Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Biz bunu bilmediğimiz için sormuyoruz. Sen yanlış anlamışsın. :D
Hehehe. Yok ben son yorumları okumamıştım. Kaldığı yerden gösteriyor ya. Orada yorumu okuyup cevapladım.

@Roronoa Zoro Senin şu açıklamanı bi anlamadılar he, üzülüyorum. Sen o kadar emek ver manga sayflarını paylaş, ödülün güçle doğru orantılı olmadığını anlatmak için, haala anlamasınlar.

İşte bu ve buna benzer şeylere atıfta bulunmaya çalışıyorum :D
Hihihi

@Roronoa Zoro Senin şu açıklamanı bi anlamadılar he, üzülüyorum. Sen o kadar emek ver manga sayflarını paylaş, ödülün güçle doğru orantılı olmadığını anlatmak için, haala anlamasınlar.
Bir de iyice yanlış anlıyorlar. Sanki ben güç hiç etkilemiyor demişim gibi düşünceler oluştu. Garip. Neyse...
Hehehe. Yok ben son yorumları okumamıştım. Kaldığı yerden gösteriyor ya. Orada yorumu okuyup cevapladım.
Tüm yorumları okumadan yazma kardeşim!!! :fool:

Ödül güç seviyesi belli eder diyenler acaba WB'nin Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşayıp hala ondan 500 milyon geride olmasına ne diyecekler acaba.Roger zamanında demek ki 1milyardan bile muhtemelen fazla fark atmış.Oyaji 20 yılda anca 500 milyona indirmiş.Oyaji ile Roger denk ama :D

Etliye sütlüye karışmıyordu da bıyıklarınımı haber yaptılar?
Etli sütlü dediğim belli. Kaido ve Big Mom gibi canilikleri yok. Aynı adamın Denizcilerle savaşmaktan kaçındığını da gördük. Diğeri bilmem kaç kere Denizcilere saldırmış zaten.

Hele senin gibi 2 Amiral bile alır diyen biri için 1.5 komik bir rakam yapma etme.:(

Ödül güç seviyesi belli eder diyenler acaba WB'nin Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşayıp hala ondan 500 milyon geride olmasına ne diyecekler acaba.Roger zamanında demek ki 1milyardan bile muhtemelen fazla fark atmış.Oyaji 20 yılda anca 500 milyona indirmiş.Oyaji ile Roger denk ama :D
Aynen öyle, ödül güç belirtmez tamamen bunun pek çok örneği var, hala ısrarla elin denizcisinin '' Bir güç ölçer makina '' olduğunu sananlar var.

Seride sadece gördüğümüz bir tek Luffy rakibini yenerek ödülünü aştı, başka örnek gördük mü? Luffy gelir adamı yener ondan daha fazla ödül alır, olay bu.

Diğerleri ya masum insanlara zarar verir, ya da ortalığı talan ederek, ya da başka sebeplerden ödül artışı yaşadı hep. Birini yenipte onun ödülünü geçen başka karakter hatırlamıyorum seride.

Ödül daha çok '' Hükümete karşı oluşturduğun tehditle '' alakalı birşey. Adam fazla ortalığa saldırmamıştır, aktif değildir uzun süre vs gibi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık