Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Linlin

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    270
Big Mom'un(WB) ve Snack'in(Ace) öldüğü,Smoothie'nin(Teach) ihanet ettiği ve Cracker'in(Jozu) tek kolunu kaybettiği bir tayfanın Teachler karşısında ne kadar şansı olurdu ? Ya da sence Gorosei böyle bir tayfanın adını bir yonko durdurabilecekler arasında sayar mıydı ? Bu açıdan baktığın zaman Marco net bir şekilde Katakuri,Benn Beckman ve Kaidou'nun birinci adamından ayrılıyor.
Evet bence sayardı.Ama Smoothie-Teach örneği olmamış.WB'de komutan fazlası vardı.Yani Teach'lerle karşılaşan Marco'lar da nitelikli adam olarak kimler vardı ? Marco-Jozu(Tek kollu)-Vista.Gerisi çer çöp.Şimdi bunu BM'nin tayfasına uyarlayalım.Sağ kol olarak Kata-Smoothie(tek kollu)-Cracker.Bu kadroya bakınca bence sayardı.Zaten şu 3'ü yonkolardan sonraki en güçlü oluşum olmak için yeterli bi güç.

Evet bence sayardı.Ama Smoothie-Teach örneği olmamış.WB'de komutan fazlası vardı.Yani Teach'lerle karşılaşan Marco'lar da nitelikli adam olarak kimler vardı ? Marco-Jozu(Tek kollu)-Vista.Gerisi çer çöp.Şimdi bunu BM'nin tayfasına uyarlayalım.Sağ kol olarak Kata-Smoothie(tek kollu)-Cracker.Bu kadroya bakınca bence sayardı.Zaten şu 3'ü yonkolardan sonraki en güçlü oluşum olmak için yeterli bi güç.
İyi de tatlı komutanlarının Wb tayfasındaki karşılıklarını yazdım.Vista Beyazsakal'ın en iyi(Thatch'i saymıyorum) 5.adamı.Vista=Cracker örneği o yüzden olmamış.

BM alır bazıları Mihawk'ı çok büyütmüş shanks ile kapışmasında sadece kılıç düellosu yapıyordu gerçek bir kapışma olsa shanks pert eder ve BM nin tam gücünü görmedik ama bir yonko Mihawkın içinden geçer diyorum

İyi de tatlı komutanlarının Wb tayfasındaki karşılıklarını yazdım.Vista Beyazsakal'ın en iyi(Thatch'i saymıyorum) 5.adamı.Vista=Cracker örneği o yüzden olmamış.
Tamam hadi Kata-Smoothie(Tek kollu)+Vista gibi bir oluşum düşün.Yonkolardan sonraki en güçlü oluşum yine bunlar olurlar.Gorosei Marco'nun gücünden dolayı onun ismini saymıyor.Muhtemelen yonkolardan sonraki en güçlü oluşum Marco'lar olduğu için onun adını sayıyor.BM'siz Kata'ların isminin sayılmayacağının garantisini verebilir misin ? Ki bence sayılır.

Big Mom'un çay partisi dağıldı, sarayı yıkıldı, pastası parçalandı, Carmelin foto pert. Kadın hiç bu kadar aşağılanmamıştır derken bu anketle karşılaştım. Mihawk nere Big Mom nere. Bi tane shichibukai ile Yonko'yu karşılaştırmak nedir. Savaş Lordlarının 7 si birden çıkıp gitse yine indiremez BM'yi.

Big Mom'un çay partisi dağıldı, sarayı yıkıldı, pastası parçalandı, Carmelin foto pert. Kadın hiç bu kadar aşağılanmamıştır derken bu anketle karşılaştım. Mihawk nere Big Mom nere. Bi tane shichibukai ile Yonko'yu karşılaştırmak nedir. Savaş Lordlarının 7 si birden çıkıp gitse yine indiremez BM'yi.
Jinbeiyi vurdu ağzına yumruğu arkasına bakmadı.Hatta Jinbeiyi için Koca Ananın bu çapta adamı olduğunu bilmezdim diyorlar.

Mihawk keser atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık