Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Ya ben Gohan faniyim,bu adami neden geri plana attilar ya.
DBZ'nin en başından itibaren Gohan'ın potansiyeli >>> Goku durumu vardı. Hani aralarında sınıf farkı vardı. Gohan'ın kumaşı birkaç tık yukarıdaydı. Zaten saiyajin demek sonsuz potansiyel demek ama Gohan için daha bir sonsuz:flaugh:

Gohan Goku'nun önüne geçince Goku fanları çıldırmış tabi o zamanlar:p Hele Frieza'dan sonra Gohan baş karakter olunca ipler kopmuş. Hatta Toriyama kendi söylüyor buu'yu bile Gohan indirtecekmiş ama Goku fanlarının baskısından ötürü Gohan'a indirtemedim diye. Tabi böyle demiyor:p ama o zamanlar onu baş karakter yapacaktım ama olmadı yapamadım diyor. Aslında Goku'dan sonra Gohan'la seriyi devam ettirmek istiyor ama yapamıyor ve tekrar Goku'ya dönüyor.

Yani fan, editör, para çevre mahalle baskısı Gohan'ı arka plana çekip Goku'yu öne sürdürtmüş Toriyama-sama'ya. Goku daha popüler olduğu için yani:D

DBZ'nin en başından itibaren Gohan'ın potansiyeli >>> Goku durumu vardı. Hani aralarında sınıf farkı vardı. Gohan'ın kumaşı birkaç tık yukarıdaydı. Zaten saiyajin demek sonsuz potansiyel demek ama Gohan için daha bir sonsuz:flaugh:

Gohan Goku'nun önüne geçince Goku fanları çıldırmış tabi o zamanlar:p Hele Frieza'dan sonra Gohan baş karakter olunca ipler kopmuş. Hatta Toriyama kendi söylüyor buu'yu bile Gohan indirtecekmiş ama Goku fanlarının baskısından ötürü Gohan'a indirtemedim diye. Tabi böyle demiyor:p ama o zamanlar onu baş karakter yapacaktım ama olmadı yapamadım diyor. Aslında Goku'dan sonra Gohan'la seriyi devam ettirmek istiyor ama yapamıyor ve tekrar Goku'ya dönüyor.

Yani fan, editör, para çevre mahalle baskısı Gohan'ı arka plana çekip Goku'yu öne sürdürtmüş Toriyama-sama'ya. Goku daha popüler olduğu

Desene kaldik yine Goku ile Vegetaya.Birde bir sey sorcam mangasi animeden daha mi grride anlamadim.Mangada en son Trunks gecmise gelmisti.

O seviyeye gelirse daha fazla gelişemez. Zen chan tek sözüyle tüm evrenleri yok edebiliyormuş.
Tek sözüyle değil, düşüncesi ile evren yaratıp evren silebiliyor. Gerçeklikle oynama kudreti var. Yanındaki muhafızları Gokuya müdahale edecekleri esnada bak silerim sizi ha diyor. :)

Bu seri bittiginde Goku,Zen chan seviylerinde olur.Vegetada ona yakin olur.
Beerus ayarı olsunlar öpüp başlarına koyarlar. :D

Tek sözüyle değil, düşüncesi ile evren yaratıp evren silebiliyor. Gerçeklikle oynama kudreti var. Yanındaki muhafızları Gokuya müdahale edecekleri esnada bak silerim sizi ha diyor. :)

Beerus ayarı olsunlar öpüp başlarına koyarlar. :D
Ulan dbz basinda Goku neydi,sonunda ne oldu.Adam kac milyar kat guclendi.

Beerusu yakinda yakalar zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık