Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Kenarda Zoro duruyor ya ? Zoro'ya bakarsın Wano sonu hangi seviyeye gelmiş ise Mihawk bunun 2,3 tık ilerisi demek. Seri ilerledikçe Zoro üstünden seviyeyi belirlersin.

Tüm sağkollardan daha güçlüdür. Haterlerin dediği gibi amiralden güçsüz değildir. Fanlarının dediği gibi yonko çıkmayabilir ama o seviyelere yakın çıkacaktır hatta KK yonko seviyesinin bir tık üstü ise yonko seviyesi de olabilir. Ama yonko ve üstü biraz fantastik olur diye düşünüyorum. Ki diğer arkadaşlarında dediği gibi birçok karakter gösterilmisken Mihawk ve Dragon'un inatla gösterilmemesi baya güçlü çıkacaklar izlenimini uyandırıyor. Hatta vampir meyvesi veyahut ona benzer meyve yiyip şekil de değiştirebiliyorsa belki İM-sama bile çıkabilir.
Yazıya başlarken amiral seviyesi diye düşünüyordum ama şimdi ölümsüz olan, en güçlü hakiye sahip İM-sama ya kadar çıktım. Mihawk övmeye başlamak pişmanlıktır, kacinilamaz.

Ruficigin şuan Mihawk'ı döve döve alacağını söyleyenler neye göre söylüyor. Aynı kişiler habire 'Hiç bir şeyini görmedik, ne gücünü ne olayını gördük' deyip dururlarken bunları ciddi söylemek nasıl bir tezatlık?
Bu fancıklar yada hatercikler neden böyle?

Kenarda Zoro duruyor ya ? Zoro'ya bakarsın Wano sonu hangi seviyeye gelmiş ise Mihawk bunun 2,3 tık ilerisi demek. Seri ilerledikçe Zoro üstünden seviyeyi belirlersin.
Bu da mümkün misal.

Ruficigin şuan Mihawk'ı döve döve alacağını söyleyenler neye göre söylüyor. Aynı kişiler habire 'Hiç bir şeyini görmedik, ne gücünü ne olayını gördük' deyip dururlarken bunları ciddi söylemek nasıl bir tezatlık?
Bu fancıklar yada hatercikler neden böyle?
Dragon desen yonkoudan aşağı kimse ağzını açmaz. Ama söz konusu Mihawk olunca yooooo, mümkün değil. Niye ? Dragon Luffy'nin babası.

Ne denir bilmem.

Bu da mümkün misal.

Dragon desen yonkoudan aşağı kimse ağzını açmaz. Ama söz konusu Mihawk olunca yooooo, mümkün değil. Niye ? Dragon Luffy'nin babası.

Ne denir bilmem.
Ve kılıç kullanıyor. Kılıç kullanmasa hatta nasıl dövüştüğü belli olmasa en az yonko denilirdi Mihawk için. Ha ve tabi ki Zoro'nun hocası olduğu için oradan da değer kaybediyor

Sıvacı ve güç-dengeleri üzerine derin düşünmeyen bir Oda varken yonkou seviyesinde veya sağ kol seviyesinde çıkması artık insanları şaşırtmamalı.

Oda hikayeyi kurar. Başlangıç ve son vardır. Arada olan olaylar çok önemli değildir.
Hahaha yani istediğiniz seviyede çıkmazsa sağ kol çıkarsa Oda sıvacı oluyor öyle mi doğru mu anladım ? :hhh:

Bir kere sağ kol altında olması artık imkansız bunu görmeniz gerekiyor.

Clairvoyant nickini görünce aklıma geldi.Adamın böyle bir lakabı çıkacak muhtemelen.Biz geleceği görme gücünü kullanan sadece Kata ve Luffy'i gördük şu ana kadar.Mihawk'ın bu gücü açmışken bu iki arkadaşın ikisinden de zayıf olması ihtimali bana göre 0. :gamyon:Belli bir mental olgunluk lazım gelecek görme için yani seviye de lazım bence.Sağ kol seviyesi olmak için gelecek görme şart değildir ama tam tersi için en az sağ kol seviyesi olmak şarttır diye düşünüyorum.

Mihawk'ın hükumetin varlığına karşı oluşturabileceği tehdit = 0. Ödül bile konmaması lazım bence ona.

Sanmam daha bir kaç sayı önce Zoro'ya Wano'nun bir sahilini kestirdi.

Ödüller sırf tehdite göre verilmiyor.Hatta çok az bir miktar veriliyor tehdit yüzünden.Tehdite göre verilmiş olsa Robin 80 milyon değil 8 milyar ödül alırdı hükümet yıkacak tehdite sahip kadın.Ohara'dan kaçmış.Ama o para verilmiyor.

Çünkü Kuzan'ın dediği gibi ödüller verilirken pastanın iki büyük dilimini " Güç " ve " Potansiyel " oluşturuyor.Geri kalanlar küçük dilimler. :)

Hahaha yani istediğiniz seviyede çıkmazsa sağ kol çıkarsa Oda sıvacı oluyor öyle mi doğru mu anladım ? :hhh:

Bir kere sağ kol altında olması artık imkansız bunu görmeniz gerekiyor.

Clairvoyant nickini görünce aklıma geldi.Adamın böyle bir lakabı çıkacak muhtemelen.Biz geleceği görme gücünü kullanan sadece Kata ve Luffy'i gördük şu ana kadar.Mihawk'ın bu gücü açmışken bu iki arkadaşın ikisinden de zayıf olması ihtimali bana göre 0. :gamyon:Belli bir mental olgunluk lazım gelecek görme için yani seviye de lazım bence.Sağ kol seviyesi olmak için gelecek görme şart değildir ama tam tersi için en az sağ kol seviyesi olmak şarttır diye düşünüyorum.

Ödüller sırf tehdite göre verilmiyor.Hatta çok az bir miktar veriliyor tehdit yüzünden.Tehdite göre verilmiş olsa Robin 80 milyon değil 8 milyar ödül alırdı hükümet yıkacak tehdite sahip kadın.Ohara'dan kaçmış.Ama o para verilmiyor.

Çünkü Kuzan'ın dediği gibi ödüller verilirken pastanın iki büyük dilimini " Güç " ve " Potansiyel " oluşturuyor.Geri kalanlar küçük dilimler. :)
Genel alaka? Genel bir OP yorumu yaptım. Oda her konuda sıvacıdır ve dövüş-güç konusunu takip edenler kadar derin düşünmeden hikayeye göre çizer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık