Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Maksimum 1.5 çıkar.Serideki tek özelliği bir zamanlar Shanksla kapışması.Dünyanın en iyi kılıç ustası(neye göre,kime göre) olduğu ise büyük bir palavradır

O daha bir Yonkou ile denk savaştığını kanıtlamadı.:D Ama Mihawk onaylı gibi duruyorsa bence o kadar alması gerekir.
La adam yonkou. Diğerleri gibi denizi yönetiyor. Gücü var demek ki. Ve önemlisi, denizi yönetiyor. Adalara çöküyor, tayfası var, belki ittifakları var vs. bir sürü tehdidi var. Mihawk'ta şu saydıklarımın hiçbirisi yok. Benim için sürpriz olur. 1.5 üstü olursa ben her türlü iddiamı devam ettiririm.

La adam yonkou. Diğerleri gibi denizi yönetiyor. Gücü var demek ki. Ve önemlisi, denizi yönetiyor. Adalara çöküyor, tayfası var, belki ittifakları var vs. bir sürü tehdidi var. Mihawk'ta şu saydıklarımın hiçbirisi yok. Benim için sürpriz olur. 1.5 üstü olursa ben her türlü iddiamı devam ettiririm.
Kusura bakmayın da 1.5 samimi gelmiyor. :(

Kusura bakmayın da 1.5 samimi gelmiyor. :(
Bu nasıl laf ya? O zaman şu yazdığın da bana samimi gelmiyor. Böyle iş mi olur? :D
Saydıklarımın üstüne; adam yıllardır shichibukai. Kaç yıl olduğunu bilmiyoruz. Bildiğimiz kadarıyla en az 2 yıl. Belki öncesi de var. Bu adam ne yaptı da, ödülü yonkou kadar olacak? Bana mantıklı gelmiyor. Millet gidip Marineford yıkıyor da ödül alıyor. Mihawk ne yapmış?

Son düzenleme:
Karasakalın ödül manevi yalnız:ehe:
Enmayı gördük. Yorudan bahsediyoruz sayın mod shshshs
Misal lawın meyve 5 milyar ama ödülü 500m. Law - 4.5milyarlık adam. Aksini kimse iddia edemez......shhshssh
Law'un meyve 5 milyar değil. Doflamingo " o salaklar ne işe yaradığını bilse çok daha fazlaya satarlardı " diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık