Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
Şimdi bu adamın kral haki ekleyerek saldırdığını üzerine de deprem koyduğunu düşün.Neden en güçlü olarak anıldığını anlarsın.Marinefordda kral haki kullanmadığı açık çünkü temas etmeden vurmadı.Temas etmeden vurmuş olsa Akainu kalkıp artistlik yapamazdı.
Keşke bu dediğini yapsaydı da bende hesap avatarımı Beyazsakal resimleriyle donatsaydım.Bana göre MF'da çok etkisiz kaldı.En azından bir amirali yanında götürseydi de bende "VAY BE GERÇEKTENDE SERİNİN EN GÜÇLÜ KARAKTERİ" diye forum forum gezerek haykırsaydım.

Suç E.Oda'da ama yani bir karakteri öldüreceksen illaki bunu herkes tarafından saygı duyulacak bir şekilde yap.Bana Beyazsakal nasıl biriydi deseler ben güçlüydü ama bir işe yaramazdı gücü diyorum.

Şimdi bu adamın kral haki ekleyerek saldırdığını üzerine de deprem koyduğunu düşün.Neden en güçlü olarak anıldığını anlarsın.Marinefordda kral haki kullanmadığı açık çünkü temas etmeden vurmadı.Temas etmeden vurmuş olsa Akainu kalkıp artistlik yapamazdı.
Deprem saldırısına kral haki eklese Aokiji'nin tek başına durdurduğu tsunamiyi üç amiral zor durdururdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık