Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ödül güç seviyesi belli eder diyenler acaba WB'nin Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşayıp hala ondan 500 milyon geride olmasına ne diyecekler acaba.Roger zamanında demek ki 1milyardan bile muhtemelen fazla fark atmış.Oyaji 20 yılda anca 500 milyona indirmiş.Oyaji ile Roger denk ama :D
Yalnız bu argümanla ödül gücü gösterir diyenlerin ekmeğine yağ sürüyorsun. :/ Wb'nin Roger'ın ölümünden sonra daha da güçlendiğini kim söyledi ki ödülü niye artmamış diyorsun?

Yalnız bu argümanla ödül gücü gösterir diyenlerin ekmeğine yağ sürüyorsun. :/ Wb'nin Roger'ın ölümünden sonra daha da güçlendiğini kim söyledi ki ödülü niye artmamış diyorsun?
Artmamış demedim ki ben yalnız.Roger ile WB'nin denk kapıştığını gördüğümüz zamanda bile demek ki aralarındaki ödül farkı 1milyardan fazlaymış ama adamlar denk kapışıyor.Roger öldükten sonraki 20 yılda bile WB'nin ödülü Roger'ı geçememiş ama.WB'nin ödülünün artması için gücünün artmasına da zaten gerek yok.Roger öldükten sonra piyasanın ona kalması bile adamın ödülünün artması için bir sebeptir bana kalırsa.

Ki adamın yönettiği alanın daha da büyüdüğünü düşünürsek sırf bu yüzden bile ödülü artabilir.Teach'in ödül açıklamalarında da tıpkı beyazsakal gibi etkisini yavaş yavaş yayıyor gibisinden bir şey tazıyordu.

Etli sütlü dediğim belli. Kaido ve Big Mom gibi canilikleri yok. Aynı adamın Denizcilerle savaşmaktan kaçındığını da gördük. Diğeri bilmem kaç kere Denizcilere saldırmış zaten.

Hele senin gibi 2 Amiral bile alır diyen biri için 1.5 komik bir rakam yapma etme.:(
Bütün mesajlarımı tara, hiç bir yerde birbuçukmilyar demedim. İki üç milyar bandında bir ödül bekliyorum Mihawk için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık