Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Shanks ile birlikte çağın zirve isimlerinden biri olma ihtimali var. Tam bir kapalı kutu. Patlama ihtimali de bir hayli fazla.

Shanks tek kolla yonko olmuşken, galibiyetine gölge düşmesin diye "tek kollu sakatlarla dövüşmem" diyerek yonko olabilmeyi bile küçümseyebilecek güçte ve karizmadadır.

Bu adam 3 milyar veya biraz altından az çıkarsa seriyi yanlış mı değerlendirdim diye düşüneceğim. Gücüne bakarsak en kötü 4 milyar eder ama bir tehlikesi yok adamın. 2 milyar az geldiği için 3 milyar diyorum en kötü.

Bu adam 3 milyar veya biraz altından az çıkarsa seriyi yanlış mı değerlendirdim diye düşüneceğim. Gücüne bakarsak en kötü 4 milyar eder ama bir tehlikesi yok adamın. 2 milyar az geldiği için 3 milyar diyorum en kötü.
Aktif bir yonkou bile 2 küsurken, Mihawk gibi kimseye dokunmayan tek başına olan birine o kadar ödül verilmez. 2den azdır bence.

Zamanında ban üstüne ban yememe sebebiyet veren, savunmaktan yorulduğum mücadele verdiğim( 2011de hakisi var dediğimde gülünç bulunduğum) , ancak şimdi ki fanlarına karşı anti savunmaya geçmemek için zor durduğum karakterdir.

Bigmom iddiası konusunda 1 sene yasak yemiştim Mihawk bile yazmayacağım diye :d

Helal işte gerçek bir Mihawk fanı. Diğerleri 2 Milyara bile okey. Samimi değilsiniz arkadaşlar. Şimdiden yan basmaya başladılar.

Kendileri 2 arcta 10 kere ters köşe olur biz BM ile baş başa görüşürken çizilmiş kılıç taşıyan birine sağ kol olabilir dedik diye 5 sene vidi vidi konuşurlar. Ellerindeki kozlar bir elin parmağını geçmediği için aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze koyan şahıslara teşekkürler. Biz her arc 10 çeşit pilav yiyoruz sayenizde, her arc! :byee:
Ssenin ters köşelerin listesini yapsak forum altyapısı çöker be. 1 tane diyor bi de. :D Her arc 100 tane falson var. Shogun amiral üstü seviyeydi mesela. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık