Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Aşırı fanlığın yüzünden daha okuduğunu anlamıyorsun. Ben Mihawk'tan behsetmedikçe sen hala Mihawk diyorsun. Ben sadece Teach topuk yapmış neyini inkar ediyorsun diyorum ama sen hala ısrarla Mihawk şöyle böyle diyorsun. daha diyecek bir şeyim yok. Ben A dedikçe sen B ve C'den bahsetmeye devam edeceksin belli ki.

Daha fazla kitap okumalısın.
Sen hangi konuda alakasız şekilde konuştuğunun önce farkına var. Aşırı fanlık yüzünden gözü dönen ve konunun amacını kaçıran kişi sensin ben değil. Konu Mihawk ve Marco ile alakalı. Bende konu sapmasın diye Mihawk'tan bahsediyorum. Sen ısrarla ve alakasız bir şekilde Teach'ten bahsederek alakasız konuşup konuyu saptırıyorsun. Daha fazla kitap okuması gereken sensin anlayacağın ben değil.

Birde Teach'i konuya kim dahil etti diye soracağına, ısrarla Mihawk'tan değil Teach'ten bahsedip akıl vermeye çalışıyor. Hem suçlu hem güçlü.

Sen hangi konuda alakasız şekilde konuştuğunun önce farkına var. Aşırı fanlık yüzünden gözü dönen ve konunun amacını kaçıran kişi sensin ben değil. Konu Mihawk ve Marco ile alakalı. Bende konu sapmasın diye Mihawk'tan bahsediyorum. Sen ısrarla ve alakasız bir şekilde Teach'ten bahsederek alakasız konuşuyorsun. Daha fazla kitap okuması gereken sensin anlayacağın ben değil.

Birde Teach'i konuya kim dahil etti diye soracağına, ısrarla Mihawk'tan değil Teach'ten bahsedip akıl vermeye çalışıyor. Hem suçlu hem güçlü.
1) Teach'i bu konuya dahil eden ben değilim
2) Ne Mihawk ne Marco fanıyım.
3) Sen ise Teach'in topukladığını inkar eden aşırı bir fan ve aynı zamanda sırf haterlığın yüzünden iki konuyu da kirleten bir hatersın.
4) O kadar fanlıktan gözün körleşmiş ki hem konuya "Teach denizcilere meydan okudu" mesajı atıp bunun üzetine de bana "konu sapmasın diye Mihawk'tan bahsettim" diyorsun. Büyük yetenek, kutluyorum.
5) Daha da yazardım da onu da anlamazsın. Ne de olsa kendin çalıp kendin oynuyorsun. Ben A desem de sen alfabeyi sayacak durundasın.

Hadi sana iyi forumlar.

Biraz geride de 7 de 2 katılım var diyor. Shicki ler ile toplantı yapmanın zorluğunu anlatmak amacıyla kullanılmış bence :)
Onu diyen Mihawk değil de. Mihawk toplantı anlamsız derken ben gelmezdim de gözlemci olarak geldim diyor. İlgilendiği korsanlarla ilgili gündem var diye.
Anime izlerken gördüğüm çeviri de doğru sadece eşit güçteki vurgusu var. Manga'da da olsaydı önemli bir bilgiydi : ))

Zıtlıklarına vurgu yapmış. Eşit güçle alakalı bir şey yok.
Aynen anime çevirisinde uyuşmama dışında eşit güçteki iki vurgusu da yapılmış.
Doğru hatırlıyormuşum ama mangada yokmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık