Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durdurulmasından ziyade Marco'nun gözü kapalı Vista'yı göndermesi asıl mevzu. Kabul edelim büyük bir sıkıntı var burada. :) Ne bileyim yonkounun karşısına Vista'yı yollamak...

Neyse zaten ben Mihawk konularında tartışmayı bıraktım. :/ Her şey çıkabilir şu saatten sonra.
Belki de Vista çok üst düzeydir ama kıdemi azdır. :hmm:

Mihawk'dan doğal olarak beklenti büyük. Serinin başında gösterildi ama hala saklanıyor. Serini ikinci en önemli adamının hedefi vs. vs. ama ben Zoro'yu bile seri sonunda anca Yonkuo olarak gördüğüm için, Mihawk'ın imparatorları alabileceğini düşünmüyorum.

Vallahi E.Oda'nın güç dengesi filan düşündüğü yok.

Bildiğin kurgu'ya göre ayarlıyor. Tayfa'nın çöpleri Koca Ana'dan 850 defa kaçtılar.

Katakuri'nin yenilgisi aynı şekilde Cracker vesaire. Hepsini düşününce Mihawk'ın neden Vista'yı biçemediği anlaşılıyor. Bariz MF arc'ın da işlenecek hikayesi yoktu :)

Big Mom da kılıç kullandığı için Mihawk ünvanını korumak için Luffy gibi kaçar.:hhh:Logialara da böyle kaçıyordu eskiden haki bilmediğinden sonra öğrendi. :D Vs böyle sonuçlanır.

BigMom'u yonko kriterine çıkaran en büyük etken; şeytan meyvesidir. Bu meyve Mihawk'a yaramaz. Eski amiral üçlüsünü Mihawk'a nazaran daha uzun süre ve hasar vererek tutar ama Mihawk ile kapışırsa yüksek zorlu mücadelenin ardından ebedi uykusunda pasta görür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık