Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Sadece busoshoku ya bakarak mi güç belirliyoruz ? Bunun haoushoku su kenbunshoku su var meyvesi var dourikisi var tekniği var. Ayrıca rayleigh diyordu bazıları tek bir rengi gelistirme egilimindedir eger üçünü de gelistirirsen ckm daha fazlasını elde edebilirsin gibisinden biseler... sonuç olarak bousoushoku su (emin olmasak da) rayleigh ve fujiden yuksekse bile bunlari alacağı anlamına gelmez.

Böyle bir sacmalik olabilir mi. Vs sonucuna verdigimiz oy fani oldugumuz anlamina mi geliyo. Gucluyse güçlüdür gucsuzse gucsuzdur bunun fani olup olmamamizla ne alakasi var. Asil mantiksizligi sen yapiyorsun. Faniyiz diye sanji> jack diyebilir miyiz ? Jack daha güçlü deyince iki günlük jackin fanligini mi yapmis oluyoruz ?
Onu bana değil, işte B. Hakisi daha iyi o zaman Kraker yener diyenlere diyeceksin. Tek lafa güç kıstası yapıyorlar.

Hayır sandığım kadar güçsüz.Luffy her rakip karşısında o durumlara düşüyor ne oluyor yani hepsi o kadar mahvetmiş mi oluyor luffyi.Ondan yediği saldırılarla Law ve Luffynin attıklarını bir tutuyorsan başka sözüm yok.Enjeksiyon,şok,red hawk vs öyle 2 tane yumruk değil.Bellamynin çapı ne ki saldırısı güçlü olsun.Luffyi sadece hırpaladı ağır saldırılarda bulunamaz zaten.Luffy dayanacağını bildiği için öyle dikiliyor.

Trebol konusu ise sadece lafta kaldı icraatta göremedik öyle 2 vs 1 durumunu.Law teke tekte sildi attı hemen.2 VS 1 dediğin Law ve Luffy gibi olur lafta kalmaz.Adamlar ortak hareket ediyorlar kombine biçimde aynı anda saldırıyorlar.Trebol ne yapmış söyle hele.Bir koltuğa yapıştırdı bir ara buna 2 vs 1 olarak bakıyorsun.

Prof.Dr Alpamis'e göre Dof organ çıkarmış sıfırdan, böbrekleri sarmış hazırda bekletiyormuş galiba.Dof eskisinden de sağlıklı turp gibi olmuş tüm hücrelerini iyileştirmiş. :D
Emre kendinin inanmayacağı şeyler söyleme lütfen. Ayrıca bunu anlamak için Prof olmaya gerek yok.

Onu bana değil, işte B. Hakisi daha iyi o zaman Kraker yener diyenlere diyeceksin. Tek lafa güç kıstası yapıyorlar.
Çeşit her zaman tek olandan iyidir. B.hakisi iyi ama K.hakisi azdır. Biri ise Meyveden tut 3 tip hakide de kendini sürekli geliştiriyordur.
Bazıları kendini sadece tek tip üzerinde geliştirir.Her birinde kendini geliştirirsen en tepeye oynayabilirsin.

Bunu Rayleigh diyor. Doğru da.

Luffy Crackerin gördüğü en iyi B.haki olduğunu söylüyor doğrudur da. Ama K.haki,H.haki olayları ve Meyve faktörü değişkenlik gösterebilir her zaman.

@Densetsu no Samurai

Haci full koka yapar ama surekli o modda kalinmiyor. Cunku haki bitiyor. O acidan yeri gelir full koka yapar yirtar ama her zaman yirtamayabilir.

Ha ben kesin yakalanir demiyorum zaten de belli olmaz. Dof'un da spider web, white,break(yamulmuyorsam :D) gibi teknikleri var ondan korunacak bu arada.

@Densetsu no Samurai

Haci full koka yapar ama surekli o modda kalinmiyor. Cunku haki bitiyor. O acidan yeri gelir full koka yapar yirtar ama her zaman yirtamayabilir.

Ha ben kesin yakalanir demiyorum zaten de belli olmaz. Dof'un da spider web, white,break(yamulmuyorsam :D) gibi teknikleri var ondan korunacak bu arada.
Farklı düşündüğümüz konulardan biri de hakinin bitip bitmediği. Ben bitmez diyorum. Bu görüş farklılığı vs. leri tamamen farklı bir şekilde yorumlamamıza neden olur. Bu da yine işin içinden çıkılmaz bir tartışma demek :D İkimizin de çarşaf çarşaf yazma kapasitesi olduğunu bildiğimden hiç bu işe girmiyorum şimdilik :D

Gene Kraker güçlü deyin ona lafım yok da arkadaş Kraker tek yemedi diye gaza gelip Kraker>Dof demek neyin nesidir? Koskoca 860 milyonluk Yonkou as adamının tek saldırıyla düşmesini mi bekliyordunuz? Güzel bir fake attı Luffy'ye. Olabilir, bu adamın kozu da vardır, direkt darbeyi yiyince bir şey olmamış gibi kalkacak gücü de. Sarayda da klonuyla Dof fake atmıştı millete, ne yapalım yani?

Tekrar diyorum Kraker daha güçlü olabilir ama söylenilen argümanlar çok saçma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık