Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
@Millennium Wizard bak o kadar Mihawkçılara yanladın ne oldu ?
Doflamingo senin evin... Biz seni yine kucaklarız yeter ki geri gel...
Ben yanlamam hala bunu anlayamadınız.Ben onlara değil Mihawkçılar benim yardımıma muhtaç bazen amiralciler bile demeye getiriyor üstadım gel biraz savun da imajımız düzelsin diye isim vermeyeyim. :) Ancak bu iyiliği herkese yapmam kudurmuş hater falan görmem gerek o zaman zevkine bu işe girişiyorum tamamen haz için. xD

Ben yanlamam hala bunu anlayamadınız.Ben onlara değil Mihawkçılar benim yardımıma muhtaç bazen amiralciler bile demeye getiriyor üstadım gel biraz savun da imajımız düzelsin diye isim vermeyeyim. :) Ancak bu iyiliği herkese yapmam kudurmuş hater falan görmem gerek o zaman zevkine bu işe girişiyorum tamamen haz için. xD
Herkes kısmı sadece luffyciler mi oluyor :ehe:

@Sir Crocodile

Bu sayfa ne böyle ya ? Birde gül gül ölmüşsün.:/ Ne adamsın.

@Sir Crocodile

Haksız sayılmaz sayfada yazılanları okudum şuan. ben de gül gül öldüm :ehe:

@Sir Crocodile

Evet güldüm hala gülüyorum. :D

''Ödül önemli değil, düşük de gelse şöyle olur, 1.5 gelirse böyle olur. Şu yüzden verilmiyor, ödül önemli değil'' diyenler bugün sanki onları dememiş gibi ödül konusunda övgü yazmaya başlıyor. :S

Evet güldüm hala gülüyorum. :D

''Ödül önemli değil, düşük de gelse şöyle olur, 1.5 gelirse böyle olur. Şu yüzden verilmiyor, ödül önemli değil'' diyenler bugün sanki onları dememiş gibi ödül konusunda övgü yazmaya başlıyor. :S
Olum düşün Mihawk konusunda haklı olduğumuz halde bizi bile şaşırttı Mihawk.Öyle manyak bi char düşün.Siz bide Vista dnfkmfnfmd

@Sir Crocodile

Haksız sayılmaz sayfada yazılanları okudum şuan. ben de gül gül öldüm :ehe:
Fazla okumayın karın kaslarınıza veda edebilirsiniz.:ehe::ehe: Ben kıvırmam len diyip sonrasında yılan gibi süzülmek...:oleyo2: Bu ne lan böyle ? xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık