyla sal terör estirsin. Savaş ve Düello kavramlarını karıştırıp farklı eşitlikler kuruyorsunuz.

Mihawk , Shanks ve Tayfası ile yani bir Yonkou ile kapışabileceğini düşünen yoktur herhalde.
Mihawk , Yonkou ile kapışamaz derken Tayfayı katıyor musunuz ? Adam yalnız kurt zaten :D
Orada bir Yonkou Tayfası var. O kadar kolay Kaptana ulaşılacaksa adı batsın öyle tayfanın.
Herhalde kolay kolay ulaşılmayacak. Ama farklı açıdan bakıldığı için , " Daha bilmem şu tümen komutanını geçemedi ..."

Mihawk ise tek başına biri , ne bekleniyordu hala anlamış değilim :/ Tüm tümen komutanları doğrayıp , Wb ile vs mi atmalıydı ? :/
şöyle bi düşüncem var mihawk marinford savaşında WB yi görünce bu adamla bizim aramızdaki fark nedir acaba (bundan kastettigi dünyanın en güçlü adamı ile aramızdaki fark nedir ) deyip adama kılıcın gücü ile saldırıyor ama shank hiç ole bi düşünce ye sahip deil direk WB ye kaşılık veriyor bu aralarındaki farkı göstermez mi

Mihawk yalnız kurt.

biri wbye gitse deseki, benle düello yap ve gücüde yerinde olsa, o kabul etmiyecekmi ? veya shanks yada wb ben bu adamla düello yapıcam, karısmayın dese tayfa karısacakmı ? luffy ölücekken,sanji ve zoro ne yaptı ? akainu cıksa deseki, gel kapısalım kaidou,sence gerimi durucak kaidou,adamlar en güçlü oldukları için imparatorlar koftiden degil.

sonra,tutturmus gidiyor millet yonko ve tayfası diye...bakın basit denklem, dünyadaki en güçlü 4 korsan bunlar.mihawk,doflamingo degil.4 tane... dünyadaki en güçlü korsan bunlar.bir kere shanksten gücsüz oldugu bariz,daha neyi tartısıyoruz o zaman.yok onların tayfası varmıs, kıcı varmıs,göbegi varmıs.o tayfa, adamlar dünyanın en güçlüleri diye etrafında toplanmıslar,banane mihawkın karakterinden,tayfada toplasa,hatta shanksın tayfayı ona versen yine shanksten gücsüz olucak,çünkü e.oda wbye karsı ikisinide nasıl çizdi ben gördüm,baskasının anlatmasına gerek yok.

adam salladı işte kılıcını,sen diyorsun ya, böyle görüyorum diye...benim gördügüm bariz,mangaka diyorki,git kocum, sen önce jozuyu aş.

adam shanksle wbyi kılıc tokusturuyor.peki...neden bu mangaka,shanks giderken,marcoyu araya sokmadı,neden bu mangaka önce bunu as, sonra babalıkla konusursun demedi.hepsini bırak shanks dalga geciyor,marco gel tayfama katıl diyor :ehe: aynı kare, iki farklı karakter için, aynı kişiye karsı,farklı çizilmiş.biri oturup dengi gibi muhabbet edip,denk bir sekilde kılıc tokusturup, gök yarıyor hakileriyle,öbürüde karsıdan havlıyor,jozu araya girince geri vites,ben herkezi kessin demiyorum,tabiki mantıksız olur, ama mangaka tasarrufunu bu yöne kullandı,yani mihawk wbye denk bir adam degil...o iki olaydakilerden, biri daha güçlü oda shanks.çünkü o biri, o beyaz bıyıklı adamlan denk, digeriyse deil,böyle gösterildi,bunu anlamak için 5 tane okul bitirmeyemi gerek var ?

mihawkın ölüsünün, amirallerle denk dövüsmesi lazım.aa bence yenemez,ama herkezi inim inleten akainu,neden shanks gelince... magma olan yumruguyla, santim kıpırdamadı,atıp tutup,jinbei,marco size; kardesler, gidemez demedimmi diyen adam,niye süt dökmüş kediye döndü ? sana göre söyle oldu,anaa bunun tayfasıda var, şimdi ben buna saldırsam, tüm tayfa bana dalarlar :hoo: alakası yok gücü yetmez.

sizin dediginizin olması demek, e.oda troll demektir.gidipte luffy vs mihawk diye bölüm adı koyuyorsa bir mangaka ve üsttede wbyle böyle durumlar çiziyorsa mesaj nettir.düsünsene shanks vs luffy marinefordda ahahaha,kubo bile işleyemez bunu. :D

mihawkta, busoshoku haki vardır.alasıda olabilir.ama houshoku beklesemde,seri mantıgına göre imkansız.doflamingo bile koskoca ülke yönetiyor.houshoku insanları etrafında toplama gücü, onları etkileme gücü,mihawkın etrafında sadece maymun var. :D yani bu adam sahip oldugu, en muazzam busoshokuya ragmen bir yonko gücünde olamaz,olmamalı.yoksa benm mihawkla alıp veremedigim yok, ben zoro fanıyım ve de kılıc ustası fanıyım.mihawka actıgım konuya git bak,en düsük en güçlü shicbukaidir diye, yanlı actım :D ama shanksle, mihawk arasında gözle görülür fark var dedim kactım.

Mihawk yalnız kurt.

Benim mesajima ithafen yazdin sanirim.
Ben Mihawk yonko ayari degildir dedim.Yani bir duelloya ciksalar Bigmom,Kaido veya Teach Mihawki alabilirler bana gore.Shanks alabilirmi alamazmi Mihawkin haki seviyesini bilmedigimizden tam olarak soyleyemem.

Sen tayfa gucune deginmissin.Bana gore Mihawka Shirohigenin veya Shanks'in tayfasini versen yonko zar zor olur.Vede en gucsuz yonko olurdu bana gore.Gerci benim acimdan Mihawk Ben Beckman,Jozu,Marco ayari degildirde neyse..Nerede gorulmus kaptandan guclu gelen bir tayfa uyesi?Bir Shirohigeyi Akainunun karsisinda neler yaptigini,Shanksin kiliciyla Akainuyu nasil durdurdugunu dusun,birde Akainuyu zar zor tutmaya calisan Marco ve Kizaruyu tam manasiyla tutamayan Ben Beckmani dusun.
Yani Mihawkin yonko seviyesi olmasi demek şudur,
Mihawk vs Jozu=Mihawk
Mihawk vs Marco=Mihawk
Cunku kaptan ile tayfadaki kisilerin guclerinde ucurum var.(ozellikle yonkolarda)
Yani senin Yonko seviyesi dusundugun adamdan Jozu'ya zarar verebilmesini ve Vistayi halledebilmesini beklerim.Cokmu sey istemis olurum?
Ek olarak,Shirohige gidiyor marineforda,amiralinden koramiraline kadar alayina savasiyor,Shanks savasi bitirmeye geliyor ve "hala dovusmek isteyen varsa bizimle dovussun"diyor.Akainu kendi denizcisini oldurecekken Shanks Akainuyu durdurabiliyor.
Ama Mihawk luffye "uzgunum kizil sac kendimi tutamayacagim"diyor,Vista cikiyor karsisina Vistaya daha sonra kapisalim diyor.Daha sonra utanmadan bir daha saldiriyor ve Crocodile cikiyor karsisina,ne yapiyor?
Ben Mihawka yonko demenin Shirohigeye ve Shankse ayip olacagini dusunuyorum:D

Bu arada Mihawki hic sevmem:hhh:

her halde beni hedef aldı nicki tensei arkadasım.biri wbye gitse deseki, benle düello yap ve gücüde yerinde olsa o kabul etmiyecekmi ? veya shanks yada wb ben bu adamla düello yapıcam karısmayın dese tayfa karısacakmı.luffy ölücekken,sanji ve zoro ne yaptı ? aanu cıksa deseki gel kapısalım kaidou,sence gerimi durucak kaidou,adamlar en güçlü oldukları için imparatorlar koftiden degil,ir kere sunu idrak et.

sonra,tutturmusun bir terane gidiyor.yonko ve tayfası diye.ya kardesim bak basit denklem, dünyadaki en güçlü 4 korsan bunlar.mihawk,doflamingo degil.4 tane dünyadaki en güçlü korsan bunlar.bir kere shanksten gücsüz oldugu bariz,daha neyi tartısıyoruz o zaman.yok onların tayfası varmıs kıcı varmıs,göbegi varmıs.o tayfa adamalr dünyanın en güçlüleri diye etrafında toplanmıslar,banane mihawkın karakterinden,tayfada toplasa,hatta shanksın tayfayı ona versen yine shanksten gücsüz olucak,çünkü e.oda wbye karsı ikisinide nasıl çizdi ben gördüm,baskasının anlatmasına gerek yok.

adam salladı işte kılıcını,sen diyorsun ya böyle görüyorum diye...benim gördügüm bariz,mangaka diyorki,git kocum sen önce jozuyu aş.

adam shanksle wbyi kılıc tokusturuyor.madem sen cok biliyorsun ya... neden bu mangaka,shanks giderken,marcoyu araya sokmadı,neden bu mangaka önce bunu as, sonra babalıkla konusursun demedi.aynı kare, iki farklı karakter için, aynı kişiye karsı,farklı çizilmiş.biri oturup dengi gibi muhabbet edip,denk bir skeilde kılıc tokusturup gök yarıyor hakileriyle,öbürüde karsıdan havlıyor,jozu araya girince geri vites,ben herkezi kessin demiyorum,tabiki mantıksız olur ama mangaka tasarrufunu bu yöne kullandı,yani mihawk wbye denk bir adam degil...o iki olaydakilerden biri daha güçlü oda shanks.çünkü o biri, o beyaz bıyıklı adamlan denk digeriyse deil,böyle gösterildi,bunu anlamak için 5 tane okul bitirmeyemi gerek var ?

mihawkın ölüsünün amirallerle denk dövüsmesi lazım,aa bence yenemez,ama herkezi inim inleten akainu,neden shanks gelince magma olan yumruguyla santim kıpırdamadı,atıp tutup,jinbei,marco size kardesleri gidemez demedimmi diyen adam,niye süt dekmiş kediye döndü ? sana göre söyle oldu,anaa bunun tayfasıda var, şimdi ben buna saldırsam, tüm tayfa bana dalarlar :hoo: alakası yok gücü yetmez.

sizin dediginiz olması demek e.oda troll demektir.gidipte luffy vs mihawk diye bölüm adı koyuyorsa bir mangaka ve üsttede wbyle böyle durumlar çiziyorsa mesaj nettir.mihawkta busoshoku haki vardır.alasıda olabilir.ama houshoku beklesemde,seri mantıgına göre imkansız.doflamingo bile koskoca ülke yönetiyor.houshoku insanları etrafında toplama gücü onları etkileme gücü,mihawkın etrafında sadece maymun var. :D yani bu adam sahip oldugu en muazzam busoshokuya ragmen bir yonko gücünde olamaz,olmamalı.yoksa benm mihawkla alıp veremedigim yok ben zoro fanıyım ve de kılıc ustası fanıyım.mihawka actıgım konuya git bak,en düsük en güçlü shicukaidir diye yanlı actım :D ama shanksle mihawk aasında gözle görülür fark var dedim dahada tartısmam isteyen istedigini düsünsün.

Seni hedef almadım.
Mesajını daha sonra okuyacam. Agresif içerikler var.
"ya kardeşim " 'den sonra bıraktım.

Benim mesajima ithafen yazdin sanirim.
Ben Mihawk yonko ayari degildir dedim.Yani bir duelloya ciksalar Bigmom,Kaido veya Teach Mihawki alabilirler bana gore.Shanks alabilirmi alamazmi Mihawkin haki seviyesini bilmedigimizden tam olarak soyleyemem.

Sen tayfa gucune deginmissin.Bana gore Mihawka Shirohigenin veya Shanks'in tayfasini versen yonko zar zor olur.Vede en gucsuz yonko olurdu bana gore.Gerci benim acimdan Mihawk Ben Beckman,Jozu,Marco ayari degildirde neyse..Nerede gorulmus kaptandan guclu gelen bir tayfa uyesi?Bir Shirohigeyi Akainunun karsisinda neler yaptigini,Shanksin kiliciyla Akainuyu nasil durdurdugunu dusun,birde Akainuyu zar zor tutmaya calisan Marco ve Kizaruyu tam manasiyla tutamayan Ben Beckmani dusun.
Yani Mihawkin yonko seviyesi olmasi demek şudur,
Mihawk vs Jozu=Mihawk
Mihawk vs Marco=Mihawk
Cunku kaptan ile tayfadaki kisilerin guclerinde ucurum var.(ozellikle yonkolarda)
Yani senin Yonko seviyesi dusundugun adamdan Jozu'ya zarar verebilmesini ve Vistayi halledebilmesini beklerim.Cokmu sey istemis olurum?
Ek olarak,Shirohige gidiyor marineforda,amiralinden koramiraline kadar alayina savasiyor,Shanks savasi bitirmeye geliyor ve "hala dovusmek isteyen varsa bizimle dovussun"diyor.Akainu kendi denizcisini oldurecekken Shanks Akainuyu durdurabiliyor.
Ama Mihawk luffye "uzgunum kizil sac kendimi tutamayacagim"diyor,Vista cikiyor karsisina Vistaya daha sonra kapisalim diyor.Daha sonra utanmadan bir daha saldiriyor ve Crocodile cikiyor karsisina,ne yapiyor?
Ben Mihawka yonko demenin Shirohigeye ve Shankse ayip olacagini dusunuyorum:D

Bu arada Mihawki hic sevmem:hhh:
Seni hedef almıştım :D
Dur editleyecem :/

Edit ; Tamam ,pes ediyorum :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık