Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
.Sağ kollara ver amiral meyvesini fark olmaz bence
Amiraller sadece meyveden ibaret değiller.Haki,dayanıklılık,doruki, gibi temel yeteneklerde de çok üst düzeyler.WB tayfasında fiziksel gücüyle ön plana çıkan Jozu Aok'a vurmasına rağmen anca 2 damla kan akıtıyor.Aok ise Jozu'yu direk tekliyor.Ya da Aka hazırlıksız yakalanıp deprem yumruğu yemesine rağmen karşı saldırı yapabiliyor.

@Eustass Captain Kidd

Hadi hayırlısı.:/

Amiraller sadece meyveden ibaret değiller.Haki,dayanıklılık,doruki, gibi temel yeteneklerde de çok üst düzeyler.WB tayfasında fiziksel gücüyle ön plana çıkan Jozu Aok'a vurmasına rağmen anca 2 damla kan akıtıyor.Aok ise Jozu'yu direk tekliyor.Ya da Aka hazırlıksız yakalanıp deprem yumruğu yemesine rağmen karşı saldırı yapabiliyor.
Hocam o mantıkla Jozu dediğin adamın tek atması gerekirdi Croco'ya hani Luffy'nin gsiz dövdüğü Croco.Aşırı küçümsüyorsunuz sağ kolları bence.Ayrıca tekliyor diyorsun o dikkat kaybı olmasa kim bilir ne kadar uzayacak o vs. 3.komutan bile Aokiji'ye onu yapabiliyorsa sağ kol ne yapar düşün.Amiraller'in olayı sadece meyve demiyorum diğer konularda da çok iyiler ama meyveleri hata kabul etmiyor bence onları ayıran nokta bu.

Hocam o mantıkla Jozu dediğin adamın tek atması gerekirdi Croco'ya hani Luffy'nin gsiz dövdüğü Croco.Aşırı küçümsüyorsunuz sağ kolları bence.Tekliyor diyorsun o dikkat kaybı olmasa kim bilir ne kadar uzayacak o vs. 3.komutan bile Aokiji'ye onu yapabiliyorsa Sağ kol ne yapar düşün.
Sağ kolları küçümsemiyorum amiralleri güçlü görüyorum.Dikkat kaybı demişsin ama Aok'ta WB ile uğraşırken Jozu gelip yandan çakıyor.Yani ikisi de birbirine hazırlıksız anında giriyorlar diyebiliriz.Bir de komutanlar arasında öyle çok büyük farklar yok.Sağ kola atıyorum 10 desen 3. komutan 9 falan eder.Bir de dövüşün uzunluğu bana göre çok bir şey ifade etmiyor.Oda'nın serisinde 5-10 günlük dövüşler normal.Jozu,Marco,Kata gibi isimler bir amirali uzun bir süre tutabilir.Ama sadece tutabilir o kadar.Dövüşün sonunda amirallerde ciddi hasar olucağını sanmam.Yani komutanların amiral karşısındaki tek işlevi onu oyalamak olur.Bu yüzden de birbirlerine yakınlar demem zaten.

Sağ kolları küçümsemiyorum amiralleri güçlü görüyorum.Dikkat kaybı demişsin ama Aok'ta WB ile uğraşırken Jozu gelip yandan çakıyor.Yani ikisi de birbirine hazırlıksız anında giriyorlar diyebiliriz.Bir de komutanlar arasında öyle çok büyük farklar yok.Sağ kola atıyorum 10 desen 3. komutan 9 eder.Bir de dövüşün uzunluğu bana göre çok bir şey ifade etmiyor.Oda'nın serisinde 5-10 günlük dövüşler normal.Jozu,Marco,Kata gibi isimler bir amirali uzun bir tutabilir.Ama sadece tutabilir o kadar.Dövüşün sonunda amirallerde ciddi hasar olucağını sanmam.Yani komutanların amiral karşısındaki tek işlevi onu oyalamak olur.Bu yüzden de birbirlerine yakınlar demem zaten.
O zaman baya farklı düşünüyoruz ben sağ kol ile 3.komutanın yakın olduğunu düşünmüyorum pek.Jozu bile onu yapabiliyorsa Kata,Marco,diğer sağ kollar çok daha fazlasını yapar.Son kısma katılmıyorum yine farklı düşünüyoruz.Bana göre sağ kol ile kapışan Amiral'in ciddi hasar almama olasılığı yok.

Bu

@Eustass Captain Kidd

Hadi hayırlısı.:/
Dediklerinin de meyvele alakalI şeyler yine.

O zaman baya farklı düşünüyoruz ben sağ kol ile 3.komutanın yakın olduğunu düşünmüyorum pek.Jozu bile onu yapabiliyorsa Kata,Marco,diğer sağ kollar çok daha fazlasını yapar.Son kısma katılmıyorum yine farklı düşünüyoruz.Bana göre sağ kol ile kapışan Amiral'in ciddi hasar almama olasılığı yok.
Marco mf de amirallerle karşılaştı ne yapabildi ki ? Marco ve Vista'nın içinde bulunduğu gruba Aka WB'den dayak yemiş haliyle daldı ve buna rağmen zar zor durduruldu.Hatta yine amacına ulaşıp Luffy ve Jinbei'yi imzalayabildi adam.

Bu

Dediklerinin de meyvele alakalI şeyler yine.
Neresi meyveyle alakalı tam anlamadım ? Saldırı gücüyle öne çıkan Jozu'nun Aok'tan 2 damla kan getirmesi ya da Aka'nın deprem yumruğuna karşı saldırı yapabilmesinin meyveyle ne alakası var ?

Marco mf de amirallerle karşılaştı ne yapabildi ki ? Marco ve Vista'nın içinde bulunduğu gruba Aka WB'den dayak yemiş haliyle daldı ve buna rağmen zar zor durduruldu.Hatta yine amacına ulaşıp Luffy ve Jinbei'yi imzalayabildi adam.

Neresi meyveyle alakalı tam anlamadım ? Saldırı gücüyle öne çıkan Jozu'nun Aok'tan 2 damla kan getirmesi ya da Aka'nın deprem yumruğuna karşı saldırı yapabilmesinin meyveyle ne alakası var ?
Luffyi imzalamasi önce oluyor.Sonradan tümenler dikiliyor karşısına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık