Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
1- hiç feat olmasa bile yaşlı reyleigh'in altında olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden amiral seviyesinin altında olmadığına kesin gözle bakıyorum.
Marineford'ta geçen bir sahne değil bir beklentidir. Benim için bir önemi yok.
2- adam kılıcını 2 kere ciddi salladı. Birinde ada boyunda buz dağını kesti diğeri 100'lerce metre uzaktan attığı bi slash olduğu halde jozu tüm gücünü kullanarak Durdurmak zorunda kaldı.
Zoro'nun ada boyunda Pica'yı kesmesinden veya Punk Hazard'ta gerçek bir dağ kesmesinden benim için farkı yok. Don Chinjao bir kafa darbesiyle buzda yarık açabiliyor, Luffy King Kong Gun ile yer tabakasını parçalıyor. Bunlar One Piece gibi bir seri için abartılacak güçler değiller. Jozu ise Slash'ı karşılamak için tüm gücünü kullanmıyor.

Zoro Pica'ya karşı strateji düşünürken uzaktan slash atsa bile mesafe uzak olduğu için işe yaramayacağını söylemişti.
Zoro bir rakibi değil, tüm adayı kendisine katmış Pica'yı kesip aynı zamanda altındakilere zarar gelmesini önlemeye çalışıyordu. Attığı Slash'ın devasa taş bedende saklanan Pica'yu vurması da imkansız gibiydi.

Tamam ben de Mihawk seviyorum hatta zorlama olarak Amiral üstü bir seviyesi bile olabileceğini düşünüyorum ama Yarmagül yer onu.

Mihawk ne gömülmüş be öyle Big mom önce Chopperı kessin Brookun Zeusu çaldığı yerde Mihawk Zeus ile Prometeus diz çöktürür Napoleona da kara kılıcı gösterip kılıçlıktan men eder. Ben bu konuyu şimdi açtım ki çok az bir süre sonra her şey belli olunca buraya çok güzel dönücez :D

Mihawk ne gömülmüş be öyle Big mom önce Chopperı kessin Brookun Zeusu çaldığı yerde Mihawk Zeus ile Prometeus diz çöktürür Napoleona da kara kılıcı gösterip kılıçlıktan men eder. Ben bu konuyu şimdi açtım ki çok az bir süre sonra her şey belli olunca buraya çok güzel dönücez :D
Göründüğü kadarıyla One Piece evreninde Zeus ve Protmethus'u Brook'tan başka kimse kesemez. Bu kılıç yeteneği, güç, haki ile alakalı değildir. Brook'un meyve yeteneği, Big Mom'un meyve yeteneğini iptal ettiği içindir.

Göründüğü kadarıyla One Piece evreninde Zeus ve Protmethus'u Brook'tan başka kimse kesemez. Bu kılıç yeteneği, güç, haki ile alakalı değildir. Brook'un meyve yeteneği, Big Mom'un meyve yeteneğini iptal ettiği içindir.
ben kesmesi değil de daha çok çalmaları dikkatimi çekti içinde koca ananın ruhu yok mu yanlış mı hatırlıyorum ?

ben kesmesi değil de daha çok çalmaları dikkatimi çekti içinde koca ananın ruhu yok mu yanlış mı hatırlıyorum ?
Kendi ruhundan olması, bilinçlerinin ve zihinlerinin bir olduğu anlamına gelmiyor. Kendi özgür iradeleri var. Tayfada Zeus'u kesebilecek ve ayartabilecek Evrendeki tek iki isim vardı. Bunların mümkün olması, Mihawk'ın da benzerini yapabileceği anlamına gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık