Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Spoiler'da öyle bir ima yok o Mihawk fanlarının sürekli hayal kurması sen spoiler'da öyle yazıyorlar sandın sanırım :hhh:

Adamlar Buggy'ye 3 milyar verip, Yonko ilan etmiş, çünkü Buggy, Mihawk'tan güçlü diyorlar, bak tekrar yazıyorum:

''Brannew: “Buggy the Genius Jester”!!
Adding on to what was previously mentioned…and most importantlyis his power that made those two obey him..!!
Brannew: 3.1 billion and 89 million berries!!
''

İnkara mı başladınız anlamadım, ''açıklandı halen inkar ediyorlar'' diyorlardı Mihawk fanları, Buggy, Mihawk'tan güçlü diyip sadece 3 milyar ödül vermişler ve Yonko ilan etmişler. Mihawk'tan güçlüysen Yonko oluyorsun diyor adam, spoiler'ın hiçbir yerinde Buggy Mihawk sayesinde bu ödülü aldı demiyor, onu kontrol altına alacak GÜCÜ var diye diyor. :good: Buradan Yonko'ların Mihawk'tan güçlü olduğu ortaya çıkıyor, Mihawk'ın ödülü bir şey gösterse, ondan GÜÇLÜ denen Buggy'nin ödülü Mihawk'tan yüksek olurdu, ama değil.
O ima var. Bölümde Buggy'nin yonkou olarak anılmasındaki saçmalığı dile getirip eziyorlar. Sonra Mihawk benim zaten böyle bir kaygım yoktu diyor. Bu mümkün olmasa dile getirilmezdi. Bunun cümle olarak kurulması bile bunun gayet mümkün olduğunu gösteriyor.
Bu zaten tüm bu yanlış anlamaların denizcilerin nazarında açıklanması. Mihawk'ın tek başına aldığı ödülü açıklamaya yetmiyor. Neden 2 ya da 2.5 milyar verilmediğine ne cevap verilebilir?
Buggy'nin şöhreti olsa da gücü kanıtlanmış değil. Yoksa gerçekten söylenenler temellendirilseydi 3 milyar da az kalırdı.
Mihawk'tan güçlü olmak şartı diye bir şart yok. Sanki Mihawk'ın seviyesi gerek şartmış gibi lanse ediyorsun. Halbuki Mihawk'ın gücü daha az da olsa Buggy'yi yonkou yapmaya yetecekti. Yonkou yapmaya yetecek seviyede bir gücün alt limitini bilmiyoruz. Sen işine geldiğin gibi anlıyorsun. Hiç bir icraatı olmayan birini yonkou yapmaya yetti, Mihawk ve Croco katılması. Şöhreti ancak Schi yapmaya yetmişti.

buggy'i yonkou yapan mihawk ve croco'nun güçleri değil, şöhretleridir. buggy'nin gücü olmasa da şöhreti en az bunlar kadar var. dolayısıyla üçü birleşince yonkou olarak yerlerini almışlar.

Bu adamı gömenler çok fena tufaya gelecekler. Herif öyle bir güçlü çıkacak ki hepimiz apışıp kalacağız. Rahatlıkla amiral seviyesi diyebildiğim tek shichibukai bu adamdır. Weevil bile gözümde şüpheli, ama bu herife amiral seviyesi derken pek tereddüde düşmüyorum. :/

Elinde sağlık Smoker, güzel ve detaylı güncel olmuş yine.
@RedTeroR :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık