Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Anlaşılan Zamasu, ejder toplari ile ölümsüz oldu. Aceba bizimkiler simdiki zamandaki Zamasu ile ilgili bir şey yapavaklar mi?
Dövüş gücü olarak bizimkiker zayif kaldi black ve zamasu karsisinda. Bizimkiker nasil guclenecek bilemiyorum

Az önce güncele geldim. Öncelikle belirtmek gerekir ki dövüş sanatları turnuvasından sonra çok kötü ilerliyor. Güç dengesi yok zaten, hikaye olarak da kendini tekrar etmeye başladı. Önce süper su muhabbetine Vegetayı kopyalayıp villain yaptı, şimdi de muhtemelen süper su gibi bir etmenle Gokuyu kopyalayıp villain yaptı, aynı hikayeyi tekrar yediriyor. Güç mevzusu zaten sakat. Mavi Gokuyla kafa kafaya kapışan Zamasu SS Trunkstan dayak yiyor, ölümsüz olduğu için kurtuluyor. Daha bir gün önce SS Gokudan dayak yiyen Black 1 gün sonra Rose oldum ben aştım hepinizi diyor. Mavi Vegeta bir bıçak yarasına pert olurken Mavi Goku Frostun zehrine yeniliyor. Yahu sen Tanrı seviyesine çıkmışsın yahu ayıptır şu hareketler.

Aklıma bir şey takıldı sorayım dedim. Gelecekten gelen Trunks'ın zamanında Goku hastalık sebebiyle ölmüştü bildiğim kadarıyla ve bu ölüm android istilasına yakın bir zamandaydı.

Sorum şu; Goku, Saiyajin Blue'yu bulmadan ölmüş dolayısıyla Zamasu ile karşılaşmamıştır. Zamasu, Goku'yu nerden biliyor ve neyine sinir oldu? Kopyasını yarattığı Goku nasıl Saiyajin Blue'yu aştı? O dönemde ölen Goku, Blue bile olamamışken.

Aklıma bir şey takıldı sorayım dedim. Gelecekten gelen Trunks'ın zamanında Goku hastalık sebebiyle ölmüştü bildiğim kadarıyla ve bu ölüm android istilasına yakın bir zamandaydı.

Sorum şu; Goku, Saiyajin Blue'yu bulmadan ölmüş dolayısıyla Zamasu ile karşılaşmamıştır. Zamasu, Goku'yu nerden biliyor ve neyine sinir oldu? Kopyasını yarattığı Goku nasıl Saiyajin Blue'yu aştı? O dönemde ölen Goku, Blue bile olamamışken.
Seride şöyle bir problem var, Trunks'ın geldiği gelecek ile bizimkilerin yaşadığı zaman dilimi paralel mi değil mi belli değil. Misal Trunks gelecekteki Cell felaketinden kurtulmak için yardım istemeye geçmişe geldiģinde geçmişte Cell yenildi ve bunun geleceği de değiştirmesi gerekiyordu ama değişirmedi, Trunks geleceğe dönünce androidlerle savaşmaya devam etti. Sonrasında bizimkiler Buuyu yok ettiğinde gelecekte Buunun hiç adının bile geçmemesi gerekiyordu ama Trunks diyor ki gelecekte ben Buu daha doğmadan babidiyi yok ettim diyor. O halde geçmişte yaşananların geleceği etkilemediği gibi saćma bir.durum çıkıyor.

Sorune gelirsek Beerus Whis Gokunun 10. Evren ziyaretiyle Zamasu Gokudan nefret etmeye başlıyor ve muhtemelen süper ejder toplarıyla ölümsüz oluyor ve zaman yüzüģünü kullanarak 17 yıl sonraya gidiyor gibi duruyor. Ama 10. Evrenden 7 ye nasıl geçtı, nasil düşmüş tanrı oldu nasıl.Black ile tanıştı şu an muallakta.

Blackın rose olup blueyu aşması olayı komple saćmalık zaten. 1 günde Ss altı bir seviyedeyken tanrı seviyesini aşmış güya.

Seride şöyle bir problem var, Trunks'ın geldiği gelecek ile bizimkilerin yaşadığı zaman dilimi paralel mi değil mi belli değil. Misal Trunks gelecekteki Cell felaketinden kurtulmak için yardım istemeye geçmişe geldiģinde geçmişte Cell yenildi ve bunun geleceği de değiştirmesi gerekiyordu ama değişirmedi, Trunks geleceğe dönünce androidlerle savaşmaya devam etti. Sonrasında bizimkiler Buuyu yok ettiğinde gelecekte Buunun hiç adının bile geçmemesi gerekiyordu ama Trunks diyor ki gelecekte ben Buu daha doğmadan babidiyi yok ettim diyor. O halde geçmişte yaşananların geleceği etkilemediği gibi saćma bir.durum çıkıyor.

Sorune gelirsek Beerus Whis Gokunun 10. Evren ziyaretiyle Zamasu Gokudan nefret etmeye başlıyor ve muhtemelen süper ejder toplarıyla ölümsüz oluyor ve zaman yüzüģünü kullanarak 17 yıl sonraya gidiyor gibi duruyor. Ama 10. Evrenden 7 ye nasıl geçtı, nasil düşmüş tanrı oldu nasıl.Black ile tanıştı şu an muallakta.

Blackın rose olup blueyu aşması olayı komple saćmalık zaten. 1 günde Ss altı bir seviyedeyken tanrı seviyesini aşmış güya.
Zamanda ileri gitmiş olursa geçmişteki Zamasu'nun olmaması gerekir bence. Evrenler arasındaki geçişi 1 tane küple yapıyorlardı. Hatta Champa onu Hit'e ödül olarak söylemişti. Evrenin paralel olup olmamasıyla pek bir ilgisi yok bence çünkü evrende olan şeyleri biliyoruz. Goku eğer ölmeden önce Zamasu ile karşılaşmış olsa bile Zamasu'nun dikkatini çekebilecek kadar güçlü değildir bana göre. Şimdi hatırladımda Black geçmişe gittiğinde bu kadar güçlü değildi zaman yüzüğüne bakıp şimdi tamamlanıyorum falan diyordu. Hatta Goku'ya yanlış hatırlamıyorsam sayende daha da güçlendim gibi bir şey söylüyordu. Ama yine de Blue'yu aşması aşırı mantıksız.

Buraya artık yazmayı bıraktınız, izlemiyor musunuz?
60. bölümde Goku'ya koptum ya. Böyle bir şey yok. Dudaktan niye öptü diyor ya.:D @Alpamis Bak Luffy'nin atasını izlemen lazım.

Buraya artık yazmayı bıraktınız, izlemiyor musunuz?
60. bölümde Goku'ya koptum ya. Böyle bir şey yok. Dudaktan niye öptü diyor ya.:D @Alpamis Bak Luffy'nin atasını izlemen lazım.
İzledim :D Goku her zamanki gibi. Ama beni bu aralar Vegetacıyın. Bu bölüm yaptı yine babalığını. Black meselesi açıklanmış oldu. Diğer bölümde savaş başlıyor gördüğüm kadarıyla. Goku Zamasu kılığındaki herifi Vegeta+Trunks ekibi de Black'i alacak sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık