Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
O zamanlar da yazmıştım. Bizimkiler çöp değil artık diye. Hele Jinbei hiç değil.Adam eski shichibukai. Adam belki de Bm'ye en güçlü saldırısını yapıyor. Kadın yine pasta diyor. Bm'nin durumu kararlılık değil, saplantı hali gibi bir şey. İkisi arasında dağlar kadar fark var. Kadın krizde. Madde krizine girenleri düşün. Sen bu kişilere ''bunun amacı var'' mı dersin yoksa '' bu adam olayı saplantı haline getirmiş'' mi dersin.

Biz? Diğerleri kim, bilmiyorum. Mihawk'ın muhattap olduğu kişi Wb 5. tümen komutanı. Jinbei eski shichibukailerden. İki yıl sonrasında Bm'nin müttefiki gibi bir şeydi. O kadar boş bir karakter değil. Belki yonko 4. , 5. komutanı seviyesinde.
İkisi arasında nerde dağlar kadar fark var ? Mihawk Luffy'e ne kadar yaklaşıp onu öldüremediyse ve bu ''kurgu''ysa aynı şekilde BM bizimkilere o kadar yaklaşıp öldüremedi.Bu da kurgudur.Ayrıca bizimkiler çöp değil demişsin.Ben Vista'yla kıyasladım yalnız.Jinbei'yi hadi geçelim bi o kalburüstü diyebileceğimiz bir tip.Peki Nami,Chopper,Brook ? Bunları Vista'yla kıyaslıyor musun ?

Tamam işte BM'de kendi 5. komutanı seviyesindeki bir adamla muhattap olmadı mı ? Hatta Jinbei'den de güçsüz adamlar tarafından ekarte edilmedi mi ? Edildi.Yani böyle bir veri varken Mihawk-Luffy olayından Mihawk'ı gömecek ekmek çıkmaz bence.

İkisi arasında nerde dağlar kadar fark var ? Mihawk Luffy'e ne kadar yaklaşıp onu öldüremediyse ve bu ''kurgu''ysa aynı şekilde BM bizimkilere o kadar yaklaşıp öldüremedi.Bu da kurgudur.Ayrıca bizimkiler çöp değil demişsin.Ben Vista'yla kıyasladım yalnız.Jinbei'yi hadi geçelim bi o kalburüstü diyebileceğimiz bir tip.Peki Nami,Chopper,Brook ? Bunları Vista'yla kıyaslıyor musun ?

Tamam işte BM'de kendi 5. komutanı seviyesindeki bir adamla muhattap olmadı mı ? Hatta Jinbei'den de güçsüz adamlar tarafından ekarte edilmedi mi ? Edildi.Yani böyle bir veri varken Mihawk-Luffy olayından Mihawk'ı gömecek ekmek çıkmaz bence.
Dağlar kadar fark var dediğim ''kararlılık'' ve ''bağımlıların durumu''. Ya o dörtlüden Bm'yi zorlayabilen bir Jinbei'ydi. Gerisinin bir etkisi bile olmadı. Nami yıldırım attı, kadında hiç bir şey yok. Chopper, Nami'yi koruyayım diye Ana'nın eline perde yaptı. Brook, Zeus'u kesti. Bm'ye etkisi bile olmadı.

Ayrıca olaya tek tek bakıyorsun. Bire karşı dört durumu oldu. Kadının dikkati başka bir yerdeyken bunlar aradan gelip bir şeyler yapıyor. Kadın bunlara odaklanmıyor ki.

Eğer Mihawk ve Bm'nin durumlarına bakarak hangisi gömülmeye yakın dersen Mihawk'ın durumun olduğu net benim gözümde.

Dağlar kadar fark var dediğim ''kararlılık'' ve ''bağımlıların durumu''. Ya o dörtlüden Bm'yi zorlayabilen bir Jinbei'ydi. Gerisinin bir etkisi bile olmadı. Nami yıldırım attı, kadında hiç bir şey yok. Chopper, Nami'yi koruyayım diye Ana'nın eline perde yaptı. Brook, Zeus'u kesti. Bm'ye etkisi bile olmadı.

Ayrıca olaya tek tek bakıyorsun. Bire karşı dört durumu oldu. Kadının dikkati başka bir yerdeyken bunlar aradan gelip bir şeyler yapıyor. Kadın bunlara odaklanmıyor ki.

Eğer Mihawk ve Bm'nin durumlarına bakarak hangisi gömülmeye yakın dersen Mihawk'ın durumun olduğu net benim gözümde.
Mfde de Mihawk'a bir şey yapabilen yok.Etkisi olup olmaması önemli değil.Dediğim gibi Mihawk'a da bir şey yapamadılar ama sırf Vista tarafından durduruldu diye gömüldü.BM Jinbei hariç Vista'dan güçsüz isimler tarafından durduruldu.

Ha illa birini gömecem diyorsun.Neyse farklı düşünüyoruz.

Mfde de Mihawk'a bir şey yapabilen yok.Etkisi olup olmaması önemli değil.Dediğim gibi Mihawk'a da bir şey yapamadılar ama sırf Vista tarafından durduruldu diye gömüldü.BM Jinbei hariç Vista'dan güçsüz isimler tarafından durduruldu.

Durdurulmasından ziyade Marco'nun gözü kapalı Vista'yı göndermesi asıl mevzu. Kabul edelim büyük bir sıkıntı var burada. :) Ne bileyim yonkounun karşısına Vista'yı yollamak...

Neyse zaten ben Mihawk konularında tartışmayı bıraktım. :/ Her şey çıkabilir şu saatten sonra.

Gömme durumu yok. Senin alıntıladığım mesajında Mihawk'a karşı Bm'yi gömüyorsun gibime geldi.. Ben de ikisinin durumlarının tamamen farklı olduğunu ifade ettim. Neyse aynen farklı düşünüyoruz.

Durdurulmasından ziyade Marco'nun gözü kapalı Vista'yı göndermesi asıl mevzu. Kabul edelim büyük bir sıkıntı var burada. :) Ne bileyim yonkounun karşısına Vista'yı yollamak...

Neyse zaten ben Mihawk konularında tartışmayı bıraktım. :/ Her şey çıkabilir şu saatten sonra.
O da kurgu ki bence.Ne kadar inanırsın bilemem ama gerçekten öyle düşünüyorum.Oda orda klasik kılıç ustası vs kılıç ustası yaptı.

Bu arada Mihawk'ı yonko gücünde değil amiral gücünde bekliyorum ben.Mihawk'ı olmucak yerlerden gömenler olduğunu düşündüğümden savunma ihtiyacı duyuyorum.:/

@Çörekçioğlu Luffy

Mihawk'a karşı BM'yi gömmedim.İlk mesajda arkadaş sadece Mihawk üzerine yazmış.Bende benzer bulduğum BM örneğini verdim o kadar.

Bu kadın gemiyi kesicem demedi mi ? Ne engel ona ? Ayrıca BM'nin karakterini gördüğümüze göre amacına ulaşana kadar yakıp yıkmaktan çekinmeyen bir tip.Jinbei'nin yumruğunu gördüğü halde bu atağı yiyebiliyor.Nami elektriği verebiliyor.

Ayrıca Mihawk'ın Luffy'i gerçekten mf de öldürmesini bekliyor muydun ?
Koca Ana ilk seferinde püskürtülüyor. Ikinci salvoda gemiyi boyun boya kesecekken, ufukta Sanji beliriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık