Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

İzledim :D Goku her zamanki gibi. Ama beni bu aralar Vegetacıyın. Bu bölüm yaptı yine babalığını. Black meselesi açıklanmış oldu. Diğer bölümde savaş başlıyor gördüğüm kadarıyla. Goku Zamasu kılığındaki herifi Vegeta+Trunks ekibi de Black'i alacak sanırım.
Ben anlamadım şimdi zamasu goku ile bedenleri değiştirmeyi dilemiş. Değişmiş ve eski zamasu bedenindeki gokuyu öldürmüş. Ee ozaman bu ölümsüz bedendeki zamasu kim?

Ayrıca gelecekteki trunks'ın evreninde goku zaten ölmüştü. Zamasu ile gokunun karşılaşması kronolojik olarak çok sonra oluyor. Yani trunk'sın evreninde goku ile zamasu hiç karşılaşmamaış olması lazım.

Galiba baya s.çtılar senaryonun içine.

Freiza ile bitirdim ben Dragon Ball'ı.:D
Çok şey kaçırıyorsun deyim o zaman.
İzledim :D Goku her zamanki gibi. Ama beni bu aralar Vegetacıyın. Bu bölüm yaptı yine babalığını. Black meselesi açıklanmış oldu. Diğer bölümde savaş başlıyor gördüğüm kadarıyla. Goku Zamasu kılığındaki herifi Vegeta+Trunks ekibi de Black'i alacak sanırım.
Vegeta baya olgunlaştı ya, artık öne çıkmasının zamanı geldi. Hem karşısında Goku'nun tipi olunca ekstra motive oluyordur. Goku'yu dövme fırsatı her zaman ele geçmez. Black'in ağzına ağzına vursun. Şu olaylar bitse de evrenler arası turnuva başlasa.

Vegeta baya olgunlaştı ya, artık öne çıkmasının zamanı geldi. Hem karşısında Goku'nun tipi olunca ekstra motive oluyordur. Goku'yu dövme fırsatı her zaman ele geçmez. Black'in ağzına ağzına vursun. Şu olaylar bitse de evrenler arası turnuva başlasa.
Belki izlerim sonrasında belli olmaz.:D

Ben anlamadım şimdi zamasu goku ile bedenleri değiştirmeyi dilemiş. Değişmiş ve eski zamasu bedenindeki gokuyu öldürmüş. Ee ozaman bu ölümsüz bedendeki zamasu kim?

Ayrıca gelecekteki trunks'ın evreninde goku zaten ölmüştü. Zamasu ile gokunun karşılaşması kronolojik olarak çok sonra oluyor. Yani trunk'sın evreninde goku ile zamasu hiç karşılaşmamaış olması lazım.

Galiba baya s.çtılar senaryonun içine.
Öyle oldu bir nevi. Şu an Zamasu'nun bedenindeki kim kestirmek pek mümkün değil. Eğer yorum yapacak olsaydım. Zamasu'nun ölümlü bedeni diyebilirim. Bedeni değişse de az da olsa Zamasu. Kısaca açıklamam gerekirse Zamasu ölümlü beden + Goku ölümsüz bedeninde Zamasu ama bu da boş çıkıyor maalesef. 1-2 bölüm önce Black'in Zamasu ile konuşurken bedeninin ölümsüz olmadığını söylemişti. Bu durumda Zamasu ölümsüz bedeni ele geçirdikten sonra beden takası yapmayıp direk Goku'ya dönüşüyor olabilir.

Evrenler arası turnuvadan bende umutluyum. Goku'nun yeni bir tip dövüşçü ile karşılaşacağını düşünüyorum Hit gibi.

Gohan'ın gücü Trunks'da da ortaya çıktı. Vegeta'ya üzüldüm la, Bulma Goku Goku Goku dedi sürekli. Kocasına hiç güvenmiyor. Beruus da satışı koydu. Nasıl yenerler derken Muten Roshi'ye selam çakmaları çok iyi oldu ya. Mafuba'yı tamamen unutmuştum. Ama Kami sennin sapıklık istemedi, gerçi sonda kız getir dedi ama olsun bedava iş yapmazdı o.

Tek kötü yanı Chi Chi fazla gıcık ya, bu yaşlı halini hiç sevmiyorum.

Gohan'ın gücü Trunks'da da ortaya çıktı. Vegeta'ya üzüldüm la, Bulma Goku Goku Goku dedi sürekli. Kocasına hiç güvenmiyor. Beruus da satışı koydu. Nasıl yenerler derken Muten Roshi'ye selam çakmaları çok iyi oldu ya. Mafuba'yı tamamen unutmuştum. Ama Kami sennin sapıklık istemedi, gerçi sonda kız getir dedi ama olsun bedava iş yapmazdı o.

Tek kötü yanı Chi Chi fazla gıcık ya, bu yaşlı halini hiç sevmiyorum.
Bölüm güzeldi yahu bence. Bende senin gibi Vegeta'ya üzülüyorum. Ama az olsa iadei itibar yapacak galiba öteki bölüm. Onun dışında çocukları boşuna göstermedi bence. Gotenks+ ssj blue olurlar belki. Olmadı gogeta blue yada vegito blueda olabilir. Ben umutluyum, bakalım neler olacak.

Bölüm güzeldi yahu bence. Bende senin gibi Vegeta'ya üzülüyorum. Ama az olsa iadei itibar yapacak galiba öteki bölüm. Onun dışında çocukları boşuna göstermedi bence. Gotenks+ ssj blue olurlar belki. Olmadı gogeta blue yada vegito blueda olabilir. Ben umutluyum, bakalım neler olacak.
Bölüm çok iyiydi, sadece Chi Chi o havayı bozuyor. Eski havasındaydı. Gohan da yardım edebilir. Bakalım neler olacak. Gerçi Beruus da Kaioshin'le konuyu konuştu, o da el atabilir.

Vegeta prensliğini konuşturdu bu bölüm.:D Goku'nun saflığı öldürecek beni, ölümsüzleri mafubasız nasıl yeneceksin. Gawasu'nun da kalbi tekliyor nerdeyse, böyle kaoishin mi olur ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık