Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Arkadaşlar şimdiden kararımızı verelim. Ödülü kaçın altı olursa fanlar kaybeder, kaçın üstü olursa karşı taraf kaybeder? Bunu bir kararlaştıralım da sonra duruma göre konuşmalar olmasın. Herkes net olsun. :D
1 kusur iyi oran aslında. Malum sonradan arttı ödüller. Ben 700-900 arası bekliyordum Jack öncesi. Hatta Jack bile yakın zaman sayılır Dressrosa falan diyeyim. O yüzden 1.5 falan güzel rakam.

Ödülü 1.4 altıysa kafasına sıksın.
1.5 altı olursa benim gözüme gözükmesin.
2'nin tek beri altı çıkarsa sağ kol
O ne alaka be? 2 olan sağ kol mu gördük? Luffy 5.imparator, ödülü 1.5. Anlamadım. :D
1 kusur iyi oran aslında. Malum sonradan arttı ödüller. Ben 700-900 arası bekliyordum Jack öncesi. Hatta Jack bile yakın zaman sayılır Dressrosa falan diyeyim. O yüzden 1.5 falan güzel rakam.
700-900 ancak eski ödülü olabilir. Yeni ödülü öyle olursa booom. :D

Ödülü Luffy'nin ödülünden azsa kaybetsinler bence :D
Ben de tam öyle düşünüyorum. İçlerindeyim hem de. Ben de kaybederim. :D

700-900 ancak eski ödülü olabilir. Yeni ödülü öyle olursa booom. :D
Aktiflerde sizin istediğiniz kıvama gelebilir sanki. Ama 3 milyar olur dersem de ayıp olur sanki :D Yonkouları ayırdığından Teach'den az olur muhtemelen. Fakat asıl olay 5. Yonkou dediği Luffy'den de ayırır mı orası sakat mevzu.
Oda bir şekilde bağlayacak bu kan emiciyi ama oradan rahat olabilirsiniz. Benim düşüncem IM tarafından yana :D
Ya bu yada Shanks hükumet bağlantılı ;)

İşte o zaman gücü de ona göre demektir. 2 üstü olursa beni kimse tutamaz. Söyleyeyim. Hele, beklemiyorum ama olur da Karasakal'dan yüksek çıkarsa foruma kılıç kokusu yayacağım. :D
Karasakalın ödül manevi yalnız:ehe:
Enmayı gördük. Yorudan bahsediyoruz sayın mod shshshs
Misal lawın meyve 5 milyar ama ödülü 500m. Law - 4.5milyarlık adam. Aksini kimse iddia edemez......shhshssh

Aktiflerde sizin istediğiniz kıvama gelebilir sanki. Ama 3 milyar olur dersem de ayıp olur sanki :D Yonkouları ayırdığından Teach'den az olur muhtemelen. Fakat asıl olay 5. Yonkou dediği Luffy'den de ayırır mı orası sakat mevzu.
Oda bir şekilde bağlayacak bu kan emiciyi ama oradan rahat olabilirsiniz. Benim düşüncem IM tarafından yana :D
Ya bu yada Shanks hükumet bağlantılı ;)
1.5 altı olursa ben daha da Mihawk savunmam. Üstü olursa tam gaz devam. :D

Karasakalın ödül manevi yalnız:ehe:
Enmayı gördük. Yorudan bahsediyoruz sayın mod shshshs
Misal lawın meyve 5 milyar ama ödülü 500m. Law - 4.5milyarlık adam. Aksini kimse iddia edemez......shhshssh
Güzel bakış açısı. :D
5. ve 4. imparatorun ödüllerinin arası gayet makul bence kazanmanız için . Ödülü Luffy'nin ödülünden fazla olan bir sağ kol varsa durum değişir tabii :D
Yani böyle düşünüyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık