Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Mihawk'in güçu ne çıkarsa çıksın.Bir taraf memnun olmayacak,Oda ya sövecek böyle is mi olur diyecek ?

Yani Oda Mihawk tan ötürü her türlü küfür yicek bence.

Big Mom çok güçlü,gücünü tartışamayız ama sanki çok fazla zayifliklari var.

Mesela şu haldeki Bm'yı ona denk olan herhangi biri yenebilir.

Mihawk yonkou gücüne yakın ve ya o seviyedeyse Bm'yı zorlar bayağı.

Mihawk kazanır diyenlerin dayanağı big mom ın kontrolünü çok çabuk kaybetmesi ve kaybedilen kontrolü tekrar ele almasının imkansız olması bu büyük güçleri olan rakipler arasındaki bir vs de çok büyük bir handikap ve karşısına da serinin açık ara en soğukkanlı ve kontrollü adamını koyunca acaba diyebiliyor insan hakveririm.Seride mihawk zoronun sensei liğinden öte daha önemli bir rol oynayacaktır ileride.

Luffy'nin gear 4'le mihawk'ı uçuruşu canlanmıyor kafamda. Busoshokuya o kadar değer veren ve zoro'nun hedefi olan bi karakter kong gun'ı tıpkı big mom gibi durdurabilmelidir bence.

MF'ye bakarsak mihawk en fazla amirallerin biraz üstüymüş gibi görünüyor. Busoshokusu big mom'a yakın olsa bile big mom'un dayanıklılığı ve meyvesi mihawk'ı yenmeye yeter diye düşünüyorum.

Mihawk yonkou seviyesi olsa marco vista'yı yollamazdı adama.
Marco'da seviye ölçer mi var.

Şato'dan 40 sene de bir çıkan Mihawk'ın gücünü nerden bilecek. En yakındaki Vista'ya git diyor :)

Millet zannediyor ki Big Mom sürekli krize giriyor.... Belki de kadının hayatı boyunca yaşadığı en büyük kriz. Sanki her savaşta kadın krize girecek, her zaman kadın için önemli olan şeyler yok olacak ( fotoğraf meselesi)... Ne günlere kaldık... :(

Bizim yaşlı perospero bile ilk defa BM yi böyle görüyor. Mihawk karşısında bu duruma düşmez çünkü bir sürü olayın zincirleme etkisi yüzünden bu duruma düştü.

Marineford'un hangi kısmına bakıp, bu sonucu çıkarabildiniz? Lütfen açıklayabilir misiniz? Benim görmediğim bir şey mi var acaba?
Sana az mı geldi çok mu geldi? Neden yonkou seviyesinde görmediğimi mi açıklayayım neden amiral üstü gördüğümü mü açıklayayım?

Yonkou seviyesi bi karakter kendini tutsa bile vistayla oyalanmaz. Big mom'ı görüyoruz kadın dövüş ortasında uyusa bile vista'nın hasar verip veremeyeceği belli değil.

Amiral seviyesinin üstünde görme sebebim ise iki tane:

1- hiç dövüşü olmasa bile yaşlı reyleigh'in altında olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden amiral seviyesinin altında olmadığına kesin gözle bakıyorum.

2- adam kılıcını 2 kere ciddi salladı. Birinde ada boyunda buz dağını kesti diğeri 100'lerce metre uzaktan attığı bi slash olduğu halde jozu tüm gücünü kullanarak Durdurmak zorunda kaldı.

Zoro Pica'ya karşı strateji düşünürken uzaktan slash atsa bile mesafe uzak olduğu için işe yaramayacağını söylemişti. Mihawk sağ kol veya amiral seviyesi olsa o kadar uzaktan attığı bi slash'ı jozu elinin tersiyle kenara atabilmeliydi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık