Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Onu diyen Mihawk değil de. Mihawk toplantı anlamsız derken ben gelmezdim de gözlemci olarak geldim diyor. İlgilendiği korsanlarla ilgili gündem var diye.
Anime izlerken gördüğüm çeviri de doğru sadece eşit güçteki vurgusu var. Manga'da da olsaydı önemli bir bilgiydi : ))

Aynen anime çevirisinde uyuşmama dışında eşit güçteki iki vurgusu da yapılmış.
Doğru hatırlıyormuşum ama mangada yokmuş.
VIZ çevirmenine sorun, o daha iyi bilirmiş :D Kesin bilgi, yayalım.

1) Teach'i bu konuya dahil eden ben değilim
2) Ne Mihawk ne Marco fanıyım.
3) Sen ise Teach'in topukladığını inkar eden aşırı bir fan ve aynı zamanda sırf haterlığın yüzünden iki konuyu da kirleten bir hatersın.
4) O kadar fanlıktan gözün körleşmiş ki hem konuya "Teach denizcilere meydan okudu" mesajı atıp bunun üzetine de bana "konu sapmasın diye Mihawk'tan bahsettim" diyorsun. Büyük yetenek, kutluyorum.
5) Daha da yazardım da onu da anlamazsın. Ne de olsa kendin çalıp kendin oynuyorsun. Ben A desem de sen alfabeyi sayacak durundasın.

Hadi sana iyi forumlar.
Teach'i konuya sen mi dahil ettin dedim? Hakkaten kitap okuman lazım, okuduğunu anlamıyorsun çünkü. Konuya kim dahil etmiş diye soracağına diye bir cümle bile yazmıştım halbuki.
Ne fanı olduğun beni ilgilendirmez. Çok alakasız konuşan birisin.
Arkadaşın dediği gibi Mihawk fanlarının kendi kurdukları güç seviyesine uygunsuz mesaj atınca ''hater'' olmuyoruz, bunu ancak Mihawk aşkına sahip birisi söyler.
Teach'i konuya dahil eden alakasız arkadaş (kendisi forumda bile olmaması gerekiyor ama halen burada) Teach korkak diyerek Mihawk'ı kendince yukarı çıkarmaya çalıştı. Bende Teach'in korkak olmadığını kanıtları ile ispatladım. Sen halen bunları göz ardı edip aynı şeyleri tamamen keyfine göre konuşmaya devam ettin.
Bence daha fazla kendini küçük düşürme ve Teach hakkında konuşmak yerine neden Mihawk'ın Marco'ya karşı bu dövüşü kazanması gerektiğini açıklamaya çalış.

Teach'i konuya sen mi dahil ettin dedim? Hakkaten Kitap okuman lazım, okuduğunu anlamıyorsun çünkü. Konuya kim dahil etmiş diye soracağına diye bir cümle bile yazmıştım halbuki.
Ne fanı olduğun beni ilgilendirmez. Çok alakasız konuşan birisin.
Arkadaşın dediği gibi Mihawk fanlarının kendi kurdukları güç seviyesine uygunsuz mesaj atınca ''hater'' olmuyoruz, bunu ancak Mihawk aşkına sahip birisi söyler.
Teach'i konuya dahil eden alakasız arkadaş (kendisi forumda bile olmaması gerekiyor ama halen burada) Teach korkak diyerek Mihawk'ı kendince yukarı çıkarmaya çalıştı. Bende Teach'in korkak olmadığını kanıtları ile ispatladım. Sen halen bunları göz ardı edip aynı şeyleri tamamen keyfine göre konuşmaya devam ettin.
Bence daha fazla kendini küçük düşürme ve Teach hakkında konuşmak yerine neden Mihawk'ın Marco'ya karşı bu dövüşü kazanması gerektiğini açıklamaya çalış.
Sana bir şey açıklamak zorunda değilim. Forumuna bak sen. Muhatabım değilsin.

@justahuman Ben de birinden öyle duydum ben onun yalancısıyım :D

Bence Marco kaybetmez ama kazanabilir mi bilmem. Berabere dedim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık