Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Sana az mı geldi çok mu geldi? Neden yonkou seviyesinde görmediğimi mi açıklayayım neden amiral üstü gördüğümü mü açıklayayım?

Yonkou seviyesi bi karakter kendini tutsa bile vistayla oyalanmaz. Big mom'ı görüyoruz kadın dövüş ortasında uyusa bile vista'nın hasar verip veremeyeceği belli değil.

Amiral seviyesinin üstünde görme sebebim ise iki tane:

1- hiç feat olmasa bile yaşlı reyleigh'in altında olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden amiral seviyesinin altında olmadığına kesin gözle bakıyorum.

2- adam kılıcını 2 kere ciddi salladı. Birinde ada boyunda buz dağını kesti diğeri 100'lerce metre uzaktan attığı bi slash olduğu halde jozu tüm gücünü kullanarak Durdurmak zorunda kaldı.

Zoro Pica'ya karşı strateji düşünürken uzaktan slash atsa bile mesafe uzak olduğu için işe yaramayacağını söylemişti. Mihawk sağ kol veya amiral seviyesi olsa o kadar uzaktan attığı bi slash'ı jozu elinin tersiyle kenara atabilmeliydi.
Jozu tüm gücünü mü kullanmış?

Slah dan ziyade b.hakili yakın mesafeden kılıcıyla kesebilir lakin BM yi alma ihtimli 0.
Sıfır değil.

Dövüş içerisinde gerçekleşebilecek bin türlü faktör var. Ameliyatlı yerine slash atar bir şey olur yenebilir.

Law bile Yonkou için doğru planla yüzde 30 şansımız var diyor. Bege örnek misal, az kaldı Linlin'i götürüyordu.

"Uoooh" diye bağırarak güç toplayıp iki kolunu havaya kaldırıp slash'a vuruyor adam. Mihawk'ın 100'lerce metre uzaktan bi kılıç sallaması savunma ve fiziksel güce abanmış jozu'ya bunu yaptırıyorsa seviyeleri yakın değildir benim gözümde.
Saldırısı durdurulduktan sonra Mihawk'ın yüzünün şekline de bakmanı öneririm. Neyse, bu anlamsız tartışmayı sürdürmeyeceğim.

Sıfır değil.

Dövüş içerisinde gerçekleşebilecek bin türlü faktör var. Ameliyatlı yerine slash atar bir şey olur yenebilir.

Law bile Yonkou için doğru planla yüzde 30 şansımız var diyor. Bege örnek misal, az kaldı Linlin'i götürüyordu.
Luffyi kandırmak için kıçından sallamış law.Kaidoya malzeme sağlayan iş ortağını bile alamıyorlardı adadan yardım görmeseler.Law boş laf ebeliği yapan bir poşettir.Kaale almayın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık