Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Sence Mihawk aynısını Kata,Marco veya farklı bir sağ kola diyebilir mi ? BM ayrı seviye bana göre.
Tam aynısını diyemez belki de Kata veya Marco'ya ''Git kaptanın gelsin'' diyebilecek çapta bence.Ha bak kaptanlarını yener yenilir muhabbetine girmiyorum.O sözden ikisi arasında uçurum olduğunu nasıl çıkardığını merak etmiştim.

Tam aynısını diyemez belki de Kata veya Marco'ya ''Git kaptanın gelsin'' diyebilecek çapta bence.Ha bak kaptanlarını yener yenilir muhabbetine girmiyorum.O sözden ikisi arasında uçurum olduğunu nasıl çıkardığını merak etmiştim.
Sadece sözden değil bence. MF'deki Mihawk'ın seviyesini (mangaka göstermedi o ayrı) gösterilen haliyle yüsek görmüyorum sadece,beklentim de çok yüksek değil açıkçası.

Son düzenleme:
Kendi ruhundan olması, bilinçlerinin ve zihinlerinin bir olduğu anlamına gelmiyor. Kendi özgür iradeleri var. Tayfada Zeus'u kesebilecek ve ayartabilecek Evrendeki tek iki isim vardı. Bunların mümkün olması, Mihawk'ın da benzerini yapabileceği anlamına gelmiyor.
valla öyle yada böyle onu bilemiyiz yapar mı yapmaz mı ama daha namiler gelip yapabiliyorsa yada bu kadını püskürtebiliyorsa mihawk neler yapar diye düşünüyor insan. kata sanki yonkoymuş gibi daha çok iş yaptı kadından rezil oldu koca ana aksin iddaa edilmez bence.

Marineford'ta geçen bir sahne değil bir beklentidir. Benim için bir önemi yok.

Zoro'nun ada boyunda Pica'yı kesmesinden veya Punk Hazard'ta gerçek bir dağ kesmesinden benim için farkı yok. Don Chinjao bir kafa darbesiyle buzda yarık açabiliyor, Luffy King Kong Gun ile yer tabakasını parçalıyor. Bunlar One Piece gibi bir seri için abartılacak güçler değiller. Jozu ise Slash'ı karşılamak için tüm gücünü kullanmıyor.

Zoro bir rakibi değil, tüm adayı kendisine katmış Pica'yı kesip aynı zamanda altındakilere zarar gelmesini önlemeye çalışıyordu. Attığı Slash'ın devasa taş bedende saklanan Pica'yu vurması da imkansız gibiydi.
1- Marineford'la alakalı demedim zaten. Adamdan beklentim yüksekken üstüne MF'yi de görünce amiral veya amiral üstü seviyede olduğundan emin oldum demek istedim.
Manga başında karizmatik gözüktü diye amiral üstü olduğunu beklemek ile zoro'nun gelecekte rolünü alacağı reyleigh'in yaşlı halinden biraz güçlü olmasını beklemek farklı şeyler. Bunu belirtmek istedim.

2- pica ve buz dağı'nın büyüklüğü arasındaki fark çok büyük. Pica'nın yanında zoro buz dağının yanındaki gemi kadar kalıyordu en fazla. Bunu da geçtim zoro'nun pica'ya yaklaşması gerekirken mihawk çok uzak mesafeden kesti dağı.

Beni etkileyen şey saldırının büyüklüğü de değil. Çok "sıradan" saldırılarla yaptı bunları. Örneğin zoro'nun "3 thousand world" tekniği gibi özel bi teknik falan kullanmadı. Law gibi room boyu kadar kesme gücü falan da yok.
Adam savaş alanının diğer ucundan kılıç salladı jozu kendini elmas yapıp bağırarak durdurdu. bi komutanın mihawk'tan gelen saldırıyı durdurmasına verilen tepkiye bakarsak mihawk'ın liginin ayrı olduğu da anlaşılır bence.

King kong gun luffy'nin en güçlü tekniği ve kong gun bile komutanlar için fazla kuvvetli bi saldırı. Gördüğümüz herkes kong gun'ı kendinden uzak tutmaya çalıştı (big mom hariç).

Şuan mangada yonkou 2. Komutanının sunny'i kesmek için attığı slash'ları görüyoruz. Smoothie'nin devleşmesine rağmen mihawk'ın slash'ı bariz şekilde çok daha büyüktü.

uzatırsak aynı şeyleri tekrar ederiz. Bana etkileyici gelen şeyler sana basit gelmiş. Kimsenin mangada görmediği bişey yok yorumlama şeklimiz farklı.

Mihawktan bi şey görmedik ama bana nedense dayanıklı bir karakter gibi gelmiyor ama saldırı gücü ve bitiriciliği Big Momdan çok gibi de geliyor öte yandan Big Mom'ın savunması da Mihawktan çoktur Mihawk savunmayı geçerse yener ama geçemezse Big Mom'ın midesinde bulur kendini.

Mihawk sağ kol üstü amiral aşşasıdır ilerde zoroda en güçlü sağ kol olucaktır(Korsanlar kralı sağ kolu) yani Zoroda bu seviyede olucak.Daha fazla üstünü bekleyenler gerçekten ileride hüsrana uğrayacaklar.Şimdi mihawk yonkou alırsa zoroda ilerde yonkou gücü olur hadi sanjide ona yakındır diyelim Ozaman mugivara tayfası 3.5 yonkou olucak böyle saçma şeymi olur.Vs ye gelirsek BigMom çok rahat kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık