Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Shanks ile geçmişinin çizilmesi lazım Wb ve Roger gibi.Ancak o zaman tartışmalar durulur.Gerçi o zaman da kreş tartışmaları falan başlar umarım wb tayfası gibi vermez kısır döngüye gireriz çünkü. :D
Wb olayı düşündüğümden daha iyi çıktı, ben tayfası kaybetmiştir, Roger ve WB eşit gitmiştir diyordum :ehe:

Shanks vs Mihawk beş gün beş gece sürdü, üstünlük gidip geldi diye bekliyorum :oleyo2: Zaten olacak olan da o.

Wb olayı düşündüğümden daha iyi çıktı, ben tayfası kaybetmiştir, Roger ve WB eşit gitmiştir diyordum :ehe:

Shanks vs Mihawk beş gün beş gece sürdü, üstünlük gidip geldi diye bekliyorum :oleyo2: Zaten olacak olan da o.
Shanks üstün götürüyormuş sonra Mihawk kara kılıcın yanında çakıyı da çıkarmış durumu dengelemiştir. :D Şu anda da tek kolu olduğundan dövüşmüyor çünkü ikinci kolla çakıyı sallasa Shanks’in savunabileceği bir kolu yok. :D

Herif 2 yıl önceki luffye tek atacak güçteydi luffy saldırsa. Millet 2 yıl aradan sonra luffy > mihawk diyor. Yani tek yiyecek seviyeden geçecek seviyeye gelmiş ahsdjkasda.
Şaka maka 2 arc önce dahi Rufinin Mihawk'ı top gibi sektirecegini soyleyenler vardı. İsim vermeyeceğim şimdi onlar kendilerini iyi biliyorlar. Bunları dediklerinde de rufi daha yeni CC tarafindan kafese kapatilmis, moneti yenememis ve Doffy'i binbir yardımla almıştı. He o zamanlar Rufinin birkac dakika icinde tek başına tüm tayfayi alabilecegini de söylüyordu bu kisiler. Neyse daha fazla lüzumsuz şeyleri konusmayayim

Şaka maka 2 arc önce dahi Rufinin Mihawk'ı top gibi sektirecegini soyleyenler vardı. İsim vermeyeceğim şimdi onlar kendilerini iyi biliyorlar. Bunları dediklerinde de rufi daha yeni CC tarafindan kafese kapatilmis, moneti yenememis ve Doffy'i binbir yardımla almıştı. He o zamanlar Rufinin birkac dakika icinde tek başına tüm tayfayi alabilecegini de söylüyordu bu kisiler. Neyse daha fazla lüzumsuz şeyleri konusmayayim
Kendileri 2 arcta 10 kere ters köşe olur biz BM ile baş başa görüşürken çizilmiş kılıç taşıyan birine sağ kol olabilir dedik diye 5 sene vidi vidi konuşurlar. Ellerindeki kozlar bir elin parmağını geçmediği için aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze koyan şahıslara teşekkürler. Biz her arc 10 çeşit pilav yiyoruz sayenizde, her arc! :byee:

Kendileri 2 arcta 10 kere ters köşe olur biz BM ile baş başa görüşürken çizilmiş kılıç taşıyan birine sağ kol olabilir dedik diye 5 sene vidi vidi konuşurlar. Ellerindeki kozlar bir elin parmağını geçmediği için aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze koyan şahıslara teşekkürler. Biz her arc 10 çeşit pilav yiyoruz sayenizde, her arc! :byee:
Arc başlangıcında ruficik kaido'yu teke tekte yumruklaya yumruklaya indirecekti güya. Hepimizin bekledigi gibi Kaido reis tek atınca Oda'nın adı sıvacıya çıktı XD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık