Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Benim merak ettiğim biz bu forumda sen patladın hayır sen patladın noktasına nasıl ve ne ara geldik.:hhh::hhh: Eskiden ciddi tartışmalar analizler teoriler falan dönerdi şimdi millet birbirine caps yapma yarışına girdi. :D Vallahi soruşturulması lazım bu sürecin.Ama hastalığın kaynağı belli yatacak yerin yok Oda :S
Millet seriden soğuduğu için ciddi yorumlamalar yerine patlama yarışına döndü. Aslında iki tarafta delikanlı gibi ben şu konuda yanıldım dese konu kapanacak ama kimse kabullenmek istemiyor.

Ciddi analizin ne reis? "Diamante Crocodile'ı yener" yorumuna ciddi analiz diyebilir miyiz? :S
Hayır.Croco bir avellik yapar Sezar gibi kazanabilirdi Diamante. Lütfü = Croco çünkü :)
Yav he he, o yüzden savunmaya çalıstın yok Jack sağ kol olarak görünüyordu vs vs diye. Sag kol King'i de gördük Aramaki'den tek yedi rahatlamıssindir.
Bak şimdi ciddi analiz olayı sağ kollar amirallere yakındır analiziydi.Onun da sebebi Marco idi sonra gördük yonko Marco’yu tutup bırakıyor.Sağ kolları Marco üstünden yorumladı herkes ama daha wanoda bu yanlış diyebildi Oda.King sağlam olsa Kizaru vs Marco’dan aşağı kalmazdı bence ama amiralcilerin eline koz verdi tabii.Sen çıkıp çeviride Jack sağ kol falan diyip 1 milyar ödül verirsen insanlar tabii böyle yorumlar.Fuji yorumları gömme olayı dayak atacağı adamdan bile dayak yiyebilir o :D fuji yorumları karakter eleştirisi daha çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık