Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Çıkmayacağı kesin çünkü 3 Milyar çıkacağını düşünen bu seriyi anlamamıştır.
Uzun uzun yazarım ama gerek yok ödüller açıklanınca zaten millet. "Bu ne lan böyle" falan diyecek zaten.
Adam seriyi anlamadığını kendi kendine itiraf etmiş puhahs.:hhh::hhh:Kendi kendini bitirmek nasıl olur diye söyleyelim de Netflix belgeselini çeksin.:D Bu ne lan böyle diyenin kendisi olması ise paha biçilemez. Mihawk reis sen gerçekten büyüksün.:tmm:

Kid ve Law için Luffy'nin ödülünden nasiplendiler demeyi biliyorsun.
Buggy için de bir cevap beklersin sen şimdi sonuçta işine gelmiyor ya xD

Neyse
Zamanında 3 milyar demişsin.
Şimdi gelmiş ama şöyle böyle diyemem diyorsun
Sonra da yuvarlak mı konuşayım :oleyo:
Daha ne kadar yuvarlak konuşacaksın xD
Şu anki düşünceme göre yakın seviyede ama Shanks net daha güçlü. Eski dörtlünün altında.

Kid Law ve Buggy için gerekçeler var. Mihawk için de sıralanabilir ödülü açısından. Herkesin ödülünde bir şişme varken Mihawk için de var diyip yokuş yapabilirim.:D

Ama yapmıyorum. Şimdiki fikrime göre tamamen sıralama amaçlı bu ödüller.;)

Bir bölüm önce Mihawk'ın ödülü >> Teach diyip daha güçlü iması yapanlar şimdi Teach'in ödülünden hareketle>> Mihawk diyorlar mı onu da merak ediyorum açıkçası.

Şu anki düşünceme göre yakın seviyede ama Shanks net daha güçlü. Eski dörtlünün altında.

Kid Law ve Buggy için gerekçeler var. Mihawk için de sıralanabilir ödülü açısından. Herkesin ödülünde bir şişme varken Mihawk için de var diyip yokuş yapabilirim.:D

Ama yapmıyorum. Şimdiki fikrime göre tamamen sıralama amaçlı bu ödüller.;)
Mihawk için denizci eri kesiyor mu diyeceksin ?
Şimdi fikrin tamamen olmasını istediğin güç skalasına dayanak oluşturma çaban.

Şuan tartıştığımız mesajlarda da aynı hedef doğrultusunda yazıyordun şuan da aynı hedef doğrultusunda yazıyorsun. O zamanki mesajların yanlış çıktı bakalım bunlar nasıl çıkacak.

Mihawk için denizci eri kesiyor mu diyeceksin ?
Şimdi fikrin tamamen olmasını istediğin güç skalasına dayanak oluşturma çaban.

Şuan tartıştığımız mesajlarda da aynı hedef doğrultusunda yazıyordun şuan da aynı hedef doğrultusunda yazıyorsun. O zamanki mesajların yanlış çıktı bakalım bunlar nasıl çıkacak.
Siz güce göre ödül verilmiyor diyip beklentinizi düşük tuttunuz. Yanıldınız. Şimdi de ödülü yüksek çıkınca güce göre ödül verilmiş diyorsunuz.

Peki bu tarife bir tek Mihawk için mi geçerli? Yonkou'nun ödülleri güce göre değil mi? Güncel Teach ödülü felan?

Adam seriyi anlamadığını kendi kendine itiraf etmiş puhahs.:hhh::hhh:Kendi kendini bitirmek nasıl olur diye söyleyelim de Netflix belgeselini çeksin.:D Bu ne lan böyle diyenin kendisi olması ise paha biçilemez. Mihawk reis sen gerçekten büyüksün.:tmm:
Diyene bak, senin eski mesajları toplasam konuya sığmaz. :D
Şuan ki ortaya çıkan ödüller konusunda yanılmadım ben hiç diyen varsa çıksın gelsin.

Sen işin yine hikayesindesin. :D

Söz yok söylem var. Arada ki farkı anlamazsan diyecek bir şey yok zaten, onun dışında önce ki tartışmalarda da ne dediğim ortada.
Sen ''Bunun üzerinden seni vurmak zevkli'' dersen de. Fakat vurulmuyorum, çünkü o dönem senin gibi Mihawk savunucusunun bile ''1.5 Milyar ödül alırsa Amiral ayarı olur'' dediği bir sistem mevcut. Yani Buggy bile hiç bir şey yapmadan sadece söylemler üzerinden, başkasının yaptığı işlerin üzerine yıkılması sebebiyle 3 Milyardan fazla ödül alıyor bu evrende. Yani onun için troll densek de bazı şeyler bu seride bu şekilde işliyor göründüğü gibi...

Aynen onlar haklı veya haksız olmuyorlar ama ben dedim diye haksız oluyorum şuan. :S
Tamam,ne diyelim. :D

Bu arada şaka maka en çok patlayan @Millennium Wizard oldu, eskiden de Dof>Mihawk falan diyordu. Şimdi çaktırmadan Mihawk savunup, Dof'un çıkmasına hazırlanıyor. :D

Tamam,ne diyelim. :D

Bu arada şaka maka en çok patlayan @Millennium Wizard oldu, eskiden de Dof>Mihawk falan diyordu. Şimdi çaktırmadan Mihawk savunup, Dof'un çıkmasına hazırlanıyor. :D
MW balon patlayıp patlayıp tekrar şişiyor. :D
Şimdi de millete şişen havasını basmaya çalışıyor... ''Dof Croc'u adamı yapmaya çalışıyor'' hikayelerinden nerelere geldi. :S
Oysa MF de Crocodile ''Kendini benimle aynı seviyede görme'' derken ne kadar haklıymış şuan görüyoruz. :D
O kadar dedik buna Croc>Dof diye dinlemedi. Şimdi de konuyu seri değiştirme çabalarına giriyor ama işte o kadar oluyor. :D

Siz ödüle göre güç verilmiyor diyip beklentinizi düşük tuttunuz. Yanıldınız. Şimdi de ödülü yüksek çıkınca ödüle göre güç verilmiş diyorsunuz.

Peki bu tarife bir tek Mihawk için mi geçerli? Yonkou'nun ödülleri güce göre değil mi? Güncel Teach ödülü felan?
Yonkoular, yonkoular bu adam bir yonkounun emrine girmesine rağmen ondan fazla ödül amış ve ödül alırken tamamen gücüne vurgu var orada bir tane denizci avcısı vesaire diye bir geçse hadi neyse.

Mihawk'ın gücünü ödüle göre falan da belirlemiyoruz bu sadece bir dayanak noktası oldu, eli kuvvetlendiren bir şey. Ben bu ödül konusunda her daim netim. Ödülü az da çıksa çok da çıksa gücünden şüphe etmezdim.

Az çıksa nasıl ki gelip hikaye anlatacaktın bize, çok çıkınca şimdi biz gelip sana hikaye anlatıyoruz. Yazdığın yorumlar da tabi işi biraz daha tatlı yapmış xD

Yonkoular, yonkoular bu adam bir yonkounun emrine girmesine rağmen ondan fazla ödül amış ve ödül alırken tamamen gücüne vurgu var orada bir tane denizci avcısı vesaire diye bir geçse hadi neyse.

Mihawk'ın gücünü ödüle göre falan da belirlemiyoruz bu sadece bir dayanak noktası oldu, eli kuvvetlendiren bir şey. Ben bu ödül konusunda her daim netim. Ödülü az da çıksa çok da çıksa gücünden şüphe etmezdim.

Az çıksa nasıl ki gelip hikaye anlatacaktın bize, çok çıkınca şimdi biz gelip sana hikaye anlatıyoruz. Yazdığın yorumlar da tabi işi biraz daha tatlı yapmış xD
Doğru o yüzden yuvarlak konuşuyordun ödül konusunda. Hala daha öylesin.

Luffy Kid ve Law aynı olay üzerinden aynı ödülü aldılar ama Luffy Yonko. Ayrıca Buggy konusunda da güç farklı anlamlara gelir diyorsun. Onun da ödülü güce göre değil diyorsun. Yani bir sistematiğin yok. Kafana göre istediğin gibi. O yüzden ya, Crocodile Zoro diyince susuyorsun.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık